DEZYNFEKCJA RĄK

TORK

Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy) - Tork 590103

19,44 zł

Artykuł: 590103

Kolor: Przeźroczysty

EAN: 7322540754162

Etykieta jakości: Premium

Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk firmy Tork doskonale nadaje się do dezynfekowania rąk w miejscach gdzie higiena rąk musi być na najwyższym poziomie oraz w sytuacjach braku szybiego dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach publicznych. Poręczna, kieszonkowa buteleczka.

  Reinex

  Płyn do dezynfekcji rąk 500ml - Remix Dez

  24,97 zł

  Płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk metodą wcierania o działaniu bakteriobójczym, bójczym wobec grzybów drożdżopodobnych, wirusobójczym i prątkobójczym. Zawarty w produkcie etanol i diglukonian chlorheksydyny zapewnia szeroki zakres działania dezynfekującego. Jest łagodny dla rąk, dzięki obecności gliceryny i pantenolu. Przebadany dermatologicznie.

   TORK

   Preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy) - Tork 420118 1 szt.

   78,98 zł

   Artykuł: 420110

   Zastosowanie: Chirurgiczna i higieniczna dezynfekcja rąk

   Kolor: Przeźroczysty

   Etykieta jakości: Premium

   Preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk firmy Tork doskonale nadaje się do dezynfekowania rąk w miejscach gdzie higiena rąk musi być na najwyższym poziomie oraz w sytuacjach braku szybkiego dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach publicznych.

    TORK

    Preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy) - Tork 511110 LIQUID 0.5L

    29,48 zł

    Artykuł: 511110

    Kolor: Przeźroczysty

    Etykieta jakości: Premium

    Preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk firmy Tork doskonale nadaje się do dezynfekowania rąk w miejscach gdzie higiena rąk musi być na najwyższym poziomie oraz w sytuacjach braku szybiego dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach publicznych.

    • Obecnie brak na stanie
    TORK

    Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy) - Tork 511103

    29,48 zł

    Artykuł: 511103

    Kolor: Przeźroczysty

    Etykieta jakości: Premium

    Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk firmy Tork doskonale nadaje się do dezynfekowania rąk w miejscach gdzie higiena rąk musi być na najwyższym poziomie oraz w sytuacjach braku szybiego dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach publicznych.

    • Obecnie brak na stanie

    DEZYNFEKCJA RĄK

    Jako że świat aktualnie staje na głowie, bardzo ważne jest, aby zachowywać czystość wszędzie wokół oraz dbać o higienę. Bardzo pomocne w tej kwestii okazuje się nic innego, jak środki do dezynfekcji rąk. Dzięki nim, w bardzo szybki sposób można pozbyć się niechcianych bakterii, które zalegają na naszej skórze. Tego typu preparaty, powinny pojawić się przede wszystkim w miejscach, w których na co dzień mamy do czynienia z dużą ilością osób. Należy bowiem zadbać zarówno o ich bezpieczeństwo, jak i osób, które mają bezpośredni kontakt z klientami.

    Preparaty w pianie – Tork

    Jeśli chodzi o rynek produktów do dezynfekcji, na chwilę obecną, niemal wszędzie można spotkać się z bardzo dużym wyborem. Wiele znanych marek również poszło w tym kierunku i wypuściło nawet preparaty w pianie, które mają w sobie środek dezynfekujący. Coś takiego doskonale sprawdza się w toaletach publicznych, galeriach handlowych, czy nawet w restauracjach. Miejsca te są szczególnie narażone, ponieważ to one stwarzają potencjalne ognisko różnych bakterii, które w późniejszym efekcie mogą niekorzystnie wpłynąć na nasze zdrowie. Firma Trok dba o swoich klientów, stąd jeśli chodzi o preparaty w pianie, to jest w czym wybierać.

    Żele i mydła antybakteryjne – Remix

    Wśród różnego rodzaju mydeł i żeli, warto zapoznać się z tymi antybakteryjnymi. Ich zadaniem jest bowiem utrzymać skórę w jak największej czystości. Mydła w tej postaci zajmują mało miejsca i są przede wszystkim bardzo wygodne i łatwe w użyciu. Cieszą się powodzeniem w różnych miejscach publicznych. Jako że aktualnie panuje wymóg dezynfekcji rąk… Ostatnio, wielu właścicieli sklepów decyduje się na stawianie małych buteleczek z żelem antybakteryjnym przy wejściu. Jest to bardzo istotna kwestia, która ma zwiększyć bezpieczeństwo zarówno sprzedawców, jak i klientów. Marka Remix udostępnia wiele rozmaitych środków do dezynfekcji rąk, które można znaleźć w naszym, internetowym sklepie Mado. Po więcej informacji, bądź szczegółów w tym temacie, zapraszamy do kontaktu!