WÓZKI SPRZĄTAJĄCE

WÓZKI SPRZĄTAJĄCE

Utrzymanie czystości w dużych obiektach takich jak hotele, galerie handlowe, restauracje, hale magazynowe czy produkcyjne wymaga użycia specjalistycznego sprzętu do sprzątania. Musi on być przede wszystkim funkcjonalny – umożliwiać sprawne i dokładne czyszczenie dużych powierzchni, nie stwarzając osobie sprzątającej żadnych trudności. Musi to być też sprzęt bardzo wytrzymały, ponieważ jest używany regularnie i intensywnie eksploatowany. Wśród profesjonalnych sprzętów do czyszczenia znaleźć można między innymi wózki sprzątające. Ich rola w utrzymaniu czystości obiektów jest bardzo ważna. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się duże powierzchnie podłóg, schodów czy szkła (luster, okien, szklanych drzwi), powinny też pojawić się wózki sprzątające, dzięki którym ich czyszczenie będzie łatwe, szybkie i efektywne.

MADO – profesjonalne sprzęty do sprzątania

Tego rodzaju sprzęty są do nabycia w naszym sklepie. Poszczególne modele różnią się od siebie zarówno ilością i rodzajem elementów składowych, jak i rozmiarem, pojemnością głównych pojemników oraz zalecanym zastosowaniem. W naszym sklepie można zaopatrzyć się między innymi w:

  • różnego rodzaju wózki sprzątające, od najprostszych modeli przeznaczonych do mycia posadzek, wyposażonych w wyciskarkę szczękową i jedno wiadro, aż po wózki sprzątające z licznymi dodatkowymi elementami konstrukcyjnymi (dodatkowe wiadro, uchwyt do worka na śmieci, kuwety boczne, dodatkowe uchwyty i haki),

  • uniwersalne zestawy serwisowe (j.w.: podstawowe bądź z różnorodnymi elementami dodatkowymi);

  • wózki hotelowe (na brudną pościel, na śmieci i odpady oraz na czystą pościel i ręczniki, jak również wózki do przewożenia bagaży) oraz ich wyposażenie (koszyki, uchwyty),

  • stelaże do worków na śmieci wraz z pokrywami.

i wiele innych sprzętów niezbędnych w dużych obiektach handlowych, produkcyjnych i noclegowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu – lista produktów wraz z ich zdjęciami, parametrami i cenami widoczna jest poniżej. Zapraszamy do zakupów w MADO!