MYDŁA W PIANIE

Oferowane marki

TORK DREUMEX

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

We wszystkich toaletach publicznych i pracowniczych znajdziemy mydła do rąk. Najbardziej praktycznym i higienicznym rozwiązaniem w takich miejscach jest zastosowanie systemu dozującego mydło. Umieszczony w dozowniku produkt udostępniany jest w niewielkich porcjach, co zapobiega nadmiernemu zużyciu i stratom, jest wygodne dla użytkowników i zapewnia wysoki poziom higieny. W sklepie MADO możesz zaopatrzyć się zarówno w dozowniki, jak i w zapas mydeł. Poznaj bliżej naszą ofertę!

Mydła w sklepie MADO - piana

Do najpopularniejszych rodzajów mydeł używanych w publicznych toaletach należą mydła w płynie i mydła w pianie. Jeśli chodzi o mydła w pianie, ich asortyment w sklepie MADO jest bardzo szeroki. Możemy zaproponować między innymi:

  • mydła uniwersalne – praktyczny i ekonomiczny produkt, który sprawdzi się w większości łazienek,

  • mydła delikatne o właściwościach pielęgnacyjnych dla dłoni – pozwalają chronić dłonie nawet przy częstym zużyciu,

  • mydła luksusowe – produkty perfumowane o delikatnej konsystencji,

  • mydła antybakteryjne gwarantujące najwyższy poziom higieny,

  • mydła dezynfekujące – sprawdzają się doskonale w placówkach ochrony zdrowia, a także w instytucjach zajmujących się opieką nad dziećmi, np. w przedszkolach, żłobkach, szkołach.

Oferowane w naszym sklepie produkty są przetestowane dermatologicznie i osiadają wszystkie niezbędne atesty. Są to produkty najlepszych marek, dobrane z myślą o potrzebach i oczekiwaniach klientów działających w różnych dziedzinach. Doskonale sprawdzą się w toaletach pracowniczych, w punktach gastronomicznych oraz w toaletach publicznych (np. na dworcach, lotniskach, w restauracjach, kinach, szkołach).

Masz pytania dotyczące mydeł w pianie bądź innych produktów dostępnych w sklepie MADO? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Możesz zapytać o dostępność produktów, ich właściwości i parametry, ceny oraz możliwość i warunki stałej współpracy (regularnych zamówień). Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło