CHEMIA DO PODŁÓG

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Czyszczenie podłóg w miejscach, gdzie narażone są na wyjątkowo częste lub uciążliwe zabrudzenia, to zadanie, do którego trzeba używać nie tylko specjalistycznych sprzętów, ale także profesjonalnych środków czystości. Chemia profesjonalna przeznaczona do czyszczenia podłóg w hotelach czy instytucjach użyteczności publicznej będzie się różniła od tej, której używa się np. w zakładach przemysłowych. Wynika to zarówno ze specyfiki funkcjonowania tych miejsc, jak i z rodzaju zabrudzeń, które w nich powstają. W urzędzie czy szkole brud pojawia się szybko i regularnie, ponieważ przez takie miejsca przewija się wiele osób. Trzeba więc zadbać nie tylko o czystość podłogi, ale także o jej pielęgnację. Jeśli chodzi o zakłady przemysłowe, magazyny czy hale produkcyjne, tutaj trudnością będzie nie tyle tempo powstawania zabrudzeń, co ich rodzaj (np. ciężkie zabrudzenia z tłuszczu), a także wymogi sanitarne, które obowiązują w tych obiektach (np. w miejscach, gdzie produkowana lub przetwarzana jest żywność).

MADO – chemia profesjonalna do podłóg

Nasz sklep jest bogato zaopatrzony w różnorodne środki chemiczne do podłóg. Można w nim znaleźć dwie grupy produktów:

  • chemię do mycia podłóg,

  • chemię do konserwacji podłóg,

a także środki czyszczące, które w dużym stopniu łączą oba te zadania. Zachęcamy do przejrzenia listy produktów, które oferujemy. Znaleźć u nas można zarówno preparaty uniwersalne, jak i przeznaczone do konkretnego rodzaju powierzchni bądź do konkretnego rodzaju zabrudzeń (np. środki odtłuszczające).

W naszej ofercie znajdują się także preparaty nabłyszczające, dzięki którym podłoga jest nie tylko czysta, ale także doskonale się prezentuje. Środki takie znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie podłoga ma funkcję nie tylko użytkową, ale także reprezentatywną (np. recepcje hotelowe, butiki i sklepy, biura obsługi klienta, sale konferencyjne itp.).

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z produktami widocznymi poniżej. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i życzymy udanych zakupów!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło