CZYŚCIWO PAPIEROWE

TORK

Czyściwo papierowe TORK - 130080-NOWY MEKANIC

318,84 zł

Artykuł: 130080

Kolor: Niebieski

EAN: 7322540183795

Format: Rola

Nasze najmocniejsze czyściwo papierowe posiada wyjątkowe możliwości absorpcyjne. Zabezpiecza ręce przed wysokimi temperaturami i przypadkowym skaleczeniem. Dzięki jakości QuickDry jest mocniejsze i bardziej chłonne, przez co pozawala na wykonanie pracy szybciej – w porównaniu do zwykłego papieru.

  TORK

  Czyściwo papierowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń W1 Tork - 130070

  309,58 zł

  Artykuł: 130070

  Kolor: Niebieski

  EAN: 7322540183726

  Format: Rola

  Najmocniejsze z wielozadaniowych czyściw papierowych, wchłania doskonale zarówno wodę jak i oleje. Odporne na rozrywanie na mokro. Dzięki jakości QuickDry jest mocniejsze i bardziej chłonne, przez co pozawala na wykonanie pracy szybciej – w porównaniu do zwykłego papieru.

  • Zapytaj o dostępność.

  OFEROWANE MARKI

  TORK

  CZYŚCIWO PAPIEROWE

  Czyściwa papierowe to produkty, które przydają się w setkach różnych sytuacji i dlatego zawsze warto mieć je pod ręką. Choć istnieje wiele rodzajów tych produktów, to najlepiej jest zaopatrzyć się w te uniwersalne, gdyż prędzej czy później na pewno znajdzie się dla nich zastosowanie.

  Czyściwa papierowe mogą przydawać się we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych, w warsztatach, pracowniach artystycznych, w szkołach, restauracjach, pubach... Tak naprawdę wszędzie, ponieważ służą do tego, aby w szybki sposób wytrzeć zabrudzoną lub wilgotną powierzchnię. Tego rodzaju celulozowe wyroby doskonale chłoną wilgoć, więc nadają się do tego perfekcyjnie. Wystarczy pomyśleć, jak wiele zastosowań mają zwykłe ręczniki kuchenne w każdym domu (są one także rodzajem czyściwa) i przełożyć to na zastosowanie czyściw w tysiącach różnych miejsc, obiektów i instytucji.

  Czyściwa papierowe uniwersalne – poznaj naszą ofertę

  W naszym sklepie wyodrębniliśmy kategorię "czyściwa uniwersalne" i umieściliśmy w niej te produkty, które najczęściej się przydają. Można wśród nich znaleźć między innymi:

  • czyściwa do podstawowych zadań,

  • czyściwa do lekkich zabrudzeń,

  • czyściwa do średnich zabrudzeń,

  • czyściwa do trudnych zabrudzeń,

  • czyściwa do zabrudzeń przemysłowych.

  Struktura produktu w każdym z tych przypadków nieco się różni, natomiast wszystkie te rodzaje czyściw oferowane są w funkcjonalnych rolach, z których łatwo można wydobyć pojedyncze arkusze. Produkty te dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Poza swoją podstawową rolą – czyli usuwaniem plam i wchłanianiem wilgoci – chronią też dłonie przed wysokimi temperaturami, zabrudzeniem czy przypadkowym skaleczeniem. Są bardzo wytrzymałe nawet na mokro. Są też dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem czyściw papierowych zachęcamy do zapoznania się z tymi produktami. Dostępne są ich ceny, zdjęcia, opisy oraz parametry – mamy nadzieję, że dzięki temu każdy z łatwością znajdzie produkt, jakiego potrzebuje. Zapraszamy do zakupów!