SUSZARKI HOTELOWE

OFEROWANE MARKI

WARMTEC

SUSZARKI HOTELOWE

Suszarki do włosów to urządzenia, z których korzystają goście hoteli, pensjonatów i innych obiektów oferujących noclegi. Nie może ich zabraknąć także na basenach, w klubach fitness czy gabinetach SPA. Choć podstawowym zadaniem tych akcesoriów jest suszenie włosów, to mogą one pełnić także funkcję estetyczną, stanowiąc ozdobę łazienki czy pokoju hotelowego. Dobór suszarki do stylistyki wnętrza, a także do potrzeb użytkowników jest kluczowy, dlatego w naszej ofercie mamy bardzo wiele propozycji tych sprzętów. Poznaj lepiej produkty dostępne w MADO.

Suszarki do włosów – oferta produktowa sklepu MADO

Wśród suszarek do włosów, w które zaopatrzyć się można w naszym sklepie, znajdują się:

  • Suszarki hotelowe – akcesoria, które doskonale sprawdzą się we wszelkiego rodzaju obiektach noclegowych. Nieduże, sprawnie i ekonomicznie działające suszarki są wyposażone w uchwyty, dzięki którym można je zainstalować na ścianie w łazience lub pokoju oraz stabilnie umieścić wewnątrz suszarkę. Wybierać można spośród najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych kolorów (czarne, białe, srebrne).

  • Suszarki basenowe – akcesoria, dzięki którym można szybko wysuszyć włosy po kąpieli lub treningu na basenie. Znaleźć je można także w gabinetach masażu i SPA, siłowniach, klubach fitness i innych miejscach wyposażonych w prysznice lub wanny kąpielowe. Suszarki basenowe mogą przybierać formę standardowych suszarek z rączką lub dmuchaw kierujących strumień powietrza w jednym kierunku.

W naszej ofercie znaleźć można suszarki do włosów renomowanej firmy WARMTEC, dostarczającej akcesoria grzewcze do tysięcy obiektów na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Te funkcjonalne i wydajnie działające urządzenia mogą stać się także atrakcyjną częścią aranżacji łazienki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i do dokonania zakupów w sklepie MADO. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących prezentowanych urządzeń, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie.