TRADYCYJNE

Z serwetek korzysta się w restauracjach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, na stołówkach i w innych punktach gastronomicznych. Ich obecność jest obowiązkowa – daje klientom nie tylko wygodę, ale przede wszystkim higienę. Serwetki mogą też z powodzeniem pełnić rolę dekoracyjną. Z ich pomocą można udekorować stoły czy bar. Różnorodność stylistyczna i kolorystyczna sprawia, że można je trafnie dobrać do charakteru lokalu i jego wystroju.

W kategorii "serwetki tradycyjne" prezentujemy bogaty asortyment serwetek o uniwersalnym zastosowaniu i klasycznym wyglądzie. Produkty można umieścić w serwetnikach bądź wykorzystać do dekoracji lub osłony sztućców podawanych gościom. Na liście produktu znaleźć można między innymi:

  • gładkie serwetki obiadowe – duże serwetki w różnych wariantach kolorystycznych (m.in. bordowe, białe, kremowe, brązowe, czarne); można z nich z powodzeniem wykonywać różnorodne dekoracje stołów,

  • eleganckie serwetki obiadowe z różnorodnymi fakturami,

  • serwetki lunchowe - białe uniwersalne serwetki o wielu zastosowaniach,

  • chusteczki higieniczne – produkt uzupełniający, który może się przydać zarówno w punktach gastronomicznych, jak i innych punktach usługowych.

Firma Tork – producent akcesoriów kuchennych, łazienkowych i wyrobów celulozowych – jest rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Wyroby tej marki zdecydowaliśmy się umieścić w naszym asortymencie ze względu na ich wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. Na liście produktów w kategorii "serwetki tradycyjne" można znaleźć wiele propozycji tego producenta. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. W razie pytań – służymy pomocą i poradą.

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym sklepie. Posiadamy w asortymencie serwetki dyspenserowe doskonale sprawdzające się w lodziarniach i punktach gastronomicznych typu fast-food, a także serwetki z możliwością dodania własnego nadruku. Każdy klient z pewnością z znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym MADO!

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Chusteczki higieniczne...

Cena 5,15 zł

Artykuł: 

Tork Linstyle® bordowa...

Cena 25,78 zł

Artykuł: 

Tork Linstyle® biała...

Cena 22,14 zł

Artykuł: 478711

Kolor:...

Tork Linstyle® szampańska...

Cena 23,53 zł

Artykuł: 478712

Kolor: Szampański

...

Tork Linstyle® czarna...

Cena 27,06 zł

Artykuł: 

Tork Linstyle® brązowa...

Cena 26,35 zł

Artykuł: 

Tork Nexxstyle® biała...

Cena 172,20 zł

Artykuł: 

Tork Nexxstyle® szampańska...

Cena 172,20 zł

Artykuł: 

Tork Nexxstyle® brązowa...

Cena 184,50 zł

Artykuł: 

Tork Nexxstyle® czarna...

Cena 202,95 zł

Artykuł: 

Tork biała miękka serwetka...

Cena 121,77 zł

Artykuł: 477414

Kolor:...

Tork biała serwetka lunchowa

Cena 16,99 zł

Artykuł: 10300

Kolor:...

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło