DOZOWNIKI DO ODŚWIEŻACZY POWIETRZA

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Odświeżacze powietrza to istotny dodatek do toalet, biur oraz wielu innych miejsc. Ich bogaty wybór pozwala na wybranie odpowiedniego zapachu do danego pomieszczenia, aby przebywanie w nim było przyjemne, pozbawione brzydkich zapachów. Dozowniki do odświeżaczy powietrza pomagają neutralizować nieprzyjemne zapachy w wielu obiektach: toaletach publicznych, gabinetach kosmetycznych, obiektach gastronomicznych, placówkach medycznych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach oraz wielu innych miejscach. Nic więc dziwnego, że są tak chętnie stosowane, a na rynku dostępnych jest przebogaty wybór tych urządzeń!

Dozowniki do odświeżaczy powietrza

Zakup dozownika do odświeżacza powietrza to obecnie żaden problem. Drobnego kłopotu może przysporzyć za to wybór odpowiedniego modelu, bowiem ich różnorodność jest ich wielka! Warto w takiej sytuacji zdecydować, na jakich aspektach najbardziej nam zależy w przypadku takiego urządzenia. Czy wolimy bardziej tradycyjne dozowniki, czy może bardziej nowoczesne? W tym drugim wypadku możemy polecić bardzo skuteczne dozowniki powietrza z możliwością programowania – takie modele stopniowo uwalniają zapach i pozostawiają świeżość na długo.

Doskonałym rozwiązaniem – może nieco bardziej domowym – są także dozowniki do kontaktu lub… z czujnikiem ruchowym. W MADO – poza atrakcyjnymi dozownikami do odświeżaczy powietrza – dostępne są także ręczne odświeżacze w sprayu oraz wkłady zapachowe do uzupełniania dozowników.

Dozowniki do odświeżaczy powietrza TORK i Vectair Systems

Decydując się na dozownik do odświeżaczy powietrza dla swojej firmy, warto zwrócić uwagę na produkty sprawdzonych marek. Tutaj szczególnie polecane są firmy TORK i Vectair Systems, które oferują funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie urządzenia, którym – na dodatek – nie brakuje nowoczesnych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dozowników do odświeżaczy powietrza (oraz akcesoriów do nich) dostępną w MADO oraz składania zamówień. Jesteśmy przekonani, że produkty dostępne w naszym sklepie pozytywnie Państwa zaskoczy!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło