SUSZARKI

OFEROWANE MARKI

WARMTEC

SUSZARKI

Suszarki to sprzęty niezbędne zarówno w hotelach, pensjonatach i innych ośrodkach noclegowych, jak i w łazienkach i toaletach dostępnych w miejscach publicznych. Istnieje bardzo wiele rodzajów suszarek, a ich przeznaczenie jest różnorodne. Dlatego też oferta naszego sklepu jest pod tym względem bardzo szeroka, a każdy kupujący może bez problemu znaleźć u nas akcesoria, które spełnią jego oczekiwania.

MADO – suszarki do rąk i suszarki do włosów w ofercie naszego sklepu

W ofercie sklepu MADO znaleźć można dwa rodzaje suszarek:

  • Suszarki do rąk – to sprzęty, których nie może zabraknąć w żadnej publicznej toalecie. Spotkamy się z nimi zarówno w łazienkach na lotniskach, w galeriach handlowych czy w restauracjach, jak i w biurowcach, zakładach pracy, fabrykach – czyli wszędzie tam, gdzie z łazienek korzystają duże liczby osób i gdzie konieczne jest zachowanie najwyższego poziomu higieny i funkcjonalności. Suszarki do rąk oferowane przez renomowanych i cenionych na całym świecie producentów doskonale spełniają te zadania. Dobierać je można zarówno pod kątem użytkowym (dostępne są np. suszarki automatyczne, suszarki kieszeniowe, suszarki z włącznikiem), jak i estetycznym (różnorodna kolorystyka i design oferowanych produktów).
  • Suszarki do włosów – to urządzenia, bez których nie może się obyć żaden hotel czy pensjonat. Należą one do podstawowego wyposażenia pokojów. W naszej ofercie znaleźć można hotelowe suszarki do włosów o wygodnym, kompaktowym rozmiarze, dzięki czemu łatwo jest je wkomponować w przestrzeń. Ponadto różne produkty różnią się od siebie designem, co umożliwia bezproblemowe dobranie ich do stylistyki pokoju czy też ośrodka jako całości.

Wszystkie osoby zainteresowane produktami z tej kategorii zachęcamy do zapoznania się z listą propozycji dostępnych w sklepie MADO. Nasza oferta suszarek z pewnością zaspokoi oczekiwania wszystkich osób odpowiedzialnych za wyposażenie łazienek i toalet w różnorodnych obiektach, a także – a właściwie przede wszystkim –  spełni potrzeby odwiedzających je gości. Zapraszamy do zakupów!