Blog - co nowego?

Posadzka w obiektach biurowych – jak o nią dbać
67 wyświetlenia

Posadzka jest jednym z ważniejszych elementów w pomieszczeniach. To właśnie ona jest zauważana niemal od razu, bo stanowi większą część powierzchni w danym pomieszczeniu.   Jest to jeden z powodów dla którego należy o nią odpowiednio zadbać. Jest tu oczywiście mowa o regularnym utrzymywaniu jej w czystości. Jak wiadomo, nic nie przychodzi samo i najlepiej w tym celu wykorzystać chociażby właściwe środki czystości. Najlepiej działają one w połączeniu z urządzeniami sprzątającymi i dzięki temu uzyskać można perfekcyjną czystość. 

TORK – marka na medal!
61 wyświetlenia

Produkty TORK sprawdzą się dla każdego!

TORK to marka, która nie bez powodu jest nazywana numerem jeden wśród rozwiązań higienicznych. Firma ta oferuje nie tylko wysokiej jakości jednorazowe produkty, jak serwetki, papier toaletowy, czyściwa czy ręczniki do rąk, ale także rozmaite dozowniki oraz produkty do pielęgnacji rąk. Pisaliśmy już o tej firmie nie raz, ale o sprawdzonych i niezawodnych producentach warto pisać i pisać!

Jak przygotować stół na przyjęcie?
60 wyświetlenia

Atrakcyjne nakrycia do stołu i serwetki do podstawa!

Gdy organizujemy przyjęcie, niezależnie od okazji, zawsze przykuwamy ogromną uwagę do domowych porządków. Sprzątamy mieszkanie na błysk, ale można miło zaskoczyć naszych gości nie tylko czystością i nienagannymi warunkami higienicznymi, ale i… profesjonalnym nakryciem stołu! Jak przygotować stół na przyjęcie? Po jakie produkty warto sięgnąć? Już na wstępie podpowiadamy, że atrakcyjne nakrycia do stołu, serwetki i pochetki na sztućce znajdziecie w naszym sklepie MADO!

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z toalety?
33 wyświetlenia

Toalety publiczne, toalety domowe – jak walczyć z przykrym zapachem?

Nawet w najbardziej zadbanej toalecie może pojawić się przykry zapach, zazwyczaj niewiadomego pochodzenia. Z całą pewnością każdy spotkał się z takim smrodkiem, przywodzącym na myśl dosłownie szambo. Ale skąd się biorą te drobnoustroje i pozostałości, które psują powietrze? Z jakiej przyczyny pojawiają się nieprzyjemne zapachy z toalety? Jak można się ich pozbyć? W poniższym wpisie wszystko wyjaśniamy!

Sprzątanie toalet szkolnych – wymogi, chemia, urządzenia
62 wyświetlenia

Jakie są najważniejsze wymogi łazienek w szkole? Jakie środki czyszczące i sprzęt sprawdzą się do zapewnienia higieny w takich miejscach?

Toalety w szkołach to bardzo ważne pomieszczenia. Powinny być wygodne oraz oferować maksimum bezpieczeństwa dla dzieci i młodzieży. Nie tylko powinny być zaaranżowane z największą starannością, ale także charakteryzować się czystością. Jakie są najważniejsze kwestie łazienek w szkole? Jakie środki czyszczące i sprzęt sprawdzą się do zapewnienia higieny w takich miejscach? Odpowiedzi – jak zawsze – znajdziecie w naszym artykule!

Jak wybrać odkurzacz piorący?
14 wyświetlenia

Wszystko, co warto wiedzieć o odkurzaczach piorących!

O odkurzaczach piorących słyszał niemal każdy, ale nie każdy wie, że sprawdzają się one nie tylko do skutecznego czyszczenia dywanów, wykładzin oraz innych tekstylnych powierzchni, ale i jest w stanie znakomicie wyczyścić niektóre komplety wypoczynkowe, materace, a nawet tapicerkę samochodową! W poniższym artykule zdradzamy wszystko na temat tych urządzeń – o ich działaniu, do czego warto go wykorzystywać oraz – jak sam tytuł bloga wskazuje – jak wybrać najlepszy odkurzacz piorący dla siebie! Zapraszamy do czytania. :)