CZYŚCIWO PAPIEROWE

Oferowane marki

TORK

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Czyściwa papierowe to produkty, które przydają się w setkach różnych sytuacji i dlatego zawsze warto mieć je pod ręką. Choć istnieje wiele rodzajów tych produktów, to najlepiej jest zaopatrzyć się w te uniwersalne, gdyż prędzej czy później na pewno znajdzie się dla nich zastosowanie.

Czyściwa papierowe mogą przydawać się we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych, w warsztatach, pracowniach artystycznych, w szkołach, restauracjach, pubach... Tak naprawdę wszędzie, ponieważ służą do tego, aby w szybki sposób wytrzeć zabrudzoną lub wilgotną powierzchnię. Tego rodzaju celulozowe wyroby doskonale chłoną wilgoć, więc nadają się do tego perfekcyjnie. Wystarczy pomyśleć, jak wiele zastosowań mają zwykłe ręczniki kuchenne w każdym domu (są one także rodzajem czyściwa) i przełożyć to na zastosowanie czyściw w tysiącach różnych miejsc, obiektów i instytucji.

Czyściwa papierowe uniwersalne – poznaj naszą ofertę

W naszym sklepie wyodrębniliśmy kategorię "czyściwa uniwersalne" i umieściliśmy w niej te produkty, które najczęściej się przydają. Można wśród nich znaleźć między innymi:

  • czyściwa do podstawowych zadań,

  • czyściwa do lekkich zabrudzeń,

  • czyściwa do średnich zabrudzeń,

  • czyściwa do trudnych zabrudzeń,

  • czyściwa do zabrudzeń przemysłowych.

Struktura produktu w każdym z tych przypadków nieco się różni, natomiast wszystkie te rodzaje czyściw oferowane są w funkcjonalnych rolach, z których łatwo można wydobyć pojedyncze arkusze. Produkty te dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Poza swoją podstawową rolą – czyli usuwaniem plam i wchłanianiem wilgoci – chronią też dłonie przed wysokimi temperaturami, zabrudzeniem czy przypadkowym skaleczeniem. Są bardzo wytrzymałe nawet na mokro. Są też dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem czyściw papierowych zachęcamy do zapoznania się z tymi produktami. Dostępne są ich ceny, zdjęcia, opisy oraz parametry – mamy nadzieję, że dzięki temu każdy z łatwością znajdzie produkt, jakiego potrzebuje. Zapraszamy do zakupów!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło