ŚCIĄGACZKI DO WODY

TTS CLEANING

Euro System Zbierak do okien 35cm

64,66 zł

Artykuł: TT8072

Zbierak został wykonany ze stali nierdzewnej z gumową listwą o szerokości 35 cm.

Produkt wyróżniający się bardzo dobrą jakością, zaprojektowany z myślą o długiej eksploatacji.

  TTS CLEANING

  Euro System Zbierak do okien 45cm

  68,95 zł

  Artykuł: TT8074

  Zbierak został wykonany ze stali nierdzewnej z gumową listwą o szerokości 45 cm.

  Produkt wyróżniający się bardzo dobrą jakością, zaprojektowany z myślą o długiej eksploatacji.

   ŚCIĄGACZKI DO WODY

   Utrzymanie porządku w miejscach publicznych, takich jak galerie handlowe, urzędy, szkoły, uczelnie wyższe, przychodnie itp. to kwestia bardzo istotna, wpływająca na wizerunek tych miejsc. Niezwykle ważne jest to, aby na co dzień dbać o czystość takich powierzchni jak okna i podłogi. W przypadku tych pierwszych zabrudzenia bardzo szybko rzucają się w oczy, zwłaszcza gdy przeszklenia są duże i wyeksponowane. Te drugie natomiast brudzą się bardzo łatwo za sprawą osób odwiedzających dane miejsce – klientów, petentów, pacjentów. Ich mycie jest niekiedy konieczne nawet kilka razy dziennie.

   Zbieraki – akcesoria dostępne w sklepie MADO

   Akcesoria do sprzątania, które ułatwiają dbanie o te płaszczyzny, to między innymi zbieraki do wody. W asortymencie sklepu MADO dostępne są:

   • Zbieraki podłogowe – których zadaniem jest zebranie nadmiaru wilgoci z podłogi – często jeszcze przed jej umyciem. Bez takich akcesoriów nie mogą się obyć zwłaszcza baseny, siłownie, kluby fitness czy gabinety SPA – czyli wszystkie te miejsca, w których posadzki często są zamoczone, a ich utrzymanie w czystości jest niezwykle ważne ze względów higienicznych.

   • Zbieraki do szyb – które w dużym stopniu ułatwiają dbanie o czystość okien, szklanych drzwi, przeszkleń wewnątrz budynków oraz luster. Zebranie nadmiaru wilgoci ze szklanej powierzchni umożliwia jej dokładne wypolerowanie i osiągniecie perfekcyjnej czystości i połysku.

   W naszym sklepie dostępne są także akcesoria współpracujące ze zbierakami – różnorodne elementy wymienne (np. gumy, listwy i rączki do zbieraków, kije z gwintem), a także akcesoria uzupełniające: zmywaki do okien i wkłady do nich, packi do czyszczenia, skrobaki do okien oraz zbieraki prysznicowe. Można też zaopatrzyć się u nas w kompletne zestawy do czyszczenia okien – bez konieczności ich samodzielnego komponowania.

   Wszystkie produkty dostępne w kategorii "zbieraki" widoczne są na poniższej liście. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. W razie pytań - służymy informacją. Zapraszamy do zakupów!