PASTY BHP I ŻELE DO MYCIA RĄK

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Silnie zabrudzone ręce to problem przedstawicieli wielu różnych profesji: budowlańców, mechaników, ogrodników, pracowników lakierni i drukarni, a także kucharzy, cukierników, piekarzy. Aby pozbyć się zabrudzeń powstających podczas wykonywania prac w tych zawodach, nie zawsze wystarczy zwykłe mydło. Dlatego też obiekty, w których wykonuje się te prace, zaopatrzone są często w specjalne preparaty: pasty i żele do rąk, które usuwają nawet te najtrudniejsze zabrudzenia. Ponadto produkty te mają właściwości pielęgnacyjne dla dłoni – pomagają dbać o skórę, zapobiegają podrażnieniom i nawilżają. Sprawdź, jakie produkty z tej kategorii możesz kupić w sklepie MADO!

Pasty i żele do rąk – asortyment sklepu MADO

Wśród środków do czyszczenia i pielęgnacji dłoni, które znajdziesz w naszym sklepie, są miedzy innymi:

  • pasty do mycia silnie zabrudzonych rąk, dzięki którym z powierzchni skóry można usunąć np. substancje smarne, rdzę, cement, olej napędowy czy płyn hamulcowy;

  • żele do mycia silnie zabrudzonych dłoni, stosowane na suchą skórę, - usuwają między innymi farby drukarskie oraz powstałe przebarwienia;

  • pasty z pumeksem,

  • środki do mycia rąk z mikrogranulkami,

  • środki ścierne do czyszczenia rąk, zawierające łupiny orzecha włoskiego.

Jeśli masz na co dzień do czynienia z ciężkimi zabrudzeniami, produkty dostępne w naszym sklepie mogą doskonale sprawdzić się w ich usuwaniu. Wszystkie środki dostępne są w różnych rodzajach opakowań: od opakowań jednostkowych (np. puszek lub butelek z dozownikiem), po duże, hurtowe opakowania (wiadra, butle, duże wkłady do dozowników).

Wszystkie pasty i żele do rąk dostępne w MADO widoczne są na liście poniżej. W razie pytań dotyczących któregokolwiek z produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – chętnie udzielimy informacji lub doradzimy w wyborze. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą mydeł i innych środków czystości, które mogą doskonale uzupełnić zakupy. Zapraszamy!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło