KOSZE NA SMIECI

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Kosze na śmieci to akcesoria, które znaleźć można w tysiącach różnych miejsc. Są niezbędne zarówno w publicznych toaletach, jak i w obiektach handlowych (sklepach, galeriach), punktach gastronomicznych, instytucjach publicznych. Kosz na śmieci należy zawsze mieć pod ręką. Zapobiega to zaśmiecaniu przestrzeni publicznej, a osobom dbającym o czystość znacznie ułatwia życie.

W ofercie sklepu MADO znaleźć można wiele różnych rodzajów koszy do śmieci – zarówno tych stawianych z myślą o użytkownikach, jak i tych, z których korzystają ekipy sprzątające. Przyjrzyjmy się bliżej tej ofercie.

Kosze na śmieci - oferta sklepu MADO

Spośród oferowanych w naszych sklepie produktów w tej kategorii wyodrębnić można kilka grup:

  • kompaktowe pojemniki z klapą i pedałem, które ustawić można w różnych miejscach, np. sklepach, biurach,

  • pojemniki na kołach, z pokrywą i pedałem – przeznaczone do użytku osób sprzątających,

  • pojemniki z kołami, o dużej pojemności (120 l), ustawiane zwykle na zewnątrz budynków,

  • pojemniki sanitarne – na odpady medyczne,

  • pojemniki przywieszane do ściany – niewielkie kosze na śmieci, które za pomocą śrub mogą być przymocowane do pionowej płaskiej powierzchni,

  • pojemniki z klapą uchylną,

  • wkłady do koszy na śmieci - ułatwiające ich opróżnianie.

Wszystkie powyższe produkty dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je z łatwością dobrać do stylistyki i charakteru miejsca, w których zostaną ustawione. Niektóre z nich wyraźnie pasują do pomieszczeń sanitarnych, inne mają charakter biurowy. Warto dokładnie zapoznać się z dostępnymi możliwościami i wybrać ten najlepiej pasujący produkt.

Kosze na śmieci to podstawowe akcesoria umożliwiające utrzymywanie czystości w miejscach publicznych. Każdy obiekt, w którym pojawiają się klienci, petenci czy pacjenci, musi być w nie zaopatrzony. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tych produktów dostępnych w naszym sklepie. Pełna lista, wraz z opisami, cenami i zdjęciami, dostępna jest poniżej. Zapraszamy do zakupów w sklepie MADO!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło