PROFESJONALNE ODKURZACZE

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Santoemma SABRINA HOT...

Cena 5 840,00 zł
Artykuł: SABRINA HOT

Santoemma SABRINA HOT Odkurzacz ekstrakcyjny.
Sabrina Hot to najmniejsze urządzenie ekstrakcyjne wyposażone w...

Odkurzacz...

Cena 3 130,00 zł

Artykuł: SABRINA S1000

Santoemma Sabrina S1000 Odkurzacz ekstrakcyjny.
Sabrina jest urządzeniem zaprojektowanym szczególnie do...

Santoemma GRACE HP...

Cena 14 786,00 zł
Artykuł: GRACE HP

Santoemma GRACE HP Odkurzacz ekstrakcyjny.
Grace HP is to urządzenie ekstrakcyjne o wysokiej...

Każda dobrze zaopatrzona firma lub ekipa sprzątająca powinna mieć do swojej dyspozycji sprawnie działające odkurzacze, dzięki którym może zajmować się czyszczeniem wykładzin, dywanów, podłóg, a w niektórych przypadkach również tapicerek i innego rodzaju materiałów. Odkurzacze produkowane na potrzeby takich zadań znacznie różnią się od tych, które każdy posiada w swoim domu. Są przede wszystkim znacznie większe, mają większą moc, różnią się też trybem pracy oraz sposobem czyszczenia powierzchni.

Profesjonalne odkurzacze w sklepie MADO

W naszym sklepie można kupić różne rodzaje odkurzaczy przemysłowych. Doskonale spełnią one potrzeby zarówno wielkopowierzchniowych, jak i mniejszych obiektów. Do zaoferowania mamy:

  • odkurzacze suche – urządzenia czyszczące na sucho za pomocą zasysanego powietrza; można je wyposażyć w różne rodzaje końcówek, dzięki czemu sprzątanie jest znacznie bardziej wydajne;

  • odkurzacze ekstrakcyjne, czyli piorące – umożliwiają nie tylko odkurzanie, ale również pranie dywanów i tapicerek; urządzenia spryskująco-odsysające chętnie wybierane są dla hoteli i innych obiektów noclegowych ze względu na szerokie możliwości, które stwarzają,

  • odkurzacze czyszczące na sucho i na mokro – parametry ich działania można dostosować do własnych potrzeb.

W oferowane w sklepie MADO odkurzacze chętnie zaopatrują się właściciele hoteli, pensjonatów i innych ośrodków noclegowych, zarządcy magazynów i hal produkcyjnych, osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w biurowcach, instytucjach publicznych oraz obiektach komercyjnych. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie propozycje renomowanych firm – znane i cenione na rynku marki, najlepsze, niezawodne modele. Dzięki nim można utrzymać w czystości dywany, wykładziny i inne podłoża tekstylne, jak również tapicerki na meblach i w samochodach oraz materiałowe elementy dekoracyjne. Lista produktów dostępna jest poniżej. Każda pozycja opatrzona jest zdjęciem, opisem technicznym oraz ceną. W razie pytań – prosimy o kontakt. Zapraszamy do zakupów!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło