DOZOWNIKI DO MYDŁA I DEZYNFEKCJI RĄK

TORK

Dozownik do mydła w pianie z sensorem Intuition - Tork 561608 1 szt.

610,01 zł

Artykuł: 561608

Kolor: Czarny

System: S4

Dozownik Tork do mydła w pianie z bezdotykowym sensorem Intuition zapewnia wyjątkowe wrażenia. Szczelnie zamknięta i jednorazowa butelka ze zintegrowaną pompką gwarantuje szybką i bezproblemową wymianę wkładu. Dodatkową zaletą jednorazowych wkładów jest to, że eliminujemy ryzyko skażenia mydła.

  TORK

  Dozownik do mydła w pianie z sensorem Intuition 1 szt. - Tork 561600 1 szt.

  610,01 zł

  Artykuł: 561600

  Kolor: Biały

  System: S4

  Dozownik Tork do mydła w pianie z bezdotykowym sensorem Intuition zapewnia wyjątkowe wrażenia. Szczelnie zamknięta i jednorazowa butelka ze zintegrowaną pompką gwarantuje szybką i bezproblemową wymianę wkładu. Dodatkową zaletą jednorazowych wkładów jest to, że eliminujemy ryzyko skażenia mydła.

   TORK

   Dozownik do mydła w pianie - Tork 561500-DOZ.MYDŁ.PIAN 1 szt.

   131,70 zł

   Artykuł: 561500

   Kolor: Biały

   System: S4

   Dozownik Tork do mydła w pianie został zaprojektowany do każdej łazienki. Szczelnie zamknięta i jednorazowa butelka ze zintegrowaną pompką gwarantuje szybką i bezproblemową wymianę wkładu. Dodatkową zaletą jednorazowych wkładów jest to,że eliminujemy ryzyko skażenia mydła.

    TORK

    Dozownik do mydła w płynie łokciowy - Tork 5601011 szt.

    266,39 zł

    Artykuł: 560100

    Kolor: Biały

    System: S1

    Tork dozownik do mydła w płynie idealnie pasuje do wielu różnych łazienek - nawet tych najbardziej wymagających. Dozownik w wersji z łokciownikiem do miejsc w których utrzymanie najwyższego poziomu higieny jest najważniejsze.

    Cena dotyczy 1 sztuki dozownika.

     TORK

     Dozownik do mydła w płynie mini - Tork 561000-DOZ.M/MINI/BI

     105,93 zł

     Artykuł: 561000

     Kolor: Biały

     EAN: 7322540355079

     System: S2

     Tork mini dozownik do mydła w płynie idealnie pasuje do mniejszych łazienek - nawet tych najbardziej wymagających. Dozownik posiada certyfikat "Easy to Use" wydany przez Szwedzkie Towarzystko Reumatologiczne co sprawia, że jest prosty i łatwy w obsłudze przez osoboy o obniżonej sile w dłoniach.
      TORK

      Dozownik do mydła w płynie i sprayu - Tork 560008-DOZ.MYD/1L/CZ

      121,09 zł

      Artykuł: 560008

      Kolor: Biały

      EAN: 7322540355055

      System: S1/S11

      Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu idealnie pasuje do wielu różnych łazienek - nawet tych najbardziej wymagających. Dozownik dostępny jest w wersji z łokciownikiem do miejsc w których utrzymanie najwyższego poziomu higieny jest najważniejsze

       TORK

       Dozownik do mydła w pianie Tork 561508

       131,70 zł

       Artykuł: 561508

       Kolor: Czarny

       System: S4

       Dozownik Tork do mydła w pianie został zaprojektowany do każdej łazienki. Szczelnie zamknięta i jednorazowa butelka ze zintegrowaną pompką gwarantuje szybką i bezproblemową wymianę wkładu. Dodatkową zaletą jednorazowych wkładów jest to,że eliminujemy ryzyko skażenia mydła.

        TORK

        Dozownik do mydła w płynie mini - Tork 561008-DOZ.MY/MIN/CZ

        105,92 zł
        Artykuł: 561008

        Kolor: Czarny

        EAN: 7322540355093

        System: S2

        Tork mini dozownik do mydła w płynie idealnie pasuje do mniejszych łazienek - nawet tych najbardziej wymagających. Dozownik posiada certyfikat "Easy to Use" wydany przez Szwedzkie Towarzystko Reumatologiczne co sprawia, że jest prosty i łatwy w obsłudze przez osoboy o obniżonej sile w dłoniach

         DOZOWNIKI DO MYDŁA I DEZYNFEKCJI RĄK

         Mydła to środki higieniczne używane zarówno w domach, jak i w miejscach publicznych. Aby ułatwić ich użycie, warto zainstalować w łazience specjalnie do tego celu stworzone dozowniki.

         Do najważniejszych zalet dozowników do mydła należą: higiena, oszczędność i łatwa eksploatacja.

         Jako że dozowniki udostępniają jedną niewielką porcję mydła, w szerszej perspektywie pozwalają na oszczędność, ponieważ ograniczają straty i zapobiegają marnotrawstwu. W przypadku obiektów tak dużych jak galerie handlowe, lotniska czy hotele ma to niemałe znaczenie zarówno z finansowego, jak i ekologicznego punktu widzenia.

         Dozowniki do mydła znacząco podnoszą standard higieny w toaletach publicznych. Obecnie coraz częściej stosowane są w nich czujniki ruchu, dzięki którym nie jest konieczny kontakt fizyczny z dozownikiem.

         Dozowniki do mydła są akcesoriami łatwymi w utrzymaniu i konserwacji. Wymiana wkładów z mydłem bądź uzupełnianie pojemników odbywa się szybko i nie stwarza najmniejszych problemów.

         Jak wybrać dozownik do mydła?

         Na rynku można obecnie spotkać różne rodzaje mydeł. Do najpopularniejszych należą mydła w płynie, ale rosnącym zainteresowaniem cieszą się również mydła w pianie. Wybór dozownika będzie więc zależał po części od tego, jaki zostanie wybrany rodzaj mydła.

         Na rynku dostępne są:

         dozowniki automatyczne – wyposażone w czujnik ruchu reagujący na podstawienie dłoni,

         dozowniki ręczne – z których mydło wydobywa się po naciśnięciu.

         Wybór spośród tych dwóch opcji zależy m.in. od specyfiki pomieszczeń łazienkowych, ich układu oraz potrzeb użytkowników.

         Przy doborze dozownika znaczenie będzie miał także aspekt wizualny – design, kolorystyka, wielkość. Ważne, aby wybrany dozownik stał się spójnym i dobrze dobranym elementem wyposażenia łazienki pod względem estetycznym.

         Dozowniki do mydła należą obecnie do standardu jeśli chodzi o wyposażenie łazienek publicznych. Ich właściwy wybór pozwala na stworzenie toalety estetycznej, higienicznej i przyjaznej użytkownikom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w sklepie MADO i życzymy udanych zakupów, a w razie pytań lub wątpliwości – służymy poradą!