PROFESJONALNE ŚRODKI PIORĄCE

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Buz Laundry Compact L810

Cena 113,97 zł

Artykuł:L810*

Środek piorący do zastosowania przemysłowego do następujących tkanin: bawełna, poliester, mikrofaza, wiskoza, poliamid,...

Środki piorące towarzyszą każdemu z nas w codziennym życiu. Proszki i płyny do prania, preparaty do czyszczenia dywanów i tapicerek, wybielacze, środki do usuwania trudnych plam... Kupując je, staramy się zawsze wybierać te najbardziej skuteczne produkty, które pomogą przywrócić naszym rzeczom nieskazitelną czystość i świeżość.

Różnego rodzaju środki piorące wykorzystywane są także na większą skalę, w takich miejscach jak hotele, pensjonaty, szpitale, ośrodki wypoczynkowe, sanatoria. Wszędzie tam, gdzie pierze się dużo i często trzeba zainwestować w preparaty, które spełnią oczekiwania zarówno jakościowe, jak i finansowe.

Środków piorących używają także firmy i osoby zajmujące się praniem dywanów, tapicerek, foteli samochodowych i innych materiałów, których czyszczenie może być nieco kłopotliwe. Poza odpowiednimi środkami chemicznymi niezbędne są tutaj również profesjonalne sprzęty i akcesoria.

MADO – środki piorące dostępne w naszym sklepie

Sklep MADO ma w swojej ofercie kilkadziesiąt środków piorących, spośród których z pewnością każdy będzie w stanie wybrać te, których potrzebuje i które go nie zawiodą pod żadnym względem. W tej kategorii w naszym sklepie znaleźć można między innymi:

  • środki piorące do zastosowania przemysłowego,

  • preparaty wzmacniające działanie środków piorących (poprawiające zdolność piorącą),

  • szampony do dywanów,

  • środki do usuwania plam z dywanów i wykładzin

  • preparaty do prania tapicerek,

  • koncentraty do ekstrakcyjnego prania dywanów i wykładzin,

  • środki do czyszczenia metodą bonnetowania,

  • antypieniacze do urządzeń ekstrakcyjnych

oraz inne produkty, które są niezawodne przy praniu przemysłowym oraz czyszczeniu różnych rodzajów wykładzin.

Wszystkie propozycje naszego sklepu widoczne są na liście poniżej. Jeśli interesują Cie produkty z tej kategorii, zapoznaj się z poszczególnymi pozycjami – znajdziesz tam opis produktu, zdjęcia, zakres zastosowania oraz ceny. Jeśli będziesz miał dalsze pytania – skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia. Zapraszamy!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło