DO SZYB

OFEROWANE MARKI

TTSystem Moerman

DO SZYB

Mycie i polerowanie szyb to czynność, która wymaga dużej precyzji i cierpliwości. Szkło wygląda dobrze tylko wtedy, gdy wygląda perfekcyjnie – a to znaczy, że nie można pozwolić na powstanie jakichkolwiek zabrudzeń lub smug. Szkło brudzi się niezwykle łatwo i doskonale widać na nim krople po deszczu, kurz lub odciski palców. Czyszczenie szkła natomiast nie należy do najprostszych zadań, zwłaszcza w miejscach, gdzie przeszklenia sięgają bardzo wysoko, a ich powierzchnia jest duża.

Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele akcesoriów do sprzątania, które mają za zadanie ułatwić i usprawnić czyszczenie szyb, okien, luster, witryn sklepowych i innych szklanych powierzchni. Wśród nich znaleźć można między innymi zbieraki do szyb. Są to akcesoria składające się z szerokiej szczelnej gumy, która umocowana jest na specjalnym podłużnym stelażu, a ten przykręcany jest do kija z gwintem. Zadaniem zbieraka jest zebranie nadmiaru wilgoci z umytej wodą szyby, co pozwala na jej szybsze wysuszenie i eliminuje konieczność długotrwałego i uciążliwego polerowania. Wyciągnięcie zbieraka na długość kija pozwala natomiast dosięgnąć do wysoko położonych miejsc bez konieczności używania drabiny czy rusztowań.

Zbieraki do okien w sklepie MADO

Zbierak do szyb, który zakupisz w sklepie MADO charakteryzuje się następującymi cechami:

  • zbieraki o różnej szerokości – długość gumy 25 cm, 35 cm, 45cm, 55 cm,

  • elementy eksploatacyjne – wymienne gumy do do zbieraków, listwy, rączki stalowe i nylonowe,

  • zmywaki do okien oraz wkłady do nich,

  • packi czyszczące,

  • zestawy do mycia okien,

  • skrobaki do okien,

  • zbieraki samochodowe i skrobaki kieszonkowe.

Wśród szerokiej gamy produktów, które oferuje nasz sklep, znaleźć można wszystkie akcesoria niezbędne do czyszczenia szyb w obiektach takich jak hotele, galerie handlowe, instytucje publiczne, a także w domach prywatnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy tylko najlepsze produkty renomowanych marek. Zapraszamy do zakupów oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.