KOSZE NA SMIECI

TORK

Kosz na odpady 5L Tork - 564000 1 szt.

208,90 zł

Artykuł: 564000

Kolor: Biały

Plastikowy kosz na odpady higieniczne, poj. 5 litrów. Przeznaczony do montażu w toaletach na odpadki higieniczne lub w innych miejscach gdzie wymagany jest mały kosz (istnieje możliwość demontażu pokrywy zasłaniającej wnętrze kosza). 

Cena dotyczy 1 sztuki.

  TORK

  Kosz na odpady 50L Tork - 460011-KOSZ ST.50L

  1 195,82 zł

  Artykuł: 460011

  Kolor: Srebrny/czarny

  EAN: 7322540781991

  Niech nie zwiedzie Cię jego smukły wygląd. 50-litrowy pojemnik ograniczy Twoją pracę do minimum jednocześnie kreując wrażenie smukłości, które zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta.

   KOSZE NA SMIECI

   Kosze na śmieci to akcesoria, które znaleźć można w tysiącach różnych miejsc. Są niezbędne zarówno w publicznych toaletach, jak i w obiektach handlowych (sklepach, galeriach), punktach gastronomicznych, instytucjach publicznych. Kosz na śmieci należy zawsze mieć pod ręką. Zapobiega to zaśmiecaniu przestrzeni publicznej, a osobom dbającym o czystość znacznie ułatwia życie.

   W ofercie sklepu MADO znaleźć można wiele różnych rodzajów koszy do śmieci – zarówno tych stawianych z myślą o użytkownikach, jak i tych, z których korzystają ekipy sprzątające. Przyjrzyjmy się bliżej tej ofercie.

   Kosze na śmieci - oferta sklepu MADO

   Spośród oferowanych w naszych sklepie produktów w tej kategorii wyodrębnić można kilka grup:

   • kompaktowe pojemniki z klapą i pedałem, które ustawić można w różnych miejscach, np. sklepach, biurach,

   • pojemniki na kołach, z pokrywą i pedałem – przeznaczone do użytku osób sprzątających,

   • pojemniki z kołami, o dużej pojemności (120 l), ustawiane zwykle na zewnątrz budynków,

   • pojemniki sanitarne – na odpady medyczne,

   • pojemniki przywieszane do ściany – niewielkie kosze na śmieci, które za pomocą śrub mogą być przymocowane do pionowej płaskiej powierzchni,

   • pojemniki z klapą uchylną,

   • wkłady do koszy na śmieci - ułatwiające ich opróżnianie.

   Wszystkie powyższe produkty dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je z łatwością dobrać do stylistyki i charakteru miejsca, w których zostaną ustawione. Niektóre z nich wyraźnie pasują do pomieszczeń sanitarnych, inne mają charakter biurowy. Warto dokładnie zapoznać się z dostępnymi możliwościami i wybrać ten najlepiej pasujący produkt.

   Kosze na śmieci to podstawowe akcesoria umożliwiające utrzymywanie czystości w miejscach publicznych. Każdy obiekt, w którym pojawiają się klienci, petenci czy pacjenci, musi być w nie zaopatrzony. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tych produktów dostępnych w naszym sklepie. Pełna lista, wraz z opisami, cenami i zdjęciami, dostępna jest poniżej. Zapraszamy do zakupów w sklepie MADO!