DYSPENSEROWE

OFEROWANE MARKI

TORK

DYSPENSEROWE

Serwetki to nieodłączny element wszelkich punktów gastronomicznych, a także pubów czy kawiarni. Wszędzie tam, gdzie serwuje się jedzenie lub napoje, dla komfortu klientów powinny się znajdować serwetki. Najpraktyczniejszym sposobem ich udostępniania jest postawienie dyspensera. Dzięki temu można nie tylko zadbać o higienę, ale także zapobiec nadmiernemu zużyciu serwetek (dozowniki powalają zmniejszyć zużycie produktu nawet o 1/4). Serwetki dyspenserowe zwykle dostępne są w tzw. składce, co oznacza, że po wyciągnięciu jednej, z dozownika wystaje krawędź kolejnej, za który łatwo i wygodnie można złapać, by wyciągnąć kolejną.

Dyspensery do serwetek najczęściej spotykane są w barach szybkiej obsługi, w kawiarniach oraz lodziarniach. Podkreślają ich nowoczesny, luźny charakter i doskonale pasują do takich miejsc. Restauracje stawiają zwykle na ozdobne serwetniki, choć niekiedy także i w takich miejscach można się natknąć na dozowniki. Ich główną zaletą jest praktyczność, choć kwestie higieniczne także nie pozostają bez znaczenia. Użytkownik wydobywa tylko jedną serwetkę na raz, co ogranicza straty, a dla właściciela lokalu jest sposobem na zmniejszenie kosztów jego utrzymania.

W sklepie MADO można zaopatrzyć się w serwetki dyspenserowe w różnych wariantach:

  • serwetki uniwersalne,

  • serwetki ekstra miękkie,

  • serwetki z dekorem z kształcie listka,

  • serwetki naturalne (ekologiczne) z nadrukiem „100% recycled” (istnieje możliwość dodania własnego nadruku).

Produkty dostępne są w różnych formach opakowań, które klienci dobierają do własnego zapotrzebowania. Przy okazji zakupów w tym dziale naszego sklepu, zachęcamy także do zapoznania się z kategorią serwetników i dyspenserów – łatwiej będzie wtedy dobrać do siebie produkty i zadbać o ich pełną kompatybilność.

Marka Tork, w której produkty można się u nas zaopatrzyć, jest ceniona i rozpoznawalna na całym świecie. Wysoka jakość oraz użyteczność produktów sprawia, że warto wykorzystywać te produkty w swoim obiekcie.