ZMYWARKI DO PODŁÓG

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

OFEROWANE MARKI

Reinex ZAUBER

ZMYWARKI DO PODŁÓG

Chcąc utrzymać w czystości posadzki w wielkopowierzchniowych obiektach, warto do sprzątania używać profesjonalnych sprzętów, jakimi są zmywarki do podłóg. Urządzenia te pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i wysiłek wkładany w zmywanie i polerowanie podłóg. Sprawdź, jakie produkty w tej kategorii dostępne są w naszym sklepie.

Zmywarki do podłóg – oferta sklepu MADO

Chcąc jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby naszych klientów, dobraliśmy najlepsze i najbardziej niezawodne maszyny czyszczące do podłóg. Zmywarki, w które można zaopatrzyć się w naszym sklepie, są dostarczane między innymi przez cenionego na świecie producenta – firmę Zauber, której produkty bez wahania możemy polecić firmom sprzątającym, zarządcom budynków, hoteli czy magazynów i wszystkim innym osobom zainteresowanym skutecznym i szybkim zmywaniem podłóg.

Do zaoferowania mamy:

  • zmywarki do podłóg z uchwytem, za pomocą którego można je łatwo i lekko prowadzić; dostępne są urządzenia w wersji przewodowej oraz akumulatorowej;

  • zmywarki samojezdne, które minimalizują ilość wysiłku wkładanego przez pracownika; ich obsługa jest niezwykle prosta, a działanie wydajne i efektywne.

Każde z urządzeń posiada gwarancję producenta, a także przydatną instrukcję obsługi, dzięki której można w pełni poznać ich funkcjonalności i zastosować je podczas prac porządkowych w swoim obiekcie. Zmywarki do podłóg polecane są firmom sprzątającym, a także w obiektach takich jak hotele, hale magazynowe i produkcyjne, biura, restauracje, kluby, supermarkety, sklepy i hurtownie oraz we wszystkich innych miejscach, w których powierzchnia posadzek jest rozległa, a wymaga regularnego, dokładnego czyszczenia. Z użyciem maszyn tego typu zmywanie podłóg odbywa się szybko i łatwo, co pozwala oszczędzić cenny czas oraz energię pracowników.

Wszystkich zainteresowanych zakupem jednego z profesjonalnych urządzeń do zmywania podłóg w naszym sklepie zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą prezentujemy poniżej. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.