CHEMIA DO SZYB I LUSTER

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Mycie szyb to zadanie znacznie trudniejsze niż z pozoru się wydaje. Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy próbowali kiedyś osiągnąć efekt nieskazitelnie czystych szyb. Niektóre zabrudzenia schodzą niezwykle trudno (np. ślady po owadach, plamy z farb lub tłuszczu), a dodatkowym utrudnieniem jest walka ze smugami, które wyglądają bardzo nieatrakcyjnie zwłaszcza w przypadku dużych szklanych witryn (np. w sklepach, butikach, restauracjach).

Pożądane efekty można uzyskać tylko wtedy, gdy używa się:

  • profesjonalnych akcesoriów do mycia i polerowania szyb,

  • specjalnych preparatów usuwających określone rodzaje zabrudzeń oraz ułatwiających pozbywanie się smug.

MADO – profesjonalne środki do mycia szyb

Zamiast szukać "magicznych" sposobów na zabrudzenia i smugi, użyj chemii profesjonalnej, aby przywrócić szybom, oknom i lustrom nieskazitelną czystość i połysk. W naszym sklepie znajdziesz między innymi:

  • uniwersalne płyny do szyb, których można używać zarówno do mycia okien i framug, jak i do pielęgnacji tworzyw sztucznych oraz szyb samochodowych;

  • koncentraty czyszczące – wydajne i szybkoschnące;

  • środki do usuwania trudnych plam z tłuszczu;

  • ekologiczne środki czyszczące – przyjazne środowisku i skuteczne;

  • środki na bazie alkoholu do mycia i pielęgnacji produktów szklanych, porcelanowych i z tworzyw sztucznych.

Wszystkie produkty widoczne są na liście poniżej, a przy każdym z nich znajduje się opis zastosowania, szczegółowe specyfikacje, zdjęcia oraz ceny. W przypadku dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu.

Spraw, aby szyby, okna, lustra i witryny były czyste i aby nie szpeciła ich żadna, nawet najmniejsza smuga. Oferowane przez nas produkty to propozycje cenionych producentów, którzy cieszą się dobrą opinią w wielu krajach świata. Dobierając asortyment do naszego sklepu postawiliśmy na jakość, skuteczność i funkcjonalność. Mamy nadzieję, że każdemu odwiedzającemu nas klientowi uda znaleźć się dokładnie taki produkt z zakresu chemii profesjonalnej, jakiego poszukuje. Zapraszamy do zakupów!

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło