ODKURZACZE PIORĄCE

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

OFEROWANE MARKI

Truvox Santoemma

ODKURZACZE PIORĄCE

Jednym z bardzo często wykorzystywanych urządzeń do sprzątania są odkurzacze piorące. Pełnią znacznie więcej zadań niż tylko odkurzanie. Czyszczenie z ich pomocą można porównać do prania, ponieważ technologia, którą wykorzystują, pozwala wniknąć wgłąb czyszczonych powierzchni i bardzo dokładnie wydobyć z nich wszelki brud i kurz.

Za pomocą odkurzaczy piorących czyścić można zarówno dywany i wykładziny (nawet te z długimi, gęstymi włóknami), jak i niewielkie powierzchnie twardych podłóg. Sprawdzą się także w przypadku tapicerek (również samochodowych) oraz innych materiałów tekstylnych. Urządzenia te znajdują szerokie zastosowanie – wykorzystywane są przez firmy sprzątające (zajmujące się utrzymaniem porządku np. w biurowcach, a także w prywatnych domach), używane są też w hotelach i pensjonatach, a także przez firmy świadczące usługi z zakresu czyszczenia tapicerek i oczyszczania wnętrz samochodów.

MADO – odkurzacze ekstrakcyjne dostępne w naszym sklepie

Produkty w kategorii "odkurzacze piorące" w naszym sklepie można podzielić na dwie podgrupy:

  • odkurzacze o dużych gabarytach, które doskonale sprawdzają się w przypadku większych powierzchni; dostępne są produkty o zróżnicowanej mocy i różnych funkcjach oraz trybach pracy;

  • odkurzacze kompaktowe, łatwe w przenoszeniu, których z powodzeniem można używać np. do czyszczenia tapicerek samochodowych; doskonałe dla mobilnych ekip sprzątających.

Każde z urządzeń jest wyposażone w różne końcówki, umożliwiające dostosowanie pracy urządzenia do specyfiki czyszczonej powierzchni. Dzięki temu sprzątanie jest jeszcze skuteczniejsze i prostsze. Szczegóły dotyczące wyposażenia każdego z modeli, a także inne niezbędne informacje dostępne są po kliknięciu w produkt.

Lista odkurzaczy piorących, w które można zaopatrzyć się a naszym sklepie, dostępna jest poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami poszczególnych produktów oraz do kontaktu z nami w razie pytań dotyczących któregokolwiek z nich. Życzymy udanych zakupów!