SZOROWARKI I POLERKI

Oferowane marki

Truvox ZAUBER

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Truvox Multiwash 240

Cena 6 160,00 zł
Artykuł: MW240

Truvox Multiwash 240.
Najmniejsze urządzenia czyszczące przeznaczone do pracy na utwardzonych posadzkach oraz...

Truvox Multiwash 340

Cena 8 990,00 zł
Artykuł: MW340

Truvox Multiwash 340.
Najmniejsze urządzenia czyszczące przeznaczone do pracy na utwardzonych posadzkach oraz...

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można maszyny czyszczące doskonale znane zarówno w profesjonalnych firmach sprzątających, jak i w miejscach, które wymagają specjalnych metod sprzątania np. ze względu na dużą powierzchnię (hotelach, biurowcach, halach magazynowych i produkcyjnych itd). Są to szorowarki i polerki – urządzenia, dzięki którym utrzymanie podłóg w czystości nie jest najmniejszym problemem.

Szorowarki i polerki – sprawdź ofertę sklepu MADO

Scharakteryzujmy pokrótce oba te rodzaje urządzeń:

  • Szorowarki – maszyny czyszczące jednotarczowe, których zadaniem jest czyszczenie podłóg za pomocą okrągłej szczotki poruszającej się ruchem obrotowym. Szczotka ta napędzana jest za pomocą silnika, od którego mocy będzie zależała szybkość wirowania, a w efekcie intensywność czyszczenia. Szorowarki bez funkcji odsysania nie zbierają wody, dlatego też po ich użyciu należy dodatkowo osuszyć podłogę. Szorowarki z mechanizmem szorująco-zbierającym pozwalają natomiast na jednoczesne wyczyszczenie i osuszenie powierzchni.

  • Polerki – urządzenia czyszczące, które nie tylko pozbywają się brudu, ale także usuwają smugi i polerują powierzchnię, nadając jej połysk i nieskazitelny wygląd. Są łatwe w prowadzeniu i pracują bardzo wydajnie. Usuwają nawet uporczywe zabrudzenia, a podłogę pozostawiają w idealnym stanie.

Poszczególne urządzenia różnią się od siebie parametrami takimi jak: szerokość robocza (rozmiar szczotek szorujących), waga, maksymalna prędkość obrotowa. Warto zwrócić uwagę na te cechy, biorąc pod uwagę specyfikę i rozmiary powierzchni, która będzie czyszczona z ich użyciem.

W naszym sklepie zaopatrzyć się można w urządzenia dostarczane przez najlepszych i cenionych na całym świecie producentów, m.in. firmę Truvox słynącą z produkcji wysokiej jakości maszyn do sprzątania (szorowarek, odkurzaczy, osuszaczy i innych). Zachęcamy do zapoznania się z produktami – parametrami technicznymi poszczególnych urządzeń, które widoczne są na liście poniżej. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło