DOZOWNIKI DO ODŚWIEŻACZY POWIETRZA

TORK

Dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu - Tork 562000-ODSW.ELEK/BIA

459,43 zł

Artykuł: 562000

Kolor: Biały

EAN: 7322540355116

System: A1

System automatycznego odświeżania powietrza. Łatwe programowanie, możliwość indywidualnego dostosowania zużycia. Łatwa wymiana wkładów. Wydajne, długotrwałe i skuteczne wkłady. Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 170 m sześciennych.

  TORK

  Dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu - Tork 256055-ODSW.ELE/SZAR

  432,41 zł

  Artykuł: 256055

  Kolor: Aluminium/Szary

  EAN: 7322540325171

  System: A1

  System automatycznego odświeżania powietrza. Łatwe programowanie, możliwość indywidualnego dostosownia zużycia. Łatwa wymiana wkładów. Wydajne, długotrwałe i skuteczne wkłady. Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 170 m sześciennych.

  • Zapytaj o dostępność.
  TORK

  Dozownik do wkładek zapachowych - Tork 562500

  15,35 zł

  Artykuł: 562500

  Kolor: Biały

  EAN: 7322540496789

  System: A2

  Estetyczny dozownik na wkładki zapachowe. Przeznaczony do pomieszczeń o kubaturze 15-20 cm3. Zawieszany minimum 30 cm nad podłogą wkomponuje się w wystrój każdej toalety.

   Dozownik odświeżacza powietrza Kala Air Blitz Fresh Sense

   38,50 zł

   Dozownik / dyspenser Air Blitz FRESH SENSE to bardzo wysoka skuteczność odświeżania powietrza w każdym pomieszczeniu. Poza skutecznością cechuje go niezwykła wydajność - jeden wkład wystarcza na 30 dni. Dozownik, jest praktycznie bezobsługowy i nie wymaga zasilania.

   • Zapytaj o dostępność.

   OFEROWANE MARKI

   TORK

   DOZOWNIKI DO ODŚWIEŻACZY POWIETRZA

   Odświeżacze powietrza to istotny dodatek do toalet, biur oraz wielu innych miejsc. Ich bogaty wybór pozwala na wybranie odpowiedniego zapachu do danego pomieszczenia, aby przebywanie w nim było przyjemne, pozbawione brzydkich zapachów. Dozowniki do odświeżaczy powietrza pomagają neutralizować nieprzyjemne zapachy w wielu obiektach: toaletach publicznych, gabinetach kosmetycznych, obiektach gastronomicznych, placówkach medycznych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach oraz wielu innych miejscach. Nic więc dziwnego, że są tak chętnie stosowane, a na rynku dostępnych jest przebogaty wybór tych urządzeń!

   Dozowniki do odświeżaczy powietrza

   Zakup dozownika do odświeżacza powietrza to obecnie żaden problem. Drobnego kłopotu może przysporzyć za to wybór odpowiedniego modelu, bowiem ich różnorodność jest ich wielka! Warto w takiej sytuacji zdecydować, na jakich aspektach najbardziej nam zależy w przypadku takiego urządzenia. Czy wolimy bardziej tradycyjne dozowniki, czy może bardziej nowoczesne? W tym drugim wypadku możemy polecić bardzo skuteczne dozowniki powietrza z możliwością programowania – takie modele stopniowo uwalniają zapach i pozostawiają świeżość na długo.

   Doskonałym rozwiązaniem – może nieco bardziej domowym – są także dozowniki do kontaktu lub… z czujnikiem ruchowym. W MADO – poza atrakcyjnymi dozownikami do odświeżaczy powietrza – dostępne są także ręczne odświeżacze w sprayu oraz wkłady zapachowe do uzupełniania dozowników.

   Dozowniki do odświeżaczy powietrza TORK i Vectair Systems

   Decydując się na dozownik do odświeżaczy powietrza dla swojej firmy, warto zwrócić uwagę na produkty sprawdzonych marek. Tutaj szczególnie polecane są firmy TORK i Vectair Systems, które oferują funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie urządzenia, którym – na dodatek – nie brakuje nowoczesnych rozwiązań.

   Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dozowników do odświeżaczy powietrza (oraz akcesoriów do nich) dostępną w MADO oraz składania zamówień. Jesteśmy przekonani, że produkty dostępne w naszym sklepie pozytywnie Państwa zaskoczy!