WKŁADY DO ODŚWIEŻACZY POWIETRZA

TORK

Wkładka zapachowa jabłkowa - Tork 236016

4,86 zł

Artykuł: 236016

Zastosowanie: Wkładka zapachowa do dozownika

EAN: 7322540618723

System: A2

Odświeżacz powietrza w formie wkładki zapachowej o zapachu jabłkowym. Wkładkę można włożyć do dozownika jak i powiesić np. na rurze w łazience. Zapach utrzymuje się przez 30 dni.

  TORK

  Wkładka zapachowa cytrusowa - Tork 236014

  6,17 zł

  Cena za 1 sztukę.

  Artykuł: 236014

  Zastosowanie: Wkładka zapachowa do dozownika

  EAN: 7322540472295

  System: A2

  Odświeżacz powietrza w formie wkładki zapachowej o zapachu cytrusowym. Wkładkę można włożyć do dozownika jak i powiesić np. na rurze w łazience. Zapach utrzymuje się przez 30 dni.

   Wkład zapachowy 30-dniowy Kala Fresh Sense Lemon

   17,82 zł

   Najwyższej jakości wkład zapachowy do odświeżaczy systemów FRESH SENSE. Wydziela intensywny, przyjemny i trwały zapach przez pełne 30 dni. Wkład FRESH SENSE to 30 DNIOWY WKŁAD ZAPACHOWY, który odświeży oraz utrzyma przyjemny zapach w każdym pomieszczeniu- toalecie, biurze, szatni, ciągu komunikacyjnym, etc. Nowoczesny, przeźroczysty design pasuje do każdego wnętrza. FRESH SENSE to bezawaryjny niewymagający zasilania sprawny i skuteczny system aromatyzacji przestrzeni.

    Wkład zapachowy 30-dniowy Kala Fresh Sense Italiana

    17,82 zł

    Najwyższej jakości wkład zapachowy Italiana (róża) do odświeżaczy systemu FRESH SENSE. Wydziela intensywny, przyjemny oraz trwały zapach przez pełne 30 dni. Wkład zapachowy, który odświeży oraz utrzyma przyjemny zapach w każdym pomieszczeniu- toalecie, biurze, szatni, ciągu komunikacyjnym, etc. Nowoczesny, przeźroczysty design pasuje do każdego wnętrza. FRESH SENSE to bezawaryjny niewymagający zasilania sprawny oraz skuteczny system aromatyzacji przestrzeni.

     Wkład zapachowy 30-dniowy Kala Fresh Sense Green Apple

     17,82 zł

     Najwyższej jakości wkład zapachowy do odświeżaczy systemów FRESH SENSE. Wydziela intensywny, przyjemny i trwały zapach przez pełne 30 dni. Wkład FRESH SENSE to 30 DNIOWY WKŁAD ZAPACHOWY, który odświeży oraz utrzyma przyjemny zapach w każdym pomieszczeniu- toalecie, biurze, szatni, ciągu komunikacyjnym, etc. Nowoczesny, przeźroczysty design pasuje do każdego wnętrza. FRESH SENSE to bezawaryjny niewymagający zasilania sprawny i skuteczny system aromatyzacji przestrzeni.

      WKŁADY DO ODŚWIEŻACZY POWIETRZA

      Zapach, który unosi się w miejscach odwiedzanych przez klientów czy petentów, ma duży wpływ na to, jakie wrażenie zrobi na nich samo miejsce. Jeśli w pomieszczeniu panuje zaduch lub unosi się nieświeży bądź nieprzyjemny zapach, pierwsze wrażenie zawsze będzie negatywne.

      Dlatego też w miejscach takich jak restauracje, hotele, biura, punkty usługowe, urzędy, sklepy czy butiki bardzo często zobaczyć można odświeżacze powietrza, których zadaniem jest rozprowadzanie miłej, delikatnej woni. Szczególnie ważne jest to w przypadku toalet publicznych – tam odświeżacze powietrza należą do podstawowego, niezbędnego wyposażenia.

      Można oczywiście zainwestować w samodzielne produkty – odświeżacze w aerozolu lub zapachowe mydełka ustawiane na półkach czy parapetach. Jednak w przypadku miejsc publicznych dużo korzystniejsze wydaje się zastosowanie dozowników zapachów z wymienialnymi wkładami. Dzięki temu można nie tylko wkomponować dozownik w stylistykę pomieszczenia, ale także regularnie zmieniać rodzaj wydobywającego się z niego zapachu.

      W kategorii "wkłady" w naszym sklepie można znaleźć zarówno wymienne wkłady do dozowników zapachów, jak i pojedyncze odświeżacze, które w dyskretny sposób można umieścić np. w toalecie. W naszej ofercie produktowej na uwagę zasługują:

      • wkłady do odświeżaczy powietrza - o różnej pojemności,

      • wkładki zapachowe o różnych zapachach (kwiatowy, jabłkowy, cytrusowy),

      • wkłady do konkretnych urządzeń odświeżających powietrze, np. Omniscent lub V-Air.