PODŁOGOWE

PODŁOGOWE

Utrzymanie w czystości podłóg w miejscach publicznych nie jest łatwym zadaniem z uwagi na fakt, że są to powierzchnie właściwie bez przerwy użytkowane – w sklepach chodzą po nich klienci, w urzędach petenci, w szkołach uczniowie, a w przychodniach pacjenci. Sprawa komplikuje się zwłaszcza jesienią i zimą. Mokra pogoda sprawia, że podłogi muszą być czyszczone właściwie co chwilę - jeśli nie z błota, to z nadmiaru wilgoci.

Problematyczną kwestią jest także utrzymanie w czystości posadzek w miejscach, w których mają one styczność z wodą właściwie bez przerwy – a zatem na basenach, w szatniach klubów fitness i siłowni (prysznice), w gabinetach SPA oferujących hydrozabiegi i innych podobnych miejscach. Czyszczenie podłogi mopem nie ma w takiej sytuacji najmniejszego sensu bez wcześniejszego usunięcia nadmiaru wilgoci. I właśnie do takich zadań zostały stworzone zbieraki podłogowe.

Zbieraki podłogowe to akcesoria składające się z gumowej nakładki osadzonej na stelażu połączonym z kijem. Ich zadaniem jest zbieranie wody z płaskiej powierzchni. Dzięki zastosowaniu gumy, która jest materiałem szczelnym i nie przepuszczającym wilgoci, można to zrobić szybko i skutecznie przy niewielkim wkładzie pracy.

MADO – zbieraki podłogowe dostępne w sklepie

Zbieraki podłogowe w naszym sklepie dostępne są:

  • w różnych rozmiarach (długość gumy 35 cm, 45 cm, 55 cm, 75 cm)

  • w różnych wersjach kolorystycznych (najpopularniejsze kolory gumy to biały i czarny, ale dostępne są także gumy w kolorze czerwonym; oferujemy też różnokolorowe stelaże oraz kije z gwintem),

  • w różnych wariantach technicznych (zbieraki wzmocnione, proste, wygięte, wielofunkcyjne – z mopem itp.).

Zaopatrując się w naszym sklepie, można kupić jednocześnie cały zestaw zbierak + kij, jak i oba te elementy oddzielnie, co przydaje się w przypadku, gdy jeden z nich jest już zużyty i trzeba go wymienić na nowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą produktów w tej kategorii oraz z ich opisami i parametrami. Życzymy udanych zakupów!