CHEMIA DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI I URZĄDZEŃ

Oferowane marki

Reinex BUZIL

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Środki do dezynfekcji używane są w wielu różnych branżach. Dezynfekcja ma na celu zniszczenie drobnoustrojów – mikroorganizmów, które mogą negatywnie wpłynąć np. na żywność lub akcesoria mające z nią styczność.

Dezynfekcji można dokonywać na różne sposoby. Jednym z nich jest np. zastosowanie pary wodnej (w przypadku sprzętu wcześniej oczyszczonego środkami chemicznymi). W niektórych przypadkach do dezynfekcji używa się również promieniowania UV, które ma za zadanie zniszczyć drobnoustroje znajdujące się w powietrzu.

Bardzo ważne jest także dezynfekowanie rąk, zwłaszcza w przypadku osób wykonujących prace związane:

  • z obróbką żywności i przygotowywaniem potraw, napojów itp.,

  • z opieką nad dziećmi,

  • z opieką zdrowotną,

  • ze sprzątaniem.

W tym celu powstały specjalne środki dezynfekujące – dezynfekcyjne mydła w płynie oraz środki niewymagające spłukiwania. Te właśnie produkty można znaleźć w naszym sklepie – szczegóły dostępne są poniżej.

MADO – środki do dezynfekcji rąk

Środki chemiczne służące do dezynfekcji rąk powinny znaleźć się w miejscach takich jak restauracje, stołówki, kawiarnie, szkoły, przedszkola, żłobki, szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne. Używać ich powinny także osoby odpowiedzialne np. za utrzymanie czystości w miejscach publicznych, hotelach itp. Oferowane przez nasz sklep preparaty mają uniwersalne zastosowanie i pozwalają zachować najwyższy poziom higieny. Zachęcamy do zapoznania się w produktami dostępnymi w tej kategorii i zapraszamy do dokonania zakupów.  

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło