DEZYNFEKCJA RĄK

Reinex

Mydło w płynie antybakteryjne Remix AN

12,05 zł

Artykuł: Remix AN

Zastosowanie: Antybakteryjne mycie rąk

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: 6

Antybakteryjne mydło w płynie z neutralizatorem zapachu Remix AN idealnie nadaje się do miejsc, w których higiena jest bardzo ważnym elementem.

  Reinex

  Mydło w płynie antybakteryjne Remix AN - zielone perłowe

  12,00 zł

  Artykuł: Remix AN (zielone perłowe)

  Zastosowanie: Antybakteryjne mycie rąk

  Inne zastosowanie: Brak

  Wartość pH: 6

  Antybakteryjne mydło w płynie z neutralizatorem zapachu Remix AN zielone perłowe idealnie nadaje się do miejsc, w których higiena jest bardzo ważnym element.

  • Zapytaj o dostępność.
  TORK

  Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy) - Tork 590103

  19,44 zł

  Artykuł: 590103

  Kolor: Przeźroczysty

  EAN: 7322540754162

  Etykieta jakości: Premium

  Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk firmy Tork doskonale nadaje się do dezynfekowania rąk w miejscach gdzie higiena rąk musi być na najwyższym poziomie oraz w sytuacjach braku szybiego dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach publicznych. Poręczna, kieszonkowa buteleczka.

   Reinex

   Płyn do dezynfekcji rąk 500ml - Remix Dez

   24,97 zł

   Płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk metodą wcierania o działaniu bakteriobójczym, bójczym wobec grzybów drożdżopodobnych, wirusobójczym i prątkobójczym. Zawarty w produkcie etanol i diglukonian chlorheksydyny zapewnia szeroki zakres działania dezynfekującego. Jest łagodny dla rąk, dzięki obecności gliceryny i pantenolu. Przebadany dermatologicznie.

    TORK

    Preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy) - Tork 420118 1 szt.

    66,20 zł

    Artykuł: 420110

    Zastosowanie: Chirurgiczna i higieniczna dezynfekcja rąk

    Kolor: Przeźroczysty

    Etykieta jakości: Premium

    Preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk firmy Tork doskonale nadaje się do dezynfekowania rąk w miejscach gdzie higiena rąk musi być na najwyższym poziomie oraz w sytuacjach braku szybkiego dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach publicznych.

     TORK

     Preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy) - Tork 511110 LIQUID 0.5L

     29,48 zł

     Artykuł: 511110

     Kolor: Przeźroczysty

     Etykieta jakości: Premium

     Preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk firmy Tork doskonale nadaje się do dezynfekowania rąk w miejscach gdzie higiena rąk musi być na najwyższym poziomie oraz w sytuacjach braku szybiego dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach publicznych.

     • Zapytaj o dostępność.
     TORK

     Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy) - Tork 511103

     29,48 zł

     Artykuł: 511103

     Kolor: Przeźroczysty

     Etykieta jakości: Premium

     Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk firmy Tork doskonale nadaje się do dezynfekowania rąk w miejscach gdzie higiena rąk musi być na najwyższym poziomie oraz w sytuacjach braku szybiego dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach publicznych.

     • Zapytaj o dostępność.
     BUZIL

     Preparat do dezynfekcji rąk 1L - Buzil SE110

     70,58 zł

     ZAKRES ZASTOSOWANIA:

     • Do higienicznej dezynfekcji rąk


     ZALETY / WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

     • Preparat nieperfumowany, delikatny dla skóry o właściwościach nawilżających
     • Bakteriobójczy, grzybobójczy, prątkobójczy (TBC) oraz natychmiastowe ograniczone działanie wirusowe (wszystkie wirusy z otoczką tj. wirusy grypy, koronawirusy)
     • Ujęty na liście VAH
     • Zgodny z wymogami istotnych norm europejskich tj. EN 1500


     SPOSÓB UŻYCIA I ZASTOSOWANIE:
     Wetrzyj w dłonie 3-5 ml nierozcieńczonego produktu przez 30-60 sekund.


     UWAGA:
     Skład: 100 g zawiera: 74 g etanolu BAuA Reg. Nr. N-86956.Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.
     Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu

     Kolor produktu: bezbarwny
     Pojemność: 1 L

     Indeks: BUSE110-0001
     Kod producenta: SE110-E001

     • Zapytaj o dostępność.

     DEZYNFEKCJA RĄK

     Jako że świat aktualnie staje na głowie, bardzo ważne jest, aby zachowywać czystość wszędzie wokół oraz dbać o higienę. Bardzo pomocne w tej kwestii okazuje się nic innego, jak środki do dezynfekcji rąk. Dzięki nim, w bardzo szybki sposób można pozbyć się niechcianych bakterii, które zalegają na naszej skórze. Tego typu preparaty, powinny pojawić się przede wszystkim w miejscach, w których na co dzień mamy do czynienia z dużą ilością osób. Należy bowiem zadbać zarówno o ich bezpieczeństwo, jak i osób, które mają bezpośredni kontakt z klientami.

     Preparaty w pianie – Tork

     Jeśli chodzi o rynek produktów do dezynfekcji, na chwilę obecną, niemal wszędzie można spotkać się z bardzo dużym wyborem. Wiele znanych marek również poszło w tym kierunku i wypuściło nawet preparaty w pianie, które mają w sobie środek dezynfekujący. Coś takiego doskonale sprawdza się w toaletach publicznych, galeriach handlowych, czy nawet w restauracjach. Miejsca te są szczególnie narażone, ponieważ to one stwarzają potencjalne ognisko różnych bakterii, które w późniejszym efekcie mogą niekorzystnie wpłynąć na nasze zdrowie. Firma Trok dba o swoich klientów, stąd jeśli chodzi o preparaty w pianie, to jest w czym wybierać.

     Żele i mydła antybakteryjne – Remix

     Wśród różnego rodzaju mydeł i żeli, warto zapoznać się z tymi antybakteryjnymi. Ich zadaniem jest bowiem utrzymać skórę w jak największej czystości. Mydła w tej postaci zajmują mało miejsca i są przede wszystkim bardzo wygodne i łatwe w użyciu. Cieszą się powodzeniem w różnych miejscach publicznych. Jako że aktualnie panuje wymóg dezynfekcji rąk… Ostatnio, wielu właścicieli sklepów decyduje się na stawianie małych buteleczek z żelem antybakteryjnym przy wejściu. Jest to bardzo istotna kwestia, która ma zwiększyć bezpieczeństwo zarówno sprzedawców, jak i klientów. Marka Remix udostępnia wiele rozmaitych środków do dezynfekcji rąk, które można znaleźć w naszym, internetowym sklepie Mado. Po więcej informacji, bądź szczegółów w tym temacie, zapraszamy do kontaktu!