DOZOWNIKI DO PAPIERU

Oferowane marki

TORK

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Dozowniki do papieru toaletowego należą do podstawowego wyposażenia publicznych toalet. Dzięki nim można utrzymywać je w czystości i porządku, a użytkownikom zapewniać pełen komfort i higienę. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą tych akcesoriów dostępnych w sklepie MADO.

Wyposażenie toalet publicznych, np. w galeriach handlowych, na lotniskach i dworcach czy w restauracjach, ma ogromne znaczenie z punktu widzenia odwiedzających je osób. Każdy użytkownik takiej toalety zwraca uwagę przede wszystkim na jej czystość, ale docenia także elementy, które podnoszą jego komfort i wrażenia estetyczne. Jednym z elementów wyposażenia są dozowniki na papier toaletowy. Wybierając te akcesoria do łazienki, warto zwrócić uwagę na to, aby:

  • były funkcjonalne i nie sprawiały problemów przy używaniu – dozownik musi być skonstruowany tak, aby użytkownik bez problemu mógł wydobyć z niego papier;

  • pasowały wizualnie do stylistyki całej łazienki (warto skorzystać z oferty tego samego producenta wybierając dozowniki do papieru toaletowego, dozowniki do mydła, kosze na odpady i inne akcesoria);

  • prezentowały wysoką jakość – wytrzymały materiał i solidne wykonanie to korzyść nie tylko dla użytkowników, ale także dla właściciela budynku, który nie musi martwić się o naprawy czy wymianę wyposażenia.

Dozowniki do papieru toaletowego – rożne rodzaje

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów dozowników do papieru toaletowego. Jednokomorowe, dwukomorowe, dozowniki do papieru w konwencjonalnych rolkach, do papieru w składce lub w roli. Wybór rodzaju dozownika zależny jest od z góry ustalonej koncepcji łazienki, a także od potrzeb użytkowników określonego obiektu.

Różnorodne modele dozowników do papieru toaletowego dostępne są w sklepie MADO. Oferujemy akcesoria m.in. znanego producenta akcesoriów łazienkowych – firmy Tork. Są one cenione w wielu krajach, a spotkać je można w setkach tysięcy łazienek i toalet na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.  

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło