SUSZARKI DO RĄK

OFEROWANE MARKI

WARMTEC

SUSZARKI DO RĄK

Suszarki do rąk należą do podstawowego wyposażenia toalet publicznych. Dzięki nim możliwe jest zachowanie pełnej higieny, natomiast wysoka funkcjonalność wypływa na komfort użytkowników. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów suszarek do rąk. Wśród nich znaleźć można między innymi:

  • kieszeniowe suszarki do rąk – to jedno z najpopularniejszych w ostatnich latach rozwiązań, którego główne zalety to bardzo szybkie osuszanie dłoni oraz bezdotykowe uruchamianie;

  • suszarki do rąk z czujnikiem ruchu – eliminują konieczność własnoręcznego uruchamiania urządzenia, są wygodne w użytkowaniu i działają ekonomicznie (wyłączają się, gdy dłonie odsuwa się od dmuchawy);

  • suszarki do rąk z przyciskiem – suszarka uruchamia się po naciśnięciu przycisku łokciem; urządzenia te cieszą się dużą popularnością ze względu na atrakcyjne ceny i wysoką użyteczność.

Suszarki do rąk – rozwiązanie uniwersalne i wygodne

Z suszarkami do rąk zetknąć się można w toaletach publicznych w restauracjach, pubach, kawiarniach, galeriach handlowych, na dworcach, lotniskach, w przychodniach, recepcjach, szkołach oraz wielu innych instytucjach. Są to akcesoria wykorzystywane powszechnie, a ich popularność wynika z ich funkcjonalności, wygody użytkowania i zapewnienia wysokiego poziomu higieny.

Suszarki do rąk pełnią również funkcję estetyczną, gdy dobierze się je właściwie do pozostałych elementów wyposażenia toalety. Dostępne są suszarki w różnych rozmiarach oraz wariantach stylistycznych czy kolorystycznych. Do najpopularniejszych kolorów należą:

  • biały,

  • srebrny,

  • czarny.

Są to kolory klasyczne, a jednocześnie bardzo eleganckie, dzięki czemu bardzo łatwo jest wkomponować urządzenia w stylistykę łazienki i podnieść jej walory wizualne.

MADO – oferta suszarek do rąk w sklepie internetowym

W sklepie MADO posiadamy suszarki do rąk renomowanych producentów – m.in. firmy WARMTEC, będącej wiodącym dostawcą akcesoriów grzewczych na polski rynek. Zachęcamy do zapoznania się z listą produktów i zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.