ODKURZACZE NA SUCHO

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

OFEROWANE MARKI

TECNICA

ODKURZACZE NA SUCHO

Wynalezienie odkurzacza bez wątpienia zrewolucjonizowało proces sprzątania. Obecnie jest to jedno z najpowszechniej używanych na całym świecie urządzeń do sprzątania. Odkurzacze napędzane siłą rąk powstały już w drugiej połowie XIX wieku, a pierwszy odkurzacz elektryczny pojawił się w 1901 roku. Od tamtej pory technologia znacznie ewoluowała, ale od samego początku wiedziano, że urządzenia te z pewnością znajdą rzesze zwolenników.

Obecnie niewielkie, kompaktowe odkurzacze można znaleźć w każdym domu, a ich większe odpowiedniki obecne są w fabrykach, magazynach czy halach produkcyjnych (odkurzacze przemysłowe), a także w biurowcach, hotelach czy innych miejscach noclegowych (odkurzacze hotelowe).

Najpopularniejszym rodzajem są odkurzacze suche, których zadaniem jest po prostu zasysanie brudu z powierzchni. Usuwają one nie tylko kurz, piach i drobne śmieci, ale także włosy oraz sierść zwierząt. W przypadku obiektów o dużej powierzchni zwykle stawia się na większe sprzęty o dużej sile ssania. Dzięki temu czas sprzątania może być krótszy, a sama czynność dokładniejsza i mniej angażująca osobę sprzątającą. W prywatnych domach, ze względu na wygodę i użyteczność, stosuje się nieduże urządzenia o nieco mniejszej mocy oraz uproszczonych funkcjach.

MADO – odkurzacze suche dostępne w sklepie

Zachęcamy do zaopatrzenia się w profesjonalne sprzęty w naszym sklepie. Wśród oferowanych produktów znaleźć można różne modele suchych odkurzaczy pionowych. Różnią się od siebie parametrami dotyczącymi mocy oraz szerokości czyszczącej, Mają jednak tę samą wydajność pracy (średnio 600m2 na godzinę), podobną wagę czy pojemność zbiorników. Oferowane produkty doskonale sprawdzą się w przypadku wszelkich wielkopowierzchniowych obiektów. Pozwalają na dokładne i szybkie usuwanie brudu zarówno z powierzchni podłóg, jak i dywanów czy wykładzin.

Wszystkie produkty w tej kategorii są widoczne na poniższej liście. Zachęcamy do zapoznania się z ich parametrami, a w razie pytań, prosimy o kontakt. Życzymy udanych zakupów!