KOSZE DO SEGREGACJI ODPADÓW

KOSZE DO SEGREGACJI ODPADÓW

Segregowanie śmieci to nie tylko wymóg stawiany przez przepisy prawne, ale także sposób na to, by jak najlepiej zorganizować gospodarowanie odpadami i w jak największym stopniu ochronić środowisko przed ich nadmiarem. Obowiązek segregacji odpadów ma każdy – zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze czy instytucje publiczne.

Segregacja jest dużo prostsza i wygodniejsza, gdy stosuje się specjalnie do tego celu stworzone akcesoria. Należą do nich różnego rodzaju pojemniki i kontenery, o których więcej powiemy już za chwilę. W wiele takich przedmiotów można zaopatrzyć się w naszym sklepie internetowym.

Segregacja odpadów – akcesoria dostępne w sklepie MADO

Dbamy o stałe poszerzanie naszego asortymentu. W naszym sklepie znaleźć można:

  • Kosze na odpady oraz kompatybilne z nimi pokrywki – eleganckie akcesoria dostępne w różnych rozmiarach, wariantach kolorystycznych, kształtach. Ich różnorodność sprawia, że można je dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Są dyskretne, w pełni estetyczne i wyjątkowo funkcjonalne.

  • Pojemniki typu "split", czyli pojemniki na odpady w różnych kolorach oznaczających rodzaj umieszczanej w nich zwartości (odpady plastikowe, papierowe, zmieszane itd). Pojemniki te są niezwykle przydatne dla ekip sprzątających zajmujących się segregacją odpadów w określonym obiekcie. Wygodne wymiary oraz możliwość ustawienia kilku pojemników na stelażu wyposażonym w kółka znacznie przyspiesza wszelkie prace porządkowe.

  • Pojemniki na odpady higieniczne – znaleźć je można w toaletach w miejscach publicznych. Znacznie ułatwiają segregację odpadów i gwarantują użytkownikom wysoki poziom higieny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą produktów dostępnych w tej kategorii – jest ona widoczna poniżej. Do wszystkich oferowanych akcesoriów można oddzielnie dokupić wymienne części lub elementy, które mogą się zniszczyć, zużyć czy zgubić (np. pokrywki, kółka). Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie oraz do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.