SUSZARKI BASENOWE

OFEROWANE MARKI

WARMTEC

SUSZARKI BASENOWE

Suszarki basenowe to niezbędny element wielu obiektów użyteczności publicznej – przede wszystkim basenów, saun, łaźni, SPA, siłowni i klubów fitness. Każdy klient pływalni oczekuje, że po wyjściu z wody sprawnie i szybko wysuszy swoje włosy, aby spokojnie wrócić do domu. W MADO kupisz suszarki basenowe o eleganckim wyglądzie, których design idealnie wkomponuje się w wystrój każdej łazienki lub innego miejsca.

Suszarki basenowe

W MADO znajdziesz kilka modeli suszarek basenowych, które sprawdzą się w zastosowaniu w wielu obiektach użyteczności publicznej (również w hotelach). Wśród oferowanych przez sklep urządzeń, znajdują się suszarki o wysokiej mocy i wydajności, które są rozwiązaniem ekonomicznym – pozwalają na zmniejszenie wydatków za prąd w obiekcie. Wysoka jakość wykonania (z trwałego tworzywa zapewniającego trwałość i łatwość czyszczenia) i niezawodna wytrzymałość to kolejne atuty oferowanych przez nas produktów – modele suszarek basenowych WARMTEC wyposażono m.in. w ochronę przed przegrzewaniem się, cichą pracę oraz – co warto dodać – prezentują się niezwykle elegancko!

Suszarki basenowe WARMTEC

Suszarki basenowe do włosów oferowane przez WARMTEC to sprawdzone i niezawodne urządzenia. Wykonane są z trwałego tworzywa ABS, dzięki czemu doskonale sprawdzą się do miejsc o dużej intensywności użytkowania. Suszarki do włosów WARMTEC dostępne są w kilku wariantach (z odkręcaną dyszą, dodatkowym wężem, bez), a wszystkie modele charakteryzuje wytrzymały silnik, automatyczny włącznik i wyłącznik suszarki oraz specjalnie zabezpieczenie przed przegrzaniem. Duża moc grzewcza oraz obrotowa dysza sprawiają, że urządzenia tej marki zapewniają komfortowe suszenie włosów w każdym miejscu!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą suszarek basenowych, suszarek do włosów dostępnych w ofercie sklepu MADO. Sprzedawane przez nas urządzenia to produkty sprawdzonych marek, niezawodne i wytrzymałe, które bez wątpienia sprawdzą się w każdej branży. W przypadku pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu!