PŁYNY

BUZIL

Buz Laundry Compact L810

116,64 zł

Artykuł:L810*

Środek piorący do zastosowania przemysłowego do następujących tkanin: bawełna, poliester, mikrofaza, wiskoza, poliamid, polipropylen.

 • Obecnie brak na stanie
BUZIL

Płyn zmiękczający do płukania 10L - Buzil Buz Laundry Soft L830

163,47 zł

ZAKRES ZASTOSOWANIA:
Zmiękczający płyn do płukania. Do przemysłowego zastosowania; do płukania wszystkich rodzajów tkanin oprócz tej, z której wykonana jest odzież funkcyjna, i mikrofazy.


ZALETY / WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

 • Ekonomiczny dzięki optymalnym właściwościom zapewniającym podatność tkanin na prasowanie i maglowanie
 • Działanie antystatyczne na włóknach syntetycznych
 • Sprawia, że tkanina jest przyjemniejsza w dotyku
 • Pozostawia pranie miękkim i pachnącym


SPOSÓB UŻYCIA I ZASTOSOWANIE:
Dozowanie ręczne i automatyczne produktu Buz® Laundry Soft L 830 poprzez dodanie środka do płukania końcowego zgodnie z poniższą rekomendacją: 2 do 5 ml/kg suchego prania (w zależności od stopnia twardości wody)


PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE:

 • Buz® Laundry enz 3 L 820 - enzymatyczny, wysoce skoncentrowany płynny środek piorący
 • Buz® Laundry Strong L 831 - Płynny wzmacniacz siły piorącej
 • Buz® Laundry Bright L 832 - Płyn wybielający i dezynfekujący
 • Buz® Laundry compact L 810 - Płynny superkoncentrat do prania


UWAGA:
Należy przestrzegać wytycznych dot. prania producenta danej tkaniny.


Kolor produktu: biały
Pojemność: 10l kanister
Wartość pH: 3,5

 • Obecnie brak na stanie

OFEROWANE MARKI

BUZIL TTS CLEANING

PŁYNY

Płyny do prania używane są często zamiast proszków. Do ich zalet należy fakt, że łatwo rozprowadzają się w wodzie, dzięki czemu skutecznie docierają do plam i usuwają je. Do wyjątkowo ciężkich zabrudzeń, np. przemysłowych lub plam z tłuszczu, należy używać szczególnie mocnych środków piorących, aby uzyskać zadowalający efekt. W takim przypadku płynna forma środka także ma duże znaczenie i może ułatwić czyszczenie tkanin.

W sklepie MADO oferujemy kilka rodzajów płynów do prania. Preparaty te sprawdzą się w pralniach przemysłowych, w hotelach i innych obiektach noclegowych, w pralniach szpitalnych oraz w pozostałych instytucjach, gdzie pierze się masowo, a zabrudzenia mają różne pochodzenie i różny stopień uporczywości. Ważne jest, aby nawet ten najmocniejszy środek piorący nie powodował żadnych uszkodzeń tkanin ani utraty barwy. Preparaty, które wybraliśmy dla naszych klientów, z pewnością spełniają wszystkie te warunki.

MADO – płyny do prania dostępne w sklepie

W naszym sklepie zaopatrzyć się można w następujące produkty:

 • płyny piorące do zastosowania przemysłowego - o działaniu uniwersalnym – przeznaczone do wszystkich rodzajów tkanin, skuteczne nawet w niskich temperaturach (30-60 stopni);

 • płyny piorące do tkanin takich jak poliester, polipropylen, bawełna, mikrofaza, wiskoza, poliamid,

 • płyny podnoszące zdolność piorącą - obniżają twardość wody, chronią tkaniny przed utratą kolorów,

 • płyny zmiękczające do tkanin, zwiększające ich podatność na prasowanie/maglowanie oraz mające działanie antystatyczne.

Receptura powyższych produktów została opracowana w oparciu o doświadczenia i potrzeby pracowników zajmujących się praniem profesjonalnym, dlatego z całą pewnością spełnią one oczekiwania każdej osoby, która postanowi się w nie zaopatrzyć.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszego sklepu. Wszystkim, którzy mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące poszczególnych płynów do prania, chętnie udzielimy informacji telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu i zakupów!