CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE

OFEROWANE MARKI

TORK

CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE

Higiena i czystość to kwestia na którą należy zwracać uwagę w każdym aspekcie życia. Czyściwa przemysłowe w połączeniu z chemią profesjonalną pomogą w ich utrzymaniu.

Zadania czyściw technicznych

  • czyściwa przemysłowe do wycierania – doskonale wchłania płyny, usuwa brud i kurz. Przy wycieraniu powierzchni doskonale sprawdzają się czyściwa papierowe. Dzięki wielu warstwom papieru są doskonale chłonne, przy odpowiedniej wytrzymałości.
  • czyściwo przemysłowe do czyszczenia – usuwanie zanieczyszczeń z różnych powierzchni wymaga zastosowania mocniejszych materiałów. Doskonale sprawdzają się w tym wypadku czyściwa włokninowe. Doskonale sprawdzają się zarówna w wycieraniu suchych powierzchni jak i w połączeniu z środkami chemicznymi, rozpuszczalnikami i detergentami.
  • czyściwa do polerowania – stosowane zazwyczaj w połączeniu ze środkami ochronnymi, środkami polerskimi. Służy do nakładania środków chemicznych na różnorakie powierzchnie.

MADO oferuje Państwu szeroki wybór czyściw przemysłowych. Proponujemy zarówno jednowarstwowe czyściwo papierowe do zadań podstawowych, jak również mocne i chłonne wielozadaniowe czyściwo włókninowe współpracuje z większością rozpuszczalników i płynów dezynfekcyjnych.

Nasza oferta obejmuje również czyściwa papierowe idealne do ścierania płynów i wycierania rąk. Dzięki zastosowaniu formuły QuickDry jest one mocniejsze i bardziej chłonne, przez co pozawalają na wykonanie pracy szybciej w porównaniu do zwykłego papieru.

Czyściwa przemysłowe doskonale odnajdą się branży

  • spożywczej
  • mechanicznej
  • produkcyjnej

Doskonale sprawdzą się również w zastosowaniach domowych.