MOPY I ZMYWAKI DO SZYB

MOPY I ZMYWAKI DO SZYB

Mopy profesjonalne to nieodłączny element wyposażenia wszystkich serwisów i firm sprzątających. Z ich użyciem czyści się różnorodne powierzchnie płaskie: podłogi, hole, korytarze, panele drewniane, posadzki kamienne i gumowe, schody. Chcąc właściwie o nie dbać, trzeba dobrać nie tylko właściwy środek czyszczący, ale także i odpowiedni rodzaj mopa, dzięki czemu można skutecznie utrzymywać powierzchnie w czystości, a ponadto właściwie je pielęgnować, poprawiać ich wygląd i przedłużać ich żywotność.

Na rynku istnieje bardzo wiele rodzajów profesjonalnych mopów. Firmy sprzątające w dużych obiektach, np. galeriach handlowych, halach magazynowych, hotelach czy restauracjach, mogą dostosować wszystkie akcesoria do potrzeb konkretnego zlecenia oraz do swoich własnych preferencji. Szeroki asortyment sklepu MADO w zakresie mopów profesjonalnych pozwoli zaspokoić potrzeby każdego odwiedzającego nas klienta. Poniżej prezentujemy szczegóły - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Mopy – produkty dostępne w sklepie MADO

W kategorii "mopy" w naszym sklepie można wybierać spośród:

  • mopów podłużnych: bawełnianych, akrylowych, z mikrofibry, z poliestru,

  • mopów dwustronnych,

  • mopów z rzepem, wkładów do stelaży, wkładów na zatrzaski,

  • mopów sznurkowych i paskowych z uchwytami i gwintami,

  • mopów w różnych wariantach kolorystycznych.

Oferujemy także całą gamę stelaży i uchwytów, z którymi mopy do sprzątania tworzą spójną, funkcjonalną całość. Szukając pasujących do siebie produktów, należy zwrócić uwagę na producentów poszczególnych akcesoriów oraz nazwy modeli. Mopy, które oferujemy w naszym sklepie, wybrane są spośród tysięcy produktów profesjonalne mopy do mycia podłóg. Dobierając asortyment, postawiliśmy na najwyższą jakość oraz na renomę producentów, dlatego każdy produkt, który można u nas kupić, z pewnością spełni oczekiwania użytkowników.

Pełna lista produktów w tej kategorii widoczna jest poniżej. Przy każdej pozycji podana jest cena, a także parametry produktu (wymiary, materiał wykonania, zastosowanie). Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych sklepów w sklepie MADO!

Na skróty


Mop sznurkowy   Mop bawełniany   mop z rzepem