TRADYCYJNE

OFEROWANE MARKI

TORK

TRADYCYJNE

Z serwetek korzysta się w restauracjach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, na stołówkach i w innych punktach gastronomicznych. Ich obecność jest obowiązkowa – daje klientom nie tylko wygodę, ale przede wszystkim higienę. Serwetki mogą też z powodzeniem pełnić rolę dekoracyjną. Z ich pomocą można udekorować stoły czy bar. Różnorodność stylistyczna i kolorystyczna sprawia, że można je trafnie dobrać do charakteru lokalu i jego wystroju.

W kategorii "serwetki tradycyjne" prezentujemy bogaty asortyment serwetek o uniwersalnym zastosowaniu i klasycznym wyglądzie. Produkty można umieścić w serwetnikach bądź wykorzystać do dekoracji lub osłony sztućców podawanych gościom. Na liście produktu znaleźć można między innymi:

  • gładkie serwetki obiadowe – duże serwetki w różnych wariantach kolorystycznych (m.in. bordowe, białe, kremowe, brązowe, czarne); można z nich z powodzeniem wykonywać różnorodne dekoracje stołów,

  • eleganckie serwetki obiadowe z różnorodnymi fakturami,

  • serwetki lunchowe - białe uniwersalne serwetki o wielu zastosowaniach,

  • chusteczki higieniczne – produkt uzupełniający, który może się przydać zarówno w punktach gastronomicznych, jak i innych punktach usługowych.

Firma Tork – producent akcesoriów kuchennych, łazienkowych i wyrobów celulozowych – jest rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Wyroby tej marki zdecydowaliśmy się umieścić w naszym asortymencie ze względu na ich wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. Na liście produktów w kategorii "serwetki tradycyjne" można znaleźć wiele propozycji tego producenta. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. W razie pytań – służymy pomocą i poradą.