DOZOWNIKI DO PAPIERU

TORK

Dozownik do papieru toaletowego Mid-size Tork 557508

245,20 zł

Termin realizacji od 3 dni roboczych, potwierdzany po złożeniu zamówienia.

Artykuł: 557508

Kolor: Czarny

EAN: 7322540366747

System: T6

Tork dozownik do papieru toaletowego  (z automatyczną zmianą rolek) gwarantuje ciągłą dostępność papieru. Idealnie sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu i w miejscach które przykładają dużą wagę do wyglądu i komfortu swoich gości.

 • Zapytaj o dostępność.
TORK

Dozownik to papieru toaletowego Folded (w składce) 1 szt. - Tork 556008

190,72 zł

Artykuł: 556008

Kolor: Czarny

EAN: 7322540354874

System: T3

Tork dozownik do papieru toaletowego w składce. Pojemny - mieści równowartość 6 konwencjonalnych rolek papieru. Ekonomiczny i higieniczny - jednorazowo dozuje jeden listek papieru. Stylowe i oryginalne rozwiązanie. Trwały i łatwy w utrzymaniu.

 • Zapytaj o dostępność.
TORK

Dozownik do papieru toaletowego w roli SmartOne® - Tork 680000

235,46 zł

Artykuł: 680000

Kolor: Biały

EAN: 7322540803853

System: T8

Zapobiegaj nadmiernemu zużyciu tradycyjnego papieru Jumbo czy Mini Jumbo, który rozwija się bez kontroli. Dozowniki do papieru Tork SmartOne® są łatwe w użyciu a dodatkowo wyciągasz z nich tylko tyle papieru ile naprawdę potrzebujesz. 

  TORK

  Dozownik Mini Jumbo do papieru toaletowego - Tork 460006-PAP.TOAL/STAL

  454,12 zł

  Artykuł: 460006

  Kolor: Srebrny/czarny

  EAN: 7322540782349

  System: T2

  Każdy szczegół jest istotny, jeżeli chcesz stworzyć unikatowe wrażenie. Smukły design dozownika do papieru toaletowego Tork Mini Jumbo łączy oszczędność miejsca z elegancją. Co więcej, zapas papieru jest tak duży, że nigdy się nie wyczerpie.

   OFEROWANE MARKI

   TORK

   DOZOWNIKI DO PAPIERU

   Dozowniki do papieru toaletowego należą do podstawowego wyposażenia publicznych toalet. Dzięki nim można utrzymywać je w czystości i porządku, a użytkownikom zapewniać pełen komfort i higienę. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą tych akcesoriów dostępnych w sklepie MADO.

   Wyposażenie toalet publicznych, np. w galeriach handlowych, na lotniskach i dworcach czy w restauracjach, ma ogromne znaczenie z punktu widzenia odwiedzających je osób. Każdy użytkownik takiej toalety zwraca uwagę przede wszystkim na jej czystość, ale docenia także elementy, które podnoszą jego komfort i wrażenia estetyczne. Jednym z elementów wyposażenia są dozowniki na papier toaletowy. Wybierając te akcesoria do łazienki, warto zwrócić uwagę na to, aby:

   • były funkcjonalne i nie sprawiały problemów przy używaniu – dozownik musi być skonstruowany tak, aby użytkownik bez problemu mógł wydobyć z niego papier;

   • pasowały wizualnie do stylistyki całej łazienki (warto skorzystać z oferty tego samego producenta wybierając dozowniki do papieru toaletowego, dozowniki do mydła, kosze na odpady i inne akcesoria);

   • prezentowały wysoką jakość – wytrzymały materiał i solidne wykonanie to korzyść nie tylko dla użytkowników, ale także dla właściciela budynku, który nie musi martwić się o naprawy czy wymianę wyposażenia.

   Dozowniki do papieru toaletowego – rożne rodzaje

   Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów dozowników do papieru toaletowego. Jednokomorowe, dwukomorowe, dozowniki do papieru w konwencjonalnych rolkach, do papieru w składce lub w roli. Wybór rodzaju dozownika zależny jest od z góry ustalonej koncepcji łazienki, a także od potrzeb użytkowników określonego obiektu.

   Różnorodne modele dozowników do papieru toaletowego dostępne są w sklepie MADO. Oferujemy akcesoria m.in. znanego producenta akcesoriów łazienkowych – firmy Tork. Są one cenione w wielu krajach, a spotkać je można w setkach tysięcy łazienek i toalet na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.