PROFESJONALNE ODKURZACZE

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

PROFESJONALNE ODKURZACZE

Każda dobrze zaopatrzona firma lub ekipa sprzątająca powinna mieć do swojej dyspozycji sprawnie działające odkurzacze, dzięki którym może zajmować się czyszczeniem wykładzin, dywanów, podłóg, a w niektórych przypadkach również tapicerek i innego rodzaju materiałów. Odkurzacze produkowane na potrzeby takich zadań znacznie różnią się od tych, które każdy posiada w swoim domu. Są przede wszystkim znacznie większe, mają większą moc, różnią się też trybem pracy oraz sposobem czyszczenia powierzchni.

Profesjonalne odkurzacze w sklepie MADO

W naszym sklepie można kupić różne rodzaje odkurzaczy przemysłowych. Doskonale spełnią one potrzeby zarówno wielkopowierzchniowych, jak i mniejszych obiektów. Do zaoferowania mamy:

  • odkurzacze suche – urządzenia czyszczące na sucho za pomocą zasysanego powietrza; można je wyposażyć w różne rodzaje końcówek, dzięki czemu sprzątanie jest znacznie bardziej wydajne;

  • odkurzacze ekstrakcyjne, czyli piorące – umożliwiają nie tylko odkurzanie, ale również pranie dywanów i tapicerek; urządzenia spryskująco-odsysające chętnie wybierane są dla hoteli i innych obiektów noclegowych ze względu na szerokie możliwości, które stwarzają,

  • odkurzacze czyszczące na sucho i na mokro – parametry ich działania można dostosować do własnych potrzeb.

W oferowane w sklepie MADO odkurzacze chętnie zaopatrują się właściciele hoteli, pensjonatów i innych ośrodków noclegowych, zarządcy magazynów i hal produkcyjnych, osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w biurowcach, instytucjach publicznych oraz obiektach komercyjnych. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie propozycje renomowanych firm – znane i cenione na rynku marki, najlepsze, niezawodne modele. Dzięki nim można utrzymać w czystości dywany, wykładziny i inne podłoża tekstylne, jak również tapicerki na meblach i w samochodach oraz materiałowe elementy dekoracyjne. Lista produktów dostępna jest poniżej. Każda pozycja opatrzona jest zdjęciem, opisem technicznym oraz ceną. W razie pytań – prosimy o kontakt. Zapraszamy do zakupów!