DEZYNFEKCJA RĄK

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Jako że świat aktualnie staje na głowie, bardzo ważne jest, aby zachowywać czystość wszędzie wokół oraz dbać o higienę. Bardzo pomocne w tej kwestii okazuje się nic innego, jak środki do dezynfekcji rąk. Dzięki nim, w bardzo szybki sposób można pozbyć się niechcianych bakterii, które zalegają na naszej skórze. Tego typu preparaty, powinny pojawić się przede wszystkim w miejscach, w których na co dzień mamy do czynienia z dużą ilością osób. Należy bowiem zadbać zarówno o ich bezpieczeństwo, jak i osób, które mają bezpośredni kontakt z klientami.

Preparaty w pianie – Tork

Jeśli chodzi o rynek produktów do dezynfekcji, na chwilę obecną, niemal wszędzie można spotkać się z bardzo dużym wyborem. Wiele znanych marek również poszło w tym kierunku i wypuściło nawet preparaty w pianie, które mają w sobie środek dezynfekujący. Coś takiego doskonale sprawdza się w toaletach publicznych, galeriach handlowych, czy nawet w restauracjach. Miejsca te są szczególnie narażone, ponieważ to one stwarzają potencjalne ognisko różnych bakterii, które w późniejszym efekcie mogą niekorzystnie wpłynąć na nasze zdrowie. Firma Trok dba o swoich klientów, stąd jeśli chodzi o preparaty w pianie, to jest w czym wybierać.

Żele i mydła antybakteryjne – Remix

Wśród różnego rodzaju mydeł i żeli, warto zapoznać się z tymi antybakteryjnymi. Ich zadaniem jest bowiem utrzymać skórę w jak największej czystości. Mydła w tej postaci zajmują mało miejsca i są przede wszystkim bardzo wygodne i łatwe w użyciu. Cieszą się powodzeniem w różnych miejscach publicznych. Jako że aktualnie panuje wymóg dezynfekcji rąk… Ostatnio, wielu właścicieli sklepów decyduje się na stawianie małych buteleczek z żelem antybakteryjnym przy wejściu. Jest to bardzo istotna kwestia, która ma zwiększyć bezpieczeństwo zarówno sprzedawców, jak i klientów. Marka Remix udostępnia wiele rozmaitych środków do dezynfekcji rąk, które można znaleźć w naszym, internetowym sklepie Mado. Po więcej informacji, bądź szczegółów w tym temacie, zapraszamy do kontaktu!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło