Blog - co nowego?

Warto sięgać po profesjonalne środki czystości.
61 wyświetlenia

Chemia profesjonalna doskonale czyści, dezynfekuje powierzchnie i…

Tork: Dozowniki na papier toaletowy SmartOne
41 wyświetlenia

Co warto wiedzieć o pojemnikach na papier toaletowy? Z jakiego powodu warto je stosować i dlaczego polecamy markę TORK?

Efektywne i ergonomiczne sprzątanie: wózki sprzątające
35 wyświetlenia

Wózki sprzątające - niezawodne i funkcjonalne urządzenia!

Sprzątanie dużych obiektów bywa czasochłonne. Utrzymanie w czystości galerii handlowych, restauracji, hal magazynowych, wielkich biurowców i hoteli wymaga użycia bardziej specjalistycznego i ergonomicznego sprzętu. Pomocnym urządzeniem są tutaj bez wątpienia wózki sprzątające, które są niezwykle funkcjonalne – pozwalają mieć wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu porządki są znacznie łatwiejsze

Odświeżacze powietrza jaki wybrać ?
48 wyświetlenia

Odświeżacz powietrza jest jednym z ważniejszych dodatków do Twoich pomieszczeń. Wybierz taki, który raz na zawsze pokona nieprzyjemne zapachy! Na pewno nie każdy z nas zastanawia się na tym, co tak naprawdę odgrywa jedną z ważniejszych ról jeśli chodzi o miejsca publiczne, bo często bywa tak, że nie mamy czasu nawet nad tym pomyśleć i wiele rzeczy jest zauważanych dopiero w momencie, gdy coś nam się nie spodoba

Mycie podłóg to wcale nie musi być wyzwanie
17 wyświetlenia

Mopowanie podłóg wcale nie musi być takie straszne. Wystarczy sięgnąć po najwyższej jakości produkty!

Sprzątając własny dom, mieszkanie, czy inne pomieszczenia, na pewno wielu z nas przykłada się szczególnie do podłogi. Jest to powierzchnia, po której każdego dnia stąpa wiele osób. Nie ulega zatem nawet najmniejszej wątpliwości, że bardzo szybko dochodzi do zabrudzenia. 

Preparaty do czyszczenia sprzętów AGD
28 wyświetlenia

Czystość w kuchni to podstawa – wszak to tam przygotowujemy dla siebie posiłki. Gotowanie obiadu na tłustej kuchence czy też pieczenie ciasta w ubrudzonym piekarniku raczej nie należy do najprzyjemniejszych i najzdrowszych czynności. Kilka profesjonalnych detergentów może ułatwić nam czyszczenie urządzeń AGD oraz sprawić, że nasza kuchnia będzie lśniła czystością!

Uniwersalne mydła dla przemysłu
27 wyświetlenia

Utrzymywanie higieny rąk w miejscu pracy oraz w innych miejscach publicznych jest obecnie szczególnie ważne. Zachowując czystość dłoni oraz regularne ich mycie może uchronić nas oraz osoby w naszym otoczeniu przed niebezpieczeństwem zachorowania , ale i złapania innych zarazków – wszak brud i bakterie znajdują się niemal wszędzie. Placówki, przez które przewija się wiele osób, powinny zapewnić odpowiednie środki higieniczne – każda toaleta powinna być m.in. wyposażona w mydło dozujące.

Jak skutecznie sprzątać w domu
46 wyświetlenia

Jak dokładnie posprzątać dom, aby pozbyć się kurzu? Każdy ma różne metody sprzątania, ale większość przeciera przede wszystkim te najbardziej widoczne miejsca – inne kąty jedynie okazjonalnie, przy świątecznych porządkach. W związku z tym, w wielu miejscach gromadzi nam się mnóstwo kurzu, który może być szkodliwy dla naszego zdrowia.

Posadzka w obiektach biurowych – jak o nią dbać
151 wyświetlenia

Posadzka jest jednym z ważniejszych elementów w pomieszczeniach. To właśnie ona jest zauważana niemal od razu, bo stanowi większą część powierzchni w danym pomieszczeniu.   Jest to jeden z powodów dla którego należy o nią odpowiednio zadbać. Jest tu oczywiście mowa o regularnym utrzymywaniu jej w czystości. Jak wiadomo, nic nie przychodzi samo i najlepiej w tym celu wykorzystać chociażby właściwe środki czystości. Najlepiej działają one w połączeniu z urządzeniami sprzątającymi i dzięki temu uzyskać można perfekcyjną czystość. 

TORK – marka na medal!
129 wyświetlenia

Produkty TORK sprawdzą się dla każdego!

TORK to marka, która nie bez powodu jest nazywana numerem jeden wśród rozwiązań higienicznych. Firma ta oferuje nie tylko wysokiej jakości jednorazowe produkty, jak serwetki, papier toaletowy, czyściwa czy ręczniki do rąk, ale także rozmaite dozowniki oraz produkty do pielęgnacji rąk. Pisaliśmy już o tej firmie nie raz, ale o sprawdzonych i niezawodnych producentach warto pisać i pisać!