DOZOWNIKI DO SERWETEK

Oferowane marki

TORK

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Dozowniki do serwetek to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla restauracji, kawiarni, pubów, barów mlecznych, stołówek i innych punktów gastronomicznych. Zapewniają pełną higienę, a przy tym mogą być atrakcyjną częścią wystroju wnętrza.

Rodzaje dozowników do serwetek

Istnieje wiele rodzajów dozowników do serwetek, a ich dobór uzależniony jest w głównej mierze od charakteru miejsca, w którym mają być używane. Na rynku dostępne są między innymi:

  • Wiszące dozowniki do serwetek w składce – wiszące dozowniki używane w restauracjach szybkiej obsługi z opcją Drive Thru. Pozwalają na szybszą obsługę klienta, przy zachowaniu higieny i ograniczeniu nadmiernego zużycia.

  • Dozowniki do serwetek w składce na ladę – podobnie jak w powyższym przypadku, umożliwiają przyspieszenie obsługi klienta. Dają mu także możliwość samodzielnego skorzystania z serwetek w wygodny sposób. Zaletą takich dozowników jest redukcja zużycia serwetek, co przekłada się na korzyści finansowe oraz ekologiczne.

  • Dozowniki do zabudowy – można je zamontować np. w blacie. Możliwy jest montaż zarówno pionowy, jak i poziomy. Stanowią wygodną formę dozowania serwetek w barach szybkiej obsługi, bufetach, lodziarniach, punktach gastronomicznych w galeriach handlowych, w food truckach itd.

  • Dozowniki do serwetek na stolik – np. drewniane, metalowe, plastikowe, aluminiowe. Ich wygląd i stylistykę można dobrać do aranżacji lokalu.

Produkty oferowane przez renomowanych producentów są solidne i wytrzymałe, mogą więc służyć użytkownikom przez wiele lat, zachowując swoją funkcjonalność i estetykę. Zastosowanie dozowników do serwetek w miejsce zwykłych serwetników pozwala na zmniejszenie zużycia serwetek o 25%, warto wiec rozważyć takie rozwiązanie w swoim lokalu gastronomicznym.

W sklepie MADO dostępne są wszystkie wymienione powyżej rodzaje dozowników. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością każdy restaurator oraz właściciel pubu czy kawiarni znajdzie tu produkt, który zaspokoi jego potrzeby. Zapraszamy do zakupów!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło