AUTOMATY EKSTRAKCYJNE I SZORUJĄCE

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

OFEROWANE MARKI

Santoemma

AUTOMATY EKSTRAKCYJNE I SZORUJĄCE

Nowoczesne automaty ekstrakcyjne i szorujące to urządzenia, dzięki którym możliwe jest profesjonalne czyszczenie podłóg i wykładzin. Jedno urządzenie – wiele różnych opcji. Nie bez powodu ta kategoria produktów jest bardzo ceniona na rynku i wykorzystywana przez tysiące firm oraz ekip sprzątających w budynkach o różnym przeznaczeniu.

Czyszczenie różnego rodzaju powierzchni jest możliwe przy użyciu tylko jednego urządzenia, co już dużym udogodnieniem i pozwala zarówno na oszczędność czasu, jak i pieniędzy. Przejście z trybu czyszczenia wykładzin do trybu szorowania czy polerowania podłóg jest bardzo łatwe i szybkie – zwykle służy do tego dźwignia, w którą wyposażona jest maszyna. Używane do czyszczenia szczotki mają regulowany nacisk, w związku z czym można z ich pomocą wyczyścić nawet bardzo silnie zabrudzone powierzchnie. Ich zaletą jest także to, że są łatwe do przenoszenia i stosunkowo lekkie, co także pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.

Odkurzacze ekstrakcyjne i szorujące wykorzystywane są między innymi w obiektach takich jak: restauracje, kluby, puby, biura, hotele, pensjonaty. Zaopatrują się w nie zarówno zarządcy podobnych miejsc, jak i profesjonalne firmy sprzątające czy też wypożyczalnie sprzętu do sprzątania.

MADO – automaty ekstrakcyjne i szorujące dostępne w sklepie

W ofercie naszego sklepu znaleźć można głównie produkty renomowanej firmy Santoemma – producenta maszyn sprzątających cenionych na całym świecie za wydajność, niezawodność i łatwą, intuicyjną obsługę. Zachęcamy do zapoznania się z produktami, które zdecydowaliśmy się zaoferować naszym klientom. W tej kategorii znaleźć można urządzenia takie jak:

  • automaty ekstrakcyjno-szorujące,

  • wielofunkcyjne urządzenia czyszczące do mycia toalet,

  • pianowe urządzenia ekstrakcyjne.

Wszystkie produkty wraz z opisami, cenami i parametrami działania dostępne są na poniższej liście. Zapraszamy do zapoznania się z odkurzaczami oraz do zakupów w naszym sklepie! W razie pytań lub wątpliwości czekamy na kontakt i służymy pomocą.