NAKRYCIA STOŁU

OFEROWANE MARKI

TORK

NAKRYCIA STOŁU

Jednorazowe nakrycia stołu pozwalają na zachowanie czystości i higieny w różnego rodzaju punktach gastronomicznych, przy minimalnych wydatkach. Obrusy z papieru sprawdzają się między innymi na stołówkach, w jadłodajniach, barach mlecznych, a także podczas obozów, wycieczek czy zielonych szkół. W sytuacji, gdy to funkcjonalność i oszczędność grają pierwsze skrzypce, papierowe nakrycia stołu zawsze będą doskonałym rozwiązaniem. Przydadzą się też zawsze wtedy, gdy istnieje potrzeba przygotowania szwedzkiego stołu, baru z przekąskami, stolika kawowego itd. podczas spotkań biznesowych, imprez firmowych czy uroczystości rodzinnych.

W naszym sklepie nakrycia stołu z papieru dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych:

  • białe,

  • kremowe,

  • bordowe.

Produkty, które oferujemy, przeznaczone są głównie dla dużych obiektów. W opakowaniu znajduje się 500 sztuk, a karton zawiera 5 opakowań – jest to zatem solidny zapas wygodnych i praktycznych obrusów o wymiarach 27 x 42 cm, które doskonale sprawdzą się w większości obiektów gastronomicznych. Wyroby te mają przyznaną etykietę EU Ecolabel i są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

W kategorii "nakrycia stołu" znajduje się także inny rodzaj produktów: papierowe rozetki służące zarówno do przystrajania, jak i do ochrony stołów przed zabrudzeniami. Z ich pomocą można zwiększyć komfort serwowania dań podczas różnego rodzaju imprez i spotkań, a także dodatkowo ozdobić pomieszczenie. Można je nabyć w tych samych wersjach kolorystycznych co obrusy. Rozetki mają średnicę 9 cm i mają ozdobne krawędzie. W każdym opakowaniu znajduje się 250 sztuk, a w zamówionym kartonie – 12 opakowań produktu.