ZAMIATARKI

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

ZAMIATARKI

Zamiatarka to sprzęt, który bardzo często spotkać można w miejscach, gdzie pojawiło się wiele zanieczyszczeń. Bardzo często korzysta się z nich w strefach budowlanych, czy nawet w budynkach o dużej powierzchni, jak np. hala produkcyjna. Aktualnie, na dzisiejszym rynku znaleźć można zamiatarki zarówno spalinowe, jak i elektryczne. W zależności od tego, na jak dużej powierzchni będzie nam dane pracować, należy odpowiednio dopasować takie urządzenie do powstałych potrzeb.

Zamiatarki – Pozbądź się brudu w mgnieniu oka

W zamiatarkach, chyba najważniejszą rolę odgrywają szczotki główne, oraz te boczne. Wszystko działa dzięki silnikowi elektrycznemu i akumulatorowi. W tego typu urządzeniach, znaleźć można również wbudowane elementy takie jak ładowarka, czy baterie. Oczywiście im większy sprzęt, tym lepsza wydajność. W zależności od potrzeb, można wyposażyć się w maszynę z miejscem siedzącym dla operatora, bądź w ręczną. Przy tej pierwszej, możliwe jest wyczyszczenie sporej powierzchni, nawet do 2800 metrów kwadratowych i to w zaledwie godzinę. Dzięki dużej mocy silnika, można osiągnąć niewyobrażalne efekty. Bardzo pomocne w tym wszystkim okazują się także boczne szczotki, które pozwalają wysprzątać niewygodne zakamarki, jakimi są np. kąty. Ogromną zaletą zamiatarek są także pojemne zbiorniki. Mogą one pomieścić nawet 40 litrów odpadów, co pozwala pracować niemal bez przerwy, bez konieczności opróżniania ich.

Zamiatarka idealna dla Ciebie

W naszym sklepie, jeśli chodzi o te maszyny, jest różnorodność. Zamiatarki, zarówno te ręczne, jak i z miejscem dla opera są bardzo proste i wygodne w obsłudze. Posiadają też ergonomiczny kształt, który wpływa na łatwość prowadzenia go. Nie brakuje również regulowanych uchwytów, czy dodatkowych miejsc na różne akcesoria. Cała maszyna jest także bardzo łatwa w przechowywaniu. Więcej szczegółów w tym temacie znaleźć można w parametrach każdego z urządzeń. W celu uzyskania odpowiedzi na pytania zapraszamy do kontaktu.