PADY CZYSZCZĄCE

PADY CZYSZCZĄCE

W miejscach, gdzie powierzchnie posadzek są naprawdę duże, często znacznie praktyczniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie czyszczenia maszynowego zamiast ręcznego. Maszyny czyszczące muszą zaś być wyposażone w specjalne akcesoria umożliwiające im właściwe oczyszczanie podłóg. Posadzki potrzebują nie tylko czyszczenia, ale także i pielęgnacji – zwłaszcza gdy mowa o delikatnym podłożu, np. płytkach bądź drewnianych panelach. Dobór padów czyszczących jest więc kwestią niezwykle istotną. Dla podłoża wymagającego delikatniejszej pielęgnacji wybiera się zwykle pady wykonane z mikrofibry bądź bawełniane, a te agresywnie czyszczące stosowane są np. na posadzkach betonowych.

Właściwy dobór padów czyszczących pozwoli nie tylko na pozbycie się nawet tych najbardziej uporczywych i nawarstwionych zanieczyszczeń, ale także sprawi, że posadzki będą lśniły i doskonale się prezentowały. Zachęcamy więc do zapoznania się z asortymentem sklepu MADO w kategorii "pady".

Pady czyszczące dostępne w sklepie MADO

W naszym sklepie można się zaopatrzyć w takie produkty jak:

  • pady z mikrofazy (mikrofibry) w różnych rozmiarach: średnica 25 cm, 33 cm, 43 cm, 50 cm,

  • pady bawełniane o średnicy 33 cm lub 43 cm,

  • pady ręczne,

  • uchwyty do padów ręcznych – z rączką lub na kij.

Oferowane przez nas produkty to wyroby uniwersalne, które stosowane mogą być w wielu rodzajach maszyn. Są to elementy eksploatacyjne, które stosunkowo szybko się zużywają, dlatego zapotrzebowanie na nie jest duże w każdym obiekcie, który wymaga regularnego czyszczenia dużych powierzchni posadzek. Produkty te stosowane są w hotelach, instytucjach publicznych (szkołach, uczelniach, urzędach), przychodniach, szpitalach, na salach gimnastycznych itd.

Dobierając asortyment do naszego sklepu dbamy o to, by jakość produktów była jak najwyższa, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych dla klientów cen. Również pady czyszczące spełniają te warunki. Lista produktów w tej kategorii dostępna jest poniżej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nią oraz do zakupów w sklepie MADO.