ŚRODKI CZYSTOŚCI DO RĄK

Reinex

Płyn do dezynfekcji rąk 500ml - Remix Dez

24,97 zł

Płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk metodą wcierania o działaniu bakteriobójczym, bójczym wobec grzybów drożdżopodobnych, wirusobójczym i prątkobójczym. Zawarty w produkcie etanol i diglukonian chlorheksydyny zapewnia szeroki zakres działania dezynfekującego. Jest łagodny dla rąk, dzięki obecności gliceryny i pantenolu. Przebadany dermatologicznie.

  TORK

  Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy) - Tork 590103

  19,44 zł

  Artykuł: 590103

  Kolor: Przeźroczysty

  EAN: 7322540754162

  Etykieta jakości: Premium

  Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk firmy Tork doskonale nadaje się do dezynfekowania rąk w miejscach gdzie higiena rąk musi być na najwyższym poziomie oraz w sytuacjach braku szybiego dostępu do bieżącej wody, szczególnie w biurach i innych przestrzeniach publicznych. Poręczna, kieszonkowa buteleczka.

   TORK

   Mydło w płynie mini Tork delikatne - 421502-MYDŁO

   15,10 zł

   Artykuł: 421502

   Delikatne mydło w płynie o poj. 475ml. Delikatnie perfumowane, w kolorze kremowym. Do częstego użycia, łagodne dla skóry dłoni. Czyści i czynnie poprawia stan skóry. Wydajne - wystarcza na 475 umyć rąk. Przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

    TORK

    Mydło w pianie delikatne - Tork 520501 1 szt.

    65,07 zł

    Artykuł: 520501

    Kolor: Przeźroczysty

    Etykieta Jakości: Premium

    Delikatne mydło w pianie Tork jest łagodnym i przetestowanym dermatologicznie produktem. Zawiera składniki, które dbają i pielęgnują delikatną skóre dłoni, podczas częstego użycia. Mydło to jest również produktem przyjaznym dla środowiska co podkreśla certyfikat ekologiczny EU Ecolabel.

     TORK

     Mydło w pianie ekstra delikatne - Tork 520701 1 szt.

     66,27 zł

     Artykuł: 520701

     Kolor: Przeźroczysty

     Etykieta Jakości: Premium

     Ekstra delikatne mydło w pianie Tork jest łagodnym i przetestowanym dermatologicznie mydłem w pianie. Zawiera składniki, które dbają i pielęgnują delikatną skóre dłoni, podczas częstego użycia. Mydło to jest również produktem przyjaznym dla środowiska co podkreśla certyfikat ekologiczny EU Ecolabel.

     • Zapytaj o dostępność.
     TORK

     Delikatne mydło w sprayu 1000 ml Tork 620501

     27,32 zł

     Artykuł: 620501

     Tork mydło w sprayu to mydło, które wystarczy na bardzo długo. Jest to delikatne mydło idealne do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Każda butelka gwarantuje minimum 3000 dawek mydła.

      TORK

      Mydło w płynie mini do włosów i ciała Tork - 420602

      24,76 zł

      Artykuł: 420602

      Kolor: Błękit

      Mydło w płynie do ciała i włosów o poj. 475ml. Lekko perfumowane, w kolorze niebieskim. Wszechstronne - do mycia rąk oraz stosowania pod prysznicem. Łagodne - nie podrażnia skóry. Wydajne - wystarcza na 475 dawek. Przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

       ŚRODKI CZYSTOŚCI DO RĄK

       Oferta środków czystości do rąk sklepu MADO obejmuje wiele rodzajów mydeł w płynie, pianie oraz sprayu, w tym również bardzo skuteczne mydła antybakteryjne. W asortymencie posiadamy równieżpasty do oczyszczania rąk z drobnoziarnistą mączką drzewną, antybakteryjne żele do rąk, nasączone ściereczki do mycia silnie zabrudzonych rąk oraz wiele innych produktów, które świetnie sprawdzą się we wszystkich środowiskach wymagających zachowania szczególnej higieny. Produkty są bezpieczne dla zdrowia użytkowników oraz przyjazne dla środowiska naturalnego co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

       Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą czyściw przemysłowych.