CHEMIA SAMOCHODOWA

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

W branży samochodowej środki chemiczne pełnią bardzo ważną rolę. Pozwalają utrzymać w czystości nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarówki czy maszyny rolnicze. Zabrudzenia, które pojawiają się na nich, są niezwykle trudne do usunięcia. Kurz, błoto, osad ze spalin samochodowych, kawałki roślin (liście, trawy), rozbijające się na szybach owady czy też ptasie odchody – wszystkie te zabrudzenia można skutecznie usunąć tylko wtedy, gdy ma się do dyspozycji profesjonalne preparaty czyszczące.

W przypadku przemysłu samochodowego istnieje także drugi aspekt, a mianowicie warsztaty, lakiernie, punkty wulkanizacyjne. We wszystkich tych miejscach także trzeba zadbać o czystość, choć każdy, kto ma z nimi do czynienia, wie, że ich sprzątanie to niemalże syzyfowa praca. Profesjonalne środki czystości znacznie ułatwiają te zadania.

MADO – chemia dla przemysłu samochodowego

Nasz sklep zaopatruje przemysł samochodowy w różnego rodzaju środki chemiczne, a wśród nich znaleźć można między innymi:

  • chemię przeznaczoną do czyszczenia nawierzchni w warsztatach,

  • środki do czyszczenia samochodów osobowych,

  • preparaty do czyszczenia samochodów ciężarowych, ciągników oraz maszyn i akcesoriów rolniczych,

  • woski samochodowe,

  • ekologiczne środki myjące (biodegradowalne),

  • piany do mycia samochodów,

  • koncentraty przemysłowe,

  • środki pielęgnacyjne.

To oczywiście jedynie przykłady dostępnych u nas produktów. Cała lista znajduje się poniżej, a każdy produkt jest dokładnie opisany i opatrzony zdjęciem oraz informacją od producenta.

Środki chemiczne tworzone z myślą o samochodach pozwalają na ich lepszą pielęgnację i uwzględniają potrzeby ich właścicieli, a także pracowników warsztatów i innych podmiotów działających w branży. Wszystkich zainteresowanych chemią przeznaczoną właśnie do tego celu zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Zamówień można dokonywać w dowolnym miejscu w całej Polsce – wszystkie zakupione produkty dostarczymy na wskazany adres. W razie pytań – czekamy na telefon. Zapraszamy!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło