MYDŁA W PIANIE

TORK

Mydło w pianie luksusowe - Tork 500902

87,81 zł

Artykuł: 500902

Kolor: Przeźroczysty

Etykieta Jakości: Premium

Luksusowe, przyjemnie perfumowane mydło w pianie, o gęstej pianie, które jest miłe i delikatne dla skóry. Mydło pasuje do dozownika w systemie S3. Produkt zawiera Panthenol.

- JEDNA SZTUKA

  TORK

  Mydło w pianie ekstra delikatne - Tork 520701 1 szt.

  66,27 zł

  Artykuł: 520701

  Kolor: Przeźroczysty

  Etykieta Jakości: Premium

  Ekstra delikatne mydło w pianie Tork jest łagodnym i przetestowanym dermatologicznie mydłem w pianie. Zawiera składniki, które dbają i pielęgnują delikatną skóre dłoni, podczas częstego użycia. Mydło to jest również produktem przyjaznym dla środowiska co podkreśla certyfikat ekologiczny EU Ecolabel.

  • Obecnie brak na stanie
  TORK

  Mydło w pianie delikatne - Tork 520501 1 szt.

  65,07 zł

  Artykuł: 520501

  Kolor: Przeźroczysty

  Etykieta Jakości: Premium

  Delikatne mydło w pianie Tork jest łagodnym i przetestowanym dermatologicznie produktem. Zawiera składniki, które dbają i pielęgnują delikatną skóre dłoni, podczas częstego użycia. Mydło to jest również produktem przyjaznym dla środowiska co podkreśla certyfikat ekologiczny EU Ecolabel.

   TORK

   Luksusowe mydło w pianie - Tork 520901 1L

   68,67 zł

   Artykuł: 520901

   Kolor: Przeźroczysty

   Etykieta jakości: Premium

   Tork luksusowe mydło w pianie posiada bogaty i i inspirujący, ciepły kwiatowy zapach. Delikatnie oczyszcza i zachwyca kremową konsystencją. Mydło to jest również produktem przyjaznym dla środowiska co podkreśla certyfikat ekologiczny EU Ecolabel.

    OFEROWANE MARKI

    TORK DREUMEX

    MYDŁA W PIANIE

    We wszystkich toaletach publicznych i pracowniczych znajdziemy mydła do rąk. Najbardziej praktycznym i higienicznym rozwiązaniem w takich miejscach jest zastosowanie systemu dozującego mydło. Umieszczony w dozowniku produkt udostępniany jest w niewielkich porcjach, co zapobiega nadmiernemu zużyciu i stratom, jest wygodne dla użytkowników i zapewnia wysoki poziom higieny. W sklepie MADO możesz zaopatrzyć się zarówno w dozowniki, jak i w zapas mydeł. Poznaj bliżej naszą ofertę!

    Mydła w sklepie MADO - piana

    Do najpopularniejszych rodzajów mydeł używanych w publicznych toaletach należą mydła w płynie i mydła w pianie. Jeśli chodzi o mydła w pianie, ich asortyment w sklepie MADO jest bardzo szeroki. Możemy zaproponować między innymi:

    • mydła uniwersalne – praktyczny i ekonomiczny produkt, który sprawdzi się w większości łazienek,

    • mydła delikatne o właściwościach pielęgnacyjnych dla dłoni – pozwalają chronić dłonie nawet przy częstym zużyciu,

    • mydła luksusowe – produkty perfumowane o delikatnej konsystencji,

    • mydła antybakteryjne gwarantujące najwyższy poziom higieny,

    • mydła dezynfekujące – sprawdzają się doskonale w placówkach ochrony zdrowia, a także w instytucjach zajmujących się opieką nad dziećmi, np. w przedszkolach, żłobkach, szkołach.

    Oferowane w naszym sklepie produkty są przetestowane dermatologicznie i osiadają wszystkie niezbędne atesty. Są to produkty najlepszych marek, dobrane z myślą o potrzebach i oczekiwaniach klientów działających w różnych dziedzinach. Doskonale sprawdzą się w toaletach pracowniczych, w punktach gastronomicznych oraz w toaletach publicznych (np. na dworcach, lotniskach, w restauracjach, kinach, szkołach).

    Masz pytania dotyczące mydeł w pianie bądź innych produktów dostępnych w sklepie MADO? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Możesz zapytać o dostępność produktów, ich właściwości i parametry, ceny oraz możliwość i warunki stałej współpracy (regularnych zamówień). Serdecznie zapraszamy do kontaktu!