DOZOWNIKI DO RĘCZNIKÓW

Oferowane marki

TORK TTSystem

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Dozowniki do ręczników papierowych to nieodzowny element każdej publicznej toalety. Ręczniki papierowe są powszechnie używanym na całym świecie wyrobem higienicznym. Pozwalają na szybkie osuszenie rąk po umyciu, przy zachowaniu pełnej higieny i wygody. Chcąc jak najlepiej spełnić potrzeby użytkowników, producenci dozowników do ręczników papierowych oferują coraz bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, które gwarantują coraz większą wygodę i coraz lepszą funkcjonalność.

Dozowniki do ręczników papierowych – różne kategorie produktów

Osoby odpowiedzialne za wyposażenie toalet publicznych w galeriach handlowych, na lotniskach, w hotelach, szpitalach i innych instytucjach, mogą skorzystać z szerokiej oferty produktowej. Obecnie na rynku dostępne są między innymi:

  • dozowniki do ręczników w roli – konwencjonalne i automatyczne (z sensorem ruchu);

  • dozowniki do ręczników w składce – dostosowane do konkretnego rodzaju ręczników;

  • dozowniki do ręczników centralnie dozowanych;

  • wersje mini dozowników,

  • dozowniki przenośne,

  • dozowniki do czyściw papierowych wykorzystywanych np. w warsztatach, fabrykach,

  • pojemniki na ręczniki papierowe – do zawieszenia w dowolnym miejscu;

  • nablatowe dozowniki do ręczników – wygodne rozwiązanie dla restauracji, stołówek i innych lokali gastronomicznych,

  • dozowniki do podkładów medycznych – wykorzystywane w gabinetach lekarskich, kosmetycznych itd.

Jak widać, oferta rynkowa w zakresie dozowników do ręczników papierowych jest bardzo różnorodna. Każdy z produktów można też indywidualnie dopasować pod kątem designu czy kolorystyki, dzięki czemu mogą się one stać atrakcyjną częścią wyposażenia łazienki, spójną ze wszystkimi pozostałymi. Producenci tych akcesoriów mają w swojej ofercie także inne produkty – np. niezbędne do montażu dozowników magnesy, uchwyty czy przyssawki.

Wszystkie powyższe akcesoria są dostępne w sklepie MADO, w związku z czym każdy klient naszego sklepu może się w nie bez problemu zaopatrzyć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do zakupu najwyższej jakości wyrobów od renomowanych producentów.Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło