CHEMIA PRZEMYSŁOWA (OBIEKTÓW)

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Produkty z kategorii chemii przemysłowej stanowią bardzo obszerną część naszego asortymentu. Każda osoba odpowiedzialna za utrzymanie czystości w miejscach przemysłowych znajdzie tutaj specjalistyczne preparaty, dzięki którym prace porządkowe będą przebiegały nie tylko sprawnie i skutecznie, ale także bezpiecznie.

MADO – chemia przemysłowa

Przemysł to bardzo szerokie pojęcie, w związku z czym także i chemia przemysłowa może być rozumiana na kilka sposobów. W tej kategorii znajdziemy środki używane zarówno w restauracjach (np. do czyszczenia tłustych zabrudzeń w piekarnikach), jak i w warsztatach (preparaty do usuwania zabrudzeń ze smaru). Dlatego najprościej będzie podzielić produkty na dwie tematyczne podgrupy:

  • przemysł spożywczy – gdzie znajdziemy specyfiki takie jak: środki do maszynowego mycia naczyń w zmywarkach, środki nabłyszczające do zmywarek, środki czyszczące do zastosowania w przemyśle gastronomicznym (kuchniach, restauracjach, kawiarniach, piekarniach itd.), środki dezynfekujące grzybobójcze i bakteriobójcze, środki nabłyszczające do blatów i innych powierzchni (do usuwania plam z tłuszczu), preparaty do czyszczenia piecyków, grilli, piekarników, konwektorów oraz wiele innych produktów, bez których utrzymanie czystości w branży gastronomicznej z pewnością byłoby znacznie trudniejsze i bardziej czasochłonne;

  • przemysł samochodowy – ta grupa produktów obejmuje między innymi: środki przeznaczone do czyszczenia nawierzchni w warsztatach i zakładach przemysłowych, środki do czyszczenia samochodów osobowych, samochodów ciężarowych oraz maszyn rolniczych, woski do pojazdów samochodowych, środki myjące biodegradowalne (ekologiczne), piany do mycia samochodów, koncentraty przemysłowe i wiele innych.

Wiele z wyżej wymienionych preparatów ma zastosowanie uniwersalne i może znaleźć zastosowanie zarówno w warsztacie samochodowym, jak i w gastronomii. Więcej szczegółów znaleźć można w opisach poszczególnych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i do dokonania zakupów w MADO.

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło