WKŁADY DO ODŚWIEŻACZY POWIETRZA

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Zapach, który unosi się w miejscach odwiedzanych przez klientów czy petentów, ma duży wpływ na to, jakie wrażenie zrobi na nich samo miejsce. Jeśli w pomieszczeniu panuje zaduch lub unosi się nieświeży bądź nieprzyjemny zapach, pierwsze wrażenie zawsze będzie negatywne.

Dlatego też w miejscach takich jak restauracje, hotele, biura, punkty usługowe, urzędy, sklepy czy butiki bardzo często zobaczyć można odświeżacze powietrza, których zadaniem jest rozprowadzanie miłej, delikatnej woni. Szczególnie ważne jest to w przypadku toalet publicznych – tam odświeżacze powietrza należą do podstawowego, niezbędnego wyposażenia.

Można oczywiście zainwestować w samodzielne produkty – odświeżacze w aerozolu lub zapachowe mydełka ustawiane na półkach czy parapetach. Jednak w przypadku miejsc publicznych dużo korzystniejsze wydaje się zastosowanie dozowników zapachów z wymienialnymi wkładami. Dzięki temu można nie tylko wkomponować dozownik w stylistykę pomieszczenia, ale także regularnie zmieniać rodzaj wydobywającego się z niego zapachu.

Wkłady do odświeżaczy powietrza dostępne w sklepie MADO

W kategorii "wkłady" w naszym sklepie można znaleźć zarówno wymienne wkłady do dozowników zapachów, jak i pojedyncze odświeżacze, które w dyskretny sposób można umieścić np. w toalecie. W naszej ofercie produktowej na uwagę zasługują:

  • wkłady do odświeżaczy powietrza - o różnej pojemności,

  • wkładki zapachowe o różnych zapachach (kwiatowy, jabłkowy, cytrusowy),

  • wkłady do konkretnych urządzeń odświeżających powietrze, np. Omniscent lub V-Air.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takich produktów, zapoznaj się z ofertą i złóż zamówienie. Spraw, aby w pomieszczeniu zawsze panował przyjemny zapach. Urządzenia odświeżające powietrze i wkłady do nich powinny być nieodzownym elementem każdego biura, restauracji, sklepu czy instytucji publicznej. Wybieraj spośród produktów dostępnych w MADO, a w razie pytań skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji na temat produktów. Sklep MADO zaprasza do zakupów!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło