MIOTŁY

MIOTŁY

Szczotki, mopy, miotły i zbieraki należą do podstawowego ekwipunku każdej profesjonalnej ekipy sprzątającej. Z ich pomocą czyści się posadzki i schody, a także futryny, szyby i inne wewnętrzne i zewnętrzne elementy budynków. Sprzątanie może się odbywać w kilku etapach – począwszy od zamiatania, poprzez mycie i osuszanie, aż po polerowanie. Do każdej z tych czynności niezbędne są sprzęty, które mogą maksymalnie ją ułatwić.

Podczas mycia okien przydają się np. kije teleskopowe, dzięki którym można dosięgnąć fragmentów położonych najwyżej. Jeśli chodzi o mycie podłóg, bardzo dużym udogodnieniem są kije z obracaną końcówką, dzięki której można dotrzeć powierzchnią czyszczącą do trudno dostępnych miejsc (np. pod meblami).

Większość akcesoriów służących do sprzątania można kupić w gotowych zestawach, np.: szczotka + kij drewniany/plastikowy, myjka do okien + kij teleskopowy itd. Niekiedy jednak któraś z części ulega zniszczeniu lub zużyciu i w takiej sytuacji trzeba ją dokupić oddzielnie. Dlatego też w naszym sklepie dostępne są wszystkie elementy zestawów do sprzątania, a z bogatej oferty każdy może wybrać dokładnie te produkty, których potrzebuje i zaopatrzyć się w nie zgodnie z aktualnymi potrzebami lub na zapas.

W kategorii "miotły i kije" w naszym sklepie znaleźć można między innymi następujące produkty:

  • kije teleskopowe,

  • końcówki do kija teleskopowego,

  • szczęki do kija teleskopowego,

  • kije do mioteł i szczotek: drewniane, aluminiowe, plastikowe, chromowane,

  • zestawy do zamiatania,

  • różnego rodzaju szczotki (z włosiem naturalnym i syntetycznym, fryzjerskie, do szorowania, ulicówki, zamiatacze plastikowe i drewniane, miotły).

Spośród tak szerokiej gamy produktów z pewnością każdy będzie mógł wybrać te, które spełnią jego potrzeby. Zachęcamy zarówno do kupowania gotowych zestawów, jak i do uzupełniania własnych zasobów pojedynczymi akcesoriami i częściami z naszego sklepu. Produkty, które oferujemy, to znane i cenione marki oraz zawsze najwyższa jakość. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu MADO.