PASTY BHP I ŻELE DO MYCIA RĄK

DREUMEX

Pasta do rąk Dreumex Special EX 4kg

184,50 zł

Biała pasta do mycia silnie zabrudzonych rąk, usuwa substancje smarne, olej napędowy, płyn hamulcowy, cement czy rdze. Nie zawiera rozpuszczalników, łagodnie perfumowana.

  • Zapytaj o dostępność.
DREUMEX

Pasta do rąk Dreumex Special 550g

28,29 zł

Biała pasta do mycia silnie zabrudzonych rąk. Usuwa substancje smarne, olej napędowy, płyn hamulcowy, cement czy rdza. Nie zawiera rozpuszczalników, łagodnie perfumowana.

  • Zapytaj o dostępność.

PASTY BHP I ŻELE DO MYCIA RĄK

Silnie zabrudzone ręce to problem przedstawicieli wielu różnych profesji: budowlańców, mechaników, ogrodników, pracowników lakierni i drukarni, a także kucharzy, cukierników, piekarzy. Aby pozbyć się zabrudzeń powstających podczas wykonywania prac w tych zawodach, nie zawsze wystarczy zwykłe mydło. Dlatego też obiekty, w których wykonuje się te prace, zaopatrzone są często w specjalne preparaty: pasty i żele do rąk, które usuwają nawet te najtrudniejsze zabrudzenia. Ponadto produkty te mają właściwości pielęgnacyjne dla dłoni – pomagają dbać o skórę, zapobiegają podrażnieniom i nawilżają. Sprawdź, jakie produkty z tej kategorii możesz kupić w sklepie MADO!

Pasty i żele do rąk – asortyment sklepu MADO

Wśród środków do czyszczenia i pielęgnacji dłoni, które znajdziesz w naszym sklepie, są miedzy innymi:

  • pasty do mycia silnie zabrudzonych rąk, dzięki którym z powierzchni skóry można usunąć np. substancje smarne, rdzę, cement, olej napędowy czy płyn hamulcowy;

  • żele do mycia silnie zabrudzonych dłoni, stosowane na suchą skórę, - usuwają między innymi farby drukarskie oraz powstałe przebarwienia;

  • pasty z pumeksem,

  • środki do mycia rąk z mikrogranulkami,

  • środki ścierne do czyszczenia rąk, zawierające łupiny orzecha włoskiego.

Jeśli masz na co dzień do czynienia z ciężkimi zabrudzeniami, produkty dostępne w naszym sklepie mogą doskonale sprawdzić się w ich usuwaniu. Wszystkie środki dostępne są w różnych rodzajach opakowań: od opakowań jednostkowych (np. puszek lub butelek z dozownikiem), po duże, hurtowe opakowania (wiadra, butle, duże wkłady do dozowników).

Wszystkie pasty i żele do rąk dostępne w MADO widoczne są na liście poniżej. W razie pytań dotyczących któregokolwiek z produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – chętnie udzielimy informacji lub doradzimy w wyborze. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą mydeł i innych środków czystości, które mogą doskonale uzupełnić zakupy. Zapraszamy!