ŚRODKI CZYSTOŚCI DO RĄK

Reinex

Płyn do dezynfekcji rąk 500ml - Remix Dez

20,41 zł

Płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk metodą wcierania o działaniu bakteriobójczym, bójczym wobec grzybów drożdżopodobnych, wirusobójczym i prątkobójczym. Zawarty w produkcie etanol i diglukonian chlorheksydyny zapewnia szeroki zakres działania dezynfekującego. Jest łagodny dla rąk, dzięki obecności gliceryny i pantenolu. Przebadany dermatologicznie.

  TORK

  Mydło w pianie delikatne - Tork 520501 1 szt.

  54,58 zł

  Artykuł: 520501

  Kolor: Przeźroczysty

  Etykieta Jakości: Premium

  Delikatne mydło w pianie Tork jest łagodnym i przetestowanym dermatologicznie produktem. Zawiera składniki, które dbają i pielęgnują delikatną skóre dłoni, podczas częstego użycia. Mydło to jest również produktem przyjaznym dla środowiska co podkreśla certyfikat ekologiczny EU Ecolabel.

   TORK

   Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy) - Tork 590103

   17,40 zł

   Artykuł: 590103

   Kolor: Przeźroczysty

   EAN: 7322540754162

   Etykieta jakości: Premium

   Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk firmy Tork doskonale nadaje się do dezynfekowania rąk w miejscach gdzie higiena rąk musi być na najwyższym poziomie oraz w sytuacjach braku szybiego dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach publicznych. Poręczna, kieszonkowa buteleczka.

    TORK

    Mydło w pianie ekstra delikatne - Tork 520701 1 szt.

    66,27 zł

    Artykuł: 520701

    Kolor: Przeźroczysty

    Etykieta Jakości: Premium

    Ekstra delikatne mydło w pianie Tork jest łagodnym i przetestowanym dermatologicznie mydłem w pianie. Zawiera składniki, które dbają i pielęgnują delikatną skóre dłoni, podczas częstego użycia. Mydło to jest również produktem przyjaznym dla środowiska co podkreśla certyfikat ekologiczny EU Ecolabel.

    • Zapytaj o dostępność.
    TORK

    Delikatne mydło w sprayu 1000 ml Tork 620501

    92,03 zł

    Artykuł: 620501

    Tork mydło w sprayu to mydło, które wystarczy na bardzo długo. Jest to delikatne mydło idealne do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Każda butelka gwarantuje minimum 3000 dawek mydła.

     TORK

     Mydło w płynie mini do włosów i ciała Tork - 420602

     21,02 zł

     Artykuł: 420602

     Kolor: Błękit

     Mydło w płynie do ciała i włosów o poj. 475ml. Lekko perfumowane, w kolorze niebieskim. Wszechstronne - do mycia rąk oraz stosowania pod prysznicem. Łagodne - nie podrażnia skóry. Wydajne - wystarcza na 475 dawek. Przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

      TORK

      Mydło w płynie (5L) - Tork 409840-MYDŁO 5L

      46,90 zł

      Artykuł: 409840

      Kolor: Biały

      Etykieta jakości: Universal

      Delikatne mydło w płynie dla każdego rodzaju skóry w dużym 5-cio litrowym opakowaniu. Przeznaczone do ogólnego mycia rąk, do każdego rodzaju skóry.

       ŚRODKI CZYSTOŚCI DO RĄK

       Oferta środków czystości do rąk sklepu MADO obejmuje wiele rodzajów mydeł w płynie, pianie oraz sprayu, w tym również bardzo skuteczne mydła antybakteryjne. W asortymencie posiadamy równieżpasty do oczyszczania rąk z drobnoziarnistą mączką drzewną, antybakteryjne żele do rąk, nasączone ściereczki do mycia silnie zabrudzonych rąk oraz wiele innych produktów, które świetnie sprawdzą się we wszystkich środowiskach wymagających zachowania szczególnej higieny. Produkty są bezpieczne dla zdrowia użytkowników oraz przyjazne dla środowiska naturalnego co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

       Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą czyściw przemysłowych.