DOZOWNIKI DO CZYŚCIW PRZEMYSŁOWYCH

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

OFEROWANE MARKI

TORK TTSystem

DOZOWNIKI DO CZYŚCIW PRZEMYSŁOWYCH

Dobrze zagospodarowana przestrzeń w łazience jest niezwykle istotna. Konieczne jest tutaj zadbanie również o to, aby przedmioty i urządzenia w niej były higieniczne i praktyczne w użyciu. W osiągnięciu tego celu pomocne są dozowniki do czyściw pomysłowych, które zajmują niewiele miejsca i zapewniają płynne dozowanie odcinków papieru (również jedną ręką). W MADO dostępnych jest wiele modeli takich urządzeń, dzięki czemu z pewnością znajdziesz produkt idealny dla siebie – i pod względem funkcjonalności, i rozmiaru, i koloru…

Dozowniki do czyściw przemysłowych

Dozowniki do czyściw przemysłowych można zauważyć w wielu miejscach – w biurowcach, w szpitalach, w szkołach oraz wielu innych miejscach. Nic dziwnego, wszak dozowniki do ręczniczków papierowych i innych czyściw są znacznie bardziej higieniczne niż suszarki do rąk, a to wciąż niejedyne ich zalety. Dozowniki do czyściw można łatwo dopasować do aranżacji łazienki lub kuchni, bowiem są różnorodne pod względami wizualnymi oraz rozmiaru (również w wersji mini). Co więcej, w MADO oferujemy dozowniki do czyściw przemysłowych zarówno ścienne, jak i stojące oraz… przenośne! Wśród nich znajdują się:

- dozowniki do ręczników;

- dozowniki do czyściw;

- stojaki podłogowe na czyściwa;

- dozowniki ścienne na czyściwa;

- stelaże na czyściwa (stojące i ścienne)

- oraz… cała masa akcesoriów!

Krótko mówiąc, każdy znajdzie produkt doskonale dopasowany do swoich potrzeb!

Dozownika TORK i TTSystem

W MADO oferujemy dozowniki do czyściw przemysłowych sprawdzonych i cenionych marek – TORK i TTYsystem. Obie firmy oferują funkcjonalne i atrakcyjne urządzenia, które pozwalają zapanować nad higieną oraz nieporządkiem szybko i łatwo. Inteligentne dozowniki TORK i TTYsystem sprawiają, że czyściwo jest zawsze pod ręką, dzięki czemu bez trudu wytrzesz dłonie lub wyczyścisz daną powierzchnię. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dozowników do czyściw przemysłowych dostępnych w MADO oraz innych urządzeń. Oferujemy również atrakcyjne czyściwa, ręczniczki i papiery – wszystko, aby ułatwić Ci funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni oraz utrzymanie higieny!