PAPIERY TOALETOWE

TORK

Papier toaletowy szary Mini Jumbo - Tork 120161 1 szt.

175,71 zł

Artykuł: 120161

Kolor: Naturalny

Etykieta jakości: Universal

System: T2

1-warstwowy, szary papier toaletowy w rolach Mini Jumbo wykonany z makulatury. Miękki i mocny – optymalne połączenie. Wydajne rozwiązanie - rzadka wymiana wkładów.

- JEDNA SZTUKA

  TORK

  Papier toaletowy Tork Mid-size - 127540 1 szt.

  12,88 zł

  Artykuł: 127540

  Kolor: Biały

  Tork system do papieru toaletowego Mid-size (z automatyczną zmianą rolek) gwarantuje ciągłą dostępnosc papieru. Idealnie sprawdzi się w łazienkach o srednim natężeniu ruchu i w miejscach które przykładają dużą wagę do wyglądu i komfortu swoich gosci.

  - JEDNA SZTUKA

  • Zapytaj o dostępność.
  TORK

  Papier toaletowy 2- warstwowy 1szt. - Tork Mid-size 127530-PAP.T6

  10,59 zł

  Artykuł: 127530

  Kolor: Biały

  Etykieta jakości: Advanced

  System: T6

  System dozowania papieru toaletowego Mid-size idealnie sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu i w miejscach, które przykładają dużą wagę do wyglądu i komfortu swoich gości.

  - JEDNA SZTUKA

  • Zapytaj o dostępność.

  OFEROWANE MARKI

  TORK

  PAPIERY TOALETOWE

  Papiery toaletowe to niezbędne wyposażenie każdej toalety. Znajdziemy je zarówno w toaletach publicznych, jak i w łazienkach hotelowych, toaletach pracowniczych, a także w naszych prywatnych łazienkach w domu. Tam, gdzie zużycie tych produktów higienicznych jest bardzo duże (czyli głównie w miejscach publicznych, np. galeriach handlowych, a także w hotelach), warto postawić na hurtowe zamówienia, dzięki czemu zakupy będą dużo bardziej opłacalne.

  Papiery toaletowe w sklepie MADO

  W naszym sklepie oferujemy różne rodzaje papieru toaletowego. Nasi klienci mogą wybierać spośród:

  • papierów uniwersalnych,

  • papierów 2-warstwowych,

  • papierów 3-warstwowych, o większej wytrzymałości,

  • papierów ekstra miękkich.

  Oprócz tego produkty można podzielić ze względu na sposób ich dozowania i zgodnie z tym podziałem dostępne są papiery w rolce lub w składce (w zależności od wybranego dozownika). Te z kolei różnią się od siebie wielkością (rolki maxi, rolki mid, rolki mini) oraz rozmiarem arkuszy.

  Dla klientów zainteresowanych tymi produktami znaczenie będzie miała także forma opakowania. Dostępne u nas produkty można zamówić w zbiorczych opakowaniach (np. 6 rolek, 12 rolek, karton z 36-ma opakowaniami papieru w składce itp.) bądź na sztuki. Zamówienie zależy od poziomu zużycia produktów w danym obiekcie oraz od indywidualnego budżetu i zapotrzebowania. Staramy się oferować różne formy sprzedaży produktów, aby jak najlepiej trafić w potrzeby naszych klientów z całej Polski.

  Papiery toaletowe oferowane w sklepie MADO to wyroby renomowanego producenta – firmy TORK, znanej i cenionej na całym świecie. Producent ten dostarcza nie tylko celulozowe wyroby higieniczne, ale także akcesoria łazienkowe (dozowniki, kosze na odpady, wieszaki na ubrania) oraz akcesoria do sprzątania (ściereczki, woreczki sanitarne). Producent oferuje najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, które umieściliśmy w naszym sklepie. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących produktów lub zamówień, zapraszamy do kontaktu!