W ROLI

Oferowane marki

TORK

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Zastosowanie ręczników papierowych jest bardzo szerokie. Można ich używać do usuwania plam, zbierania wilgoci, pozbywania się kurzu, osuszania rąk. Produkty takie znajdzie się zarówno w toaletach publicznych, jak i w miejscach, w których mogą ich potrzebować pracownicy, czyli w restauracjach, warsztatach, zakładach produkcyjnych, gabinetach kosmetycznych i lekarskich itd.

Istnieje kilka form dozowania ręczników papierowych. Jedną z nich jest odrywanie pojedynczych arkuszy z dużej roli. Dzięki temu można zdecydować, jak dużej ilości papieru chce się użyć, a wydobycie go z dozownika jest łatwe i szybkie.

W naszym sklepie ręczniki w roli można podzielić na kilka podgrup:

  • ręczniki papierowe o uniwersalnym zastosowaniu – produkty dostępne w różnych wariantach (kolory: niebieski, zielony, biały; ręcznik ekstra długi; ręcznik super miękki),

  • ręczniki kuchenne – przydatne w stołówkach, restauracjach, barach, kawiarniach; wyjątkowo chłonne, dzięki czemu z łatwością usuwają wilgoć i mokre plamy;

  • podkłady medyczne – akcesoria pomocnicze dla gabinetów lekarskich, weterynaryjnych i kosmetycznych.

MADO – ręczniki w roli i inne wyroby papierowe

Produkty, w które zaopatrujemy nasz sklep, to propozycje najlepszych producentów, którzy cenieni są na całym świecie za wysoką jakość materiałów i wykonania. Warianty produktów staramy się dobierać tak, by jak najlepiej trafiać w potrzeby naszych klientów. Dlatego też można u nas zamówić zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i opakowania zbiorcze. Zachęcamy do zapoznania się z pełną lista produktów, która widoczna jest poniżej. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące poszczególnych pozycji – ich właściwości, dostępności w sklepie, cen. Zapraszamy do kontaktu i życzymy przyjemnych oraz udanych zakupów w sklepie internetowym MADO.

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło