DOZOWNIKI DO MYDŁA I DEZYNFEKCJI RĄK

TORK

Dozownik do mydła w pianie z sensorem Intuition - Tork 561608 1 szt.

610,01 zł

Artykuł: 561608

Kolor: Czarny

System: S4

Dozownik Tork do mydła w pianie z bezdotykowym sensorem Intuition zapewnia wyjątkowe wrażenia. Szczelnie zamknięta i jednorazowa butelka ze zintegrowaną pompką gwarantuje szybką i bezproblemową wymianę wkładu. Dodatkową zaletą jednorazowych wkładów jest to, że eliminujemy ryzyko skażenia mydła.

 • Zapytaj o dostępność.
TORK

Dozownik do mydła w pianie z sensorem Intuition 1 szt. - Tork 561600 1 szt.

610,01 zł

Artykuł: 561600

Kolor: Biały

System: S4

Dozownik Tork do mydła w pianie z bezdotykowym sensorem Intuition zapewnia wyjątkowe wrażenia. Szczelnie zamknięta i jednorazowa butelka ze zintegrowaną pompką gwarantuje szybką i bezproblemową wymianę wkładu. Dodatkową zaletą jednorazowych wkładów jest to, że eliminujemy ryzyko skażenia mydła.

 • Zapytaj o dostępność.
TORK

Dozownik do mydła w pianie - Tork 561500-DOZ.MYDŁ.PIAN 1 szt.

131,70 zł

Artykuł: 561500

Kolor: Biały

System: S4

Dozownik Tork do mydła w pianie został zaprojektowany do każdej łazienki. Szczelnie zamknięta i jednorazowa butelka ze zintegrowaną pompką gwarantuje szybką i bezproblemową wymianę wkładu. Dodatkową zaletą jednorazowych wkładów jest to,że eliminujemy ryzyko skażenia mydła.

  TORK

  Dozownik do mydła w płynie łokciowy - Tork 5601011 szt.

  266,39 zł

  Artykuł: 560100

  Kolor: Biały

  System: S1

  Tork dozownik do mydła w płynie idealnie pasuje do wielu różnych łazienek - nawet tych najbardziej wymagających. Dozownik w wersji z łokciownikiem do miejsc w których utrzymanie najwyższego poziomu higieny jest najważniejsze.

  Cena dotyczy 1 sztuki dozownika.

  • Zapytaj o dostępność.
  TORK

  Dozownik do mydła w płynie mini - Tork 561000-DOZ.M/MINI/BI

  105,93 zł

  Artykuł: 561000

  Kolor: Biały

  EAN: 7322540355079

  System: S2

  Tork mini dozownik do mydła w płynie idealnie pasuje do mniejszych łazienek - nawet tych najbardziej wymagających. Dozownik posiada certyfikat "Easy to Use" wydany przez Szwedzkie Towarzystko Reumatologiczne co sprawia, że jest prosty i łatwy w obsłudze przez osoboy o obniżonej sile w dłoniach.
   TORK

   Dozownik do mydła w płynie i sprayu - Tork 560008-DOZ.MYD/1L/CZ

   1 241,97 zł

   Artykuł: 560008

   Kolor: Biały

   EAN: 7322540355055

   System: S1/S11

   Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu idealnie pasuje do wielu różnych łazienek - nawet tych najbardziej wymagających. Dozownik dostępny jest w wersji z łokciownikiem do miejsc w których utrzymanie najwyższego poziomu higieny jest najważniejsze

    TORK

    Dozownik do mydła w pianie Tork 561508

    1 468,83 zł

    Artykuł: 561508

    Kolor: Czarny

    System: S4

    Dozownik Tork do mydła w pianie został zaprojektowany do każdej łazienki. Szczelnie zamknięta i jednorazowa butelka ze zintegrowaną pompką gwarantuje szybką i bezproblemową wymianę wkładu. Dodatkową zaletą jednorazowych wkładów jest to,że eliminujemy ryzyko skażenia mydła.

     TORK

     Dozownik do mydła w płynie mini - Tork 561008-DOZ.MY/MIN/CZ

     105,92 zł
     Artykuł: 561008

     Kolor: Czarny

     EAN: 7322540355093

     System: S2

     Tork mini dozownik do mydła w płynie idealnie pasuje do mniejszych łazienek - nawet tych najbardziej wymagających. Dozownik posiada certyfikat "Easy to Use" wydany przez Szwedzkie Towarzystko Reumatologiczne co sprawia, że jest prosty i łatwy w obsłudze przez osoboy o obniżonej sile w dłoniach

      DOZOWNIKI DO MYDŁA I DEZYNFEKCJI RĄK

      Mydła to środki higieniczne używane zarówno w domach, jak i w miejscach publicznych. Aby ułatwić ich użycie, warto zainstalować w łazience specjalnie do tego celu stworzone dozowniki.

      Do najważniejszych zalet dozowników do mydła należą: higiena, oszczędność i łatwa eksploatacja.

      Jako że dozowniki udostępniają jedną niewielką porcję mydła, w szerszej perspektywie pozwalają na oszczędność, ponieważ ograniczają straty i zapobiegają marnotrawstwu. W przypadku obiektów tak dużych jak galerie handlowe, lotniska czy hotele ma to niemałe znaczenie zarówno z finansowego, jak i ekologicznego punktu widzenia.

      Dozowniki do mydła znacząco podnoszą standard higieny w toaletach publicznych. Obecnie coraz częściej stosowane są w nich czujniki ruchu, dzięki którym nie jest konieczny kontakt fizyczny z dozownikiem.

      Dozowniki do mydła są akcesoriami łatwymi w utrzymaniu i konserwacji. Wymiana wkładów z mydłem bądź uzupełnianie pojemników odbywa się szybko i nie stwarza najmniejszych problemów.

      Jak wybrać dozownik do mydła?

      Na rynku można obecnie spotkać różne rodzaje mydeł. Do najpopularniejszych należą mydła w płynie, ale rosnącym zainteresowaniem cieszą się również mydła w pianie. Wybór dozownika będzie więc zależał po części od tego, jaki zostanie wybrany rodzaj mydła.

      Na rynku dostępne są:

      dozowniki automatyczne – wyposażone w czujnik ruchu reagujący na podstawienie dłoni,

      dozowniki ręczne – z których mydło wydobywa się po naciśnięciu.

      Wybór spośród tych dwóch opcji zależy m.in. od specyfiki pomieszczeń łazienkowych, ich układu oraz potrzeb użytkowników.

      Przy doborze dozownika znaczenie będzie miał także aspekt wizualny – design, kolorystyka, wielkość. Ważne, aby wybrany dozownik stał się spójnym i dobrze dobranym elementem wyposażenia łazienki pod względem estetycznym.

      Dozowniki do mydła należą obecnie do standardu jeśli chodzi o wyposażenie łazienek publicznych. Ich właściwy wybór pozwala na stworzenie toalety estetycznej, higienicznej i przyjaznej użytkownikom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w sklepie MADO i życzymy udanych zakupów, a w razie pytań lub wątpliwości – służymy poradą!