KIESZENIOWE

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

OFEROWANE MARKI

WARMTEC

KIESZENIOWE

Suszarki do rąk występują w wielu publicznych miejscach – hotelach, szkołach, kinach, szpitalach, biurowcach. Można je zauważyć wszędzie tam, gdzie na co dzień z toalety korzysta wiele osób. Są ekonomiczną i ekologiczną alternatywą dla papierowych ręczników, w przypadku których trzeba pamiętać o regularnym uzupełnianiu i wynoszeniu worków z wykorzystanymi ściereczkami. Nowoczesnym rozwiązaniem w przypadku suszarek do rąk są modele kieszeniowe, które kryją w sobie wiele zalet oraz – naturalnie – dostępne są w MADO!

Suszarki do rąk kieszeniowe

Suszarki do rąk kieszeniowe są większe od tradycyjnych urządzeń. Charakteryzują się ciekawym designem oraz powiewem nowoczesności – pełnią rolę nie tylko praktycznej suszarki, ale i są eleganckim dodatkiem aranżacji łazienki. Korzystanie z nich jest intuicyjne i bardzo szybko suszą ręce. Nic dziwnego, że są coraz bardziej popularne i chętnie stosowane, szczególnie przez duże przedsiębiorstwa, w których suszenie rąk musi przebiegać bardzo sprawnie ze względu na bardzo duże natężenie ruchu.

Zalety suszarek do rąk kieszeniowych

Jak wspomnieliśmy wcześniej, znakomity design takich suszarek dodaje miejscu dodatkowo prestiżu i elegancji. Warto również wspomnieć, że suszarki do rąk kieszeniowe, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, umożliwiają wysoką wydajność przy bardzo niskim zapotrzebowaniu na energię elektryczną, co bez wątpienia również jest ich ogromną zaletą. Podsumowując atuty takich urządzeń możemy wymienić:
- suszenie rąk w kilka sekund,
- ekskluzywny design,
- czujniki zapewniające natychmiastowy start i stop urządzenia,
- powłoka antybakteryjna komory suszenia;
- wymienne filtry.

W MADO znajdą Państwo wiele atrakcyjnych suszarek do rąk kieszeniowych. Jesteśmy przekonani, że doskonale sprawdzą się one w każdej łazience oraz urozmaicą jej przestrzeń. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą suszarek kieszeniowych w naszym sklepie, a w przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu!