AKCESORIA DO MASZYN I URZĄDZEŃ CZYSZCZĄCYCH

AKCESORIA DO MASZYN I URZĄDZEŃ CZYSZCZĄCYCH

Nasz sklep jest doskonale zaopatrzony we wszystkie akcesoria, których można potrzebować podczas sprzątania różnorodnych obiektów. Zadbaliśmy o to, aby każdy klient mógł nie tylko zaopatrzyć się w niezbędne sprzęty i maszyny, ale także w akcesoria, które są ich nieodłącznymi elementami i bez których żadne z tych urządzeń nie mogłoby właściwie funkcjonować.

W kategorii "akcesoria" w naszym sklepie można znaleźć między innymi:

  • elementy eksploatacyjne i akcesoria do odkurzaczy, np. worki do odkurzaczy, gumowe osłony uszczelniające, różnorodne końcówki i szczotki, rury i węże, przystawki,

  • akcesoria do maszyn czyszczących i zmywarek podłogowych, np. pady i uchwyty do nich, szczotki (miękkie, twarde, do czyszczenia schodów ruchomych, szczotki obrotowe i listwy), dozowniki płynu myjącego,

  • akcesoria do maszyn ekstrakcyjnych takie jak np. węże ekstrakcyjne, ssawy do tapicerek,

  • a także inne produkty, które mogą okazać się niezwykle przydatne w procesie sprzątania – dmuchawy, spryskiwacze, podgrzewacze wody, wózki transportowe.

Intensywnie używane urządzenia czyszczące w pewnym stopniu zużywają się – a właściwie nie one same, co ich wymienne elementy eksploatacyjne. Na szczęście nie trzeba kupować nowej maszyny za każdym razem, gdy zużyje się w niej szczotka lub połamie przystawka. Można wtedy dokupić brakujące akcesoria i z powodzeniem korzystać z urządzenia w dalszym ciągu.

Na poniższej liście znajdują się produkty, o które można uzupełnić swoją listę zakupów w zakresie maszyn i urządzeń do sprzątania. Proponujemy także wyszukiwanie za pomocą producenta – dzięki temu łatwiej będzie znaleźć wszystkie pasujące do siebie elementy. Mając np. maszynę firmy Santoemma, można przejrzeć listę wszystkich produktów tej marki dostępnych w naszym sklepie. W wielu przypadkach to znacznie przyspiesza wyszukiwanie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Liczymy na to, że nasz asortyment zaspokoi wszystkie Państwa potrzeby. W razie pytań, służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu!