CHEMIA DO WYKŁADZIN, DYWANÓW, TAPICERKI

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Preparaty przeznaczone do czyszczenia dywanów, wykładzin, tekstyliów i tapicerki muszą spełniać kilka warunków. Przede wszystkim muszą być na tyle silne, aby skutecznie pozbyć się plam i trwałych zabrudzeń, tak częstych w przypadku tego rodzaju materiałów. Jednocześnie muszą być na tyle delikatne, aby nie zniszczyć powierzchni - aby materiał nie utracił oryginalnej barwy ani struktury.

Zadanie, które stoi przed producentami środków chemicznych, nie należy zatem do najłatwiejszych, jednak kilku z nich udało się z niego doskonale wybrnąć. W rezultacie powstały wysokiej jakości produkty chemiczne, które starannie dobraliśmy do zasobów naszego sklepu. Wśród nich znaleźć można preparaty do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni tekstylnych, zarówno ręcznego, jak i automatycznego (z użyciem maszyn czyszczących).

Dobierając asortyment i producentów do współpracy, jako główne kryterium wybraliśmy jakość produktów. Oczywiście nie bez znaczenia są dla nas także ceny produktów, ponieważ także i nasi klienci zwracają na nie uwagę. W efekcie oferujemy produkty w konkurencyjnych cenach i o wysokiej skuteczności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Chemia do czyszczenia dywanów, wykładzin, tekstyliów, tapicerki – oferta sklepu MADO

Wśród produktów w tej kategorii odwiedzający nas klienci mogą znaleźć między innymi:

  • szampony do dywanów,

  • odplamiacze do dywanów i wykładzin,

  • środki do czyszczenia skóry (tapicerki skórzanej),

  • płyny i koncentraty do ekstrakcyjnego prania dywanów,

  • płyny do pianowego czyszczenia dywanów i wykładzin,

  • pieniące i niepieniące środki chemiczne do tekstyliów,

a także inne produkty chemiczne o bardziej szczegółowym zastosowaniu. Wszystkie propozycje w tej kategorii dostępne są na liście poniżej.

Jeśli chcesz skutecznie i niedrogo czyścić wykładziny, dywany, tapicerkę czy inne wyroby tekstylne, skorzystaj z oferty naszego sklepu. Zamówione produkty dostarczymy do dowolnego miejsca w Polsce. W razie wątpliwości, służymy informacją i poradą. Sklep MADO zaprasza do zakupów!

Oferowane marki:

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło