WKŁADY DO ODŚWIEŻACZY POWIETRZA

TORK

Odświeżacz powietrza w sprayu o cytrusowym zapachu - Tork 236050

52,88 zł

Artykuł: 236050

Zastosowanie: Odświeżacz powietrza (wkład do elektrycznego dozownika)

System: A1

Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu cytrusowym, o poj. 75ml. Jeden wkład wystarcza na 3000 dawek. Długotrwały, świeży zapach wystarcza na okres od 30 do 90 dni. Zawiera trzy razy więcej olejku perfumowanego niż w innych dezodorantach. Nie zadusza, a eliminuje zapachy 24 godziny na dobę.

- JEDNA SZTUKA

  TORK

  Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu owoców - Tork 236051

  52,88 zł

  Artykuł: 236051

  Zastosowanie: Odświeżacz powietrza (wkład do elektrycznego dozownika)

  System: A1

  Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu owocowym, o poj. 75ml. Jeden wkład wystarcza na 3000 dawek. Długotrwały, świeży zapach wystarcza na okres od 30 do 90 dni. Zawiera trzy razy więcej olejku perfumowanego niż w innych dezodorantach. Nie zadusza, a eliminuje zapachy 24 godziny na dobę.

  - JEDNA SZTUKA

   TORK

   Wkładka zapachowa jabłkowa - Tork 236016

   9,19 zł

   Artykuł: 236016

   Zastosowanie: Wkładka zapachowa do dozownika

   EAN: 7322540618723

   System: A2

   Odświeżacz powietrza w formie wkładki zapachowej o zapachu jabłkowym. Wkładkę można włożyć do dozownika jak i powiesić np. na rurze w łazience. Zapach utrzymuje się przez 30 dni.

    TORK

    Odświeżacz powietrza w sprayu o kwiatowym zapachu - Tork 236052

    52,88 zł

    Artykuł: 236052

    Zastosowanie: Odświeżacz powietrza (wkład do elektrycznego dozownika)

    System: A1

    Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu kwiatowym, o poj. 75ml. Jeden wkład wystarcza na 3000 dawek. Długotrwały, świeży zapach wystarcza na okres od 30 do 90 dni. Zawiera trzy razy więcej olejku perfumowanego niż w innych dezodorantach. Nie zadusza, a eliminuje zapachy 24 godziny na dobę.

    - JEDNA SZTUKA

     TORK

     Neutralizator zapachu w sprayu - Tork 236070

     52,88 zł

     Artykuł: 236070

     Zastosowanie: Neutralizator zapachu (wkład do elektrycznego dozownika)

     System: A1

     Neutralizator zapachów w sprayu, o poj. 75ml. Wydajny i skuteczny - eliminuje zapachy 24 godziny na dobę.

     - JEDNA SZTUKA

      TORK

      Wkładka zapachowa cytrusowa - Tork 236014

      6,17 zł

      Cena za 1 sztukę.

      Artykuł: 236014

      Zastosowanie: Wkładka zapachowa do dozownika

      EAN: 7322540472295

      System: A2

      Odświeżacz powietrza w formie wkładki zapachowej o zapachu cytrusowym. Wkładkę można włożyć do dozownika jak i powiesić np. na rurze w łazience. Zapach utrzymuje się przez 30 dni.

      • Zapytaj o dostępność.

      Wkład zapachowy 30-dniowy Kala Fresh Sense Lemon

      16,84 zł

      Najwyższej jakości wkład zapachowy do odświeżaczy systemów FRESH SENSE. Wydziela intensywny, przyjemny i trwały zapach przez pełne 30 dni. Wkład FRESH SENSE to 30 DNIOWY WKŁAD ZAPACHOWY, który odświeży oraz utrzyma przyjemny zapach w każdym pomieszczeniu- toalecie, biurze, szatni, ciągu komunikacyjnym, etc. Nowoczesny, przeźroczysty design pasuje do każdego wnętrza. FRESH SENSE to bezawaryjny niewymagający zasilania sprawny i skuteczny system aromatyzacji przestrzeni.

      • Zapytaj o dostępność.

      Wkład zapachowy 30-dniowy Kala Fresh Sense Italiana

      17,82 zł

      Najwyższej jakości wkład zapachowy Italiana (róża) do odświeżaczy systemu FRESH SENSE. Wydziela intensywny, przyjemny oraz trwały zapach przez pełne 30 dni. Wkład zapachowy, który odświeży oraz utrzyma przyjemny zapach w każdym pomieszczeniu- toalecie, biurze, szatni, ciągu komunikacyjnym, etc. Nowoczesny, przeźroczysty design pasuje do każdego wnętrza. FRESH SENSE to bezawaryjny niewymagający zasilania sprawny oraz skuteczny system aromatyzacji przestrzeni.

       Wkład zapachowy 30-dniowy Kala Fresh Sense Green Apple

       16,84 zł

       Najwyższej jakości wkład zapachowy do odświeżaczy systemów FRESH SENSE. Wydziela intensywny, przyjemny i trwały zapach przez pełne 30 dni. Wkład FRESH SENSE to 30 DNIOWY WKŁAD ZAPACHOWY, który odświeży oraz utrzyma przyjemny zapach w każdym pomieszczeniu- toalecie, biurze, szatni, ciągu komunikacyjnym, etc. Nowoczesny, przeźroczysty design pasuje do każdego wnętrza. FRESH SENSE to bezawaryjny niewymagający zasilania sprawny i skuteczny system aromatyzacji przestrzeni.

       • Zapytaj o dostępność.

       WKŁADY DO ODŚWIEŻACZY POWIETRZA

       Zapach, który unosi się w miejscach odwiedzanych przez klientów czy petentów, ma duży wpływ na to, jakie wrażenie zrobi na nich samo miejsce. Jeśli w pomieszczeniu panuje zaduch lub unosi się nieświeży bądź nieprzyjemny zapach, pierwsze wrażenie zawsze będzie negatywne.

       Dlatego też w miejscach takich jak restauracje, hotele, biura, punkty usługowe, urzędy, sklepy czy butiki bardzo często zobaczyć można odświeżacze powietrza, których zadaniem jest rozprowadzanie miłej, delikatnej woni. Szczególnie ważne jest to w przypadku toalet publicznych – tam odświeżacze powietrza należą do podstawowego, niezbędnego wyposażenia.

       Można oczywiście zainwestować w samodzielne produkty – odświeżacze w aerozolu lub zapachowe mydełka ustawiane na półkach czy parapetach. Jednak w przypadku miejsc publicznych dużo korzystniejsze wydaje się zastosowanie dozowników zapachów z wymienialnymi wkładami. Dzięki temu można nie tylko wkomponować dozownik w stylistykę pomieszczenia, ale także regularnie zmieniać rodzaj wydobywającego się z niego zapachu.

       W kategorii "wkłady" w naszym sklepie można znaleźć zarówno wymienne wkłady do dozowników zapachów, jak i pojedyncze odświeżacze, które w dyskretny sposób można umieścić np. w toalecie. W naszej ofercie produktowej na uwagę zasługują:

       • wkłady do odświeżaczy powietrza - o różnej pojemności,

       • wkładki zapachowe o różnych zapachach (kwiatowy, jabłkowy, cytrusowy),

       • wkłady do konkretnych urządzeń odświeżających powietrze, np. Omniscent lub V-Air.