DOZOWNIKI DO SERWETEK

TORK

Aluminiowy dozownik na serwetki Xpressnap Snack® - Tork 274003

282,90 zł

Artykuł: 274003

Kolor: Aluminium

EAN: 7322540697988

System: N10

Dozownik Tork Xpressnap z linii Image podkreśla wyjątkowość Twojej firmy oraz mówi Twoim klientom, że zależy Ci na nich. Dodatkowo nasz system serewetek dyspensorowych ograniczy zużycie serwetek o minimum 25* - gwarantujemy. Dzięki temu, ograniczysz koszty i ilosc odpadów.
 • Obecnie brak na stanie
TORK

Drewniany dozownik na serwetki Xpressnap Snack® - Tork 273003-DOZ.N10/DREW

282,90 zł

Artykuł: 273003

Kolor: Brązowy

EAN: 7322540697841

System: N10

Dozownik Tork Xpressnap z linii Image podkresla wyjątkowosc Twojej firmy oraz mówi Twoim klientom, że zależy Ci na nich. Dodatkowo nasz system serewetek dyspensorowych ograniczy zużycie serwetek o minimum 25* - gwarantujemy. Dzięki temu, ograniczysz koszty i ilosc odpadów.

  TORK

  Dozownik do serwetek w składce pionowy Xpressnap Tork 272213

  430,50 zł

  Artykuł: 272213

  Kolor: Jasny szary

  EAN: 7322540660791

  System: N4

  Gwarantujemy, że nasze dozowniki Tork Xpressnap® ograniczą zużycie serwetek o minimum 25% w porównianiu do tradycyjnych systemów dozowania. Dzięki temu ograniczysz zużycie oraz ilosc odpadów. 
  • Obecnie brak na stanie
  TORK

  Dozownik na chusteczki higieniczne - Tork 460013

  215,25 zł

  Artykuł: 460013

  Kolor: Srebrny/czarny

  EAN: 7322540782370

  System: F1

  Korzystanie z łazienki stanie się jeszcze bardziej ekskluzywnym doświadczeniem dzięki wygodnemu dozownikowi zawierającemu nasze wyjątkowe i delikatne chusteczki higieniczne.

   OFEROWANE MARKI

   TORK

   DOZOWNIKI DO SERWETEK

   Dozowniki do serwetek to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla restauracji, kawiarni, pubów, barów mlecznych, stołówek i innych punktów gastronomicznych. Zapewniają pełną higienę, a przy tym mogą być atrakcyjną częścią wystroju wnętrza.

   Rodzaje dozowników do serwetek

   Istnieje wiele rodzajów dozowników do serwetek, a ich dobór uzależniony jest w głównej mierze od charakteru miejsca, w którym mają być używane. Na rynku dostępne są między innymi:

   • Wiszące dozowniki do serwetek w składce – wiszące dozowniki używane w restauracjach szybkiej obsługi z opcją Drive Thru. Pozwalają na szybszą obsługę klienta, przy zachowaniu higieny i ograniczeniu nadmiernego zużycia.

   • Dozowniki do serwetek w składce na ladę – podobnie jak w powyższym przypadku, umożliwiają przyspieszenie obsługi klienta. Dają mu także możliwość samodzielnego skorzystania z serwetek w wygodny sposób. Zaletą takich dozowników jest redukcja zużycia serwetek, co przekłada się na korzyści finansowe oraz ekologiczne.

   • Dozowniki do zabudowy – można je zamontować np. w blacie. Możliwy jest montaż zarówno pionowy, jak i poziomy. Stanowią wygodną formę dozowania serwetek w barach szybkiej obsługi, bufetach, lodziarniach, punktach gastronomicznych w galeriach handlowych, w food truckach itd.

   • Dozowniki do serwetek na stolik – np. drewniane, metalowe, plastikowe, aluminiowe. Ich wygląd i stylistykę można dobrać do aranżacji lokalu.

   Produkty oferowane przez renomowanych producentów są solidne i wytrzymałe, mogą więc służyć użytkownikom przez wiele lat, zachowując swoją funkcjonalność i estetykę. Zastosowanie dozowników do serwetek w miejsce zwykłych serwetników pozwala na zmniejszenie zużycia serwetek o 25%, warto wiec rozważyć takie rozwiązanie w swoim lokalu gastronomicznym.

   W sklepie MADO dostępne są wszystkie wymienione powyżej rodzaje dozowników. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością każdy restaurator oraz właściciel pubu czy kawiarni znajdzie tu produkt, który zaspokoi jego potrzeby. Zapraszamy do zakupów!