ŚCIĄGACZKI DO WODY

ŚCIĄGACZKI DO WODY

Utrzymanie porządku w miejscach publicznych, takich jak galerie handlowe, urzędy, szkoły, uczelnie wyższe, przychodnie itp. to kwestia bardzo istotna, wpływająca na wizerunek tych miejsc. Niezwykle ważne jest to, aby na co dzień dbać o czystość takich powierzchni jak okna i podłogi. W przypadku tych pierwszych zabrudzenia bardzo szybko rzucają się w oczy, zwłaszcza gdy przeszklenia są duże i wyeksponowane. Te drugie natomiast brudzą się bardzo łatwo za sprawą osób odwiedzających dane miejsce – klientów, petentów, pacjentów. Ich mycie jest niekiedy konieczne nawet kilka razy dziennie.

Zbieraki – akcesoria dostępne w sklepie MADO

Akcesoria do sprzątania, które ułatwiają dbanie o te płaszczyzny, to między innymi zbieraki do wody. W asortymencie sklepu MADO dostępne są:

  • Zbieraki podłogowe – których zadaniem jest zebranie nadmiaru wilgoci z podłogi – często jeszcze przed jej umyciem. Bez takich akcesoriów nie mogą się obyć zwłaszcza baseny, siłownie, kluby fitness czy gabinety SPA – czyli wszystkie te miejsca, w których posadzki często są zamoczone, a ich utrzymanie w czystości jest niezwykle ważne ze względów higienicznych.

  • Zbieraki do szyb – które w dużym stopniu ułatwiają dbanie o czystość okien, szklanych drzwi, przeszkleń wewnątrz budynków oraz luster. Zebranie nadmiaru wilgoci ze szklanej powierzchni umożliwia jej dokładne wypolerowanie i osiągniecie perfekcyjnej czystości i połysku.

W naszym sklepie dostępne są także akcesoria współpracujące ze zbierakami – różnorodne elementy wymienne (np. gumy, listwy i rączki do zbieraków, kije z gwintem), a także akcesoria uzupełniające: zmywaki do okien i wkłady do nich, packi do czyszczenia, skrobaki do okien oraz zbieraki prysznicowe. Można też zaopatrzyć się u nas w kompletne zestawy do czyszczenia okien – bez konieczności ich samodzielnego komponowania.

Wszystkie produkty dostępne w kategorii "zbieraki" widoczne są na poniższej liście. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. W razie pytań - służymy informacją. Zapraszamy do zakupów!