DOZOWNIKI DO CZYŚCIW PRZEMYSŁOWYCH

TORK

Stojak podłogowy na czyściwa W1 - Tork 652000-FLOORSTAND

1 203,53 zł

Artykuł: 652000

Kolor: Biały/Turkusowy

EAN: 7322540430561

System: W1

Stojak podłogowy do czyściw przemysłowych z linii Performance to urządzenie idealnie nadające się do zakładów przemysłowych, warsztatów oraz innych miejsc, w których najważniejszymi elementami są najwyższej jakości czyściwo oraz jego mobilność.

 • Zapytaj o dostępność.
TORK

Stojak podłogowy na czyściwa W1 - Tork 652008-FLOORST/CZERW

1 203,53 zł

Artykuł: 652008

Kolor: Czerwony/dymny

EAN: 7322540430578

System: W1

Stojak podłogowy do czyściw przemysłowych z linii Performance to urządzenie idealnie nadające się do zakładów przemysłowych, warsztatów oraz innych miejsc, w których najważniejszymi elementami są najwyższej jakości czyściwo oraz jego mobilność.

  TORK

  Dozownik do woreczków sanitarnych - Tork 566000

  36,33 zł

  Artykuł: 566000

  Kolor: Biały

  EAN: 7322540557954

  System: B5

  Dozownik do woreczków sanitarnych jest dyskretnym i idealnym rozwiązaniem do każdej toalety w szczególności tej publicznej. Urządzenie to pomoże w łatwy sposób pozbyć się odpadów.

   TORK

   Dozownik na woreczki sanitarne - Tork 566008

   36,33 zł

   Artykuł: 566008

   Kolor: Czarny

   EAN: 7322540557978

   System: B5

   Dozownik na woreczki sanitarne jest dyskretnym i wygodnym rozwiązaniem do toalet. Stanowi uzupełnienie do koszy na smieci i zapewnia higieniczne usuwanie odpadów.

    OFEROWANE MARKI

    TORK TTSystem

    DOZOWNIKI DO CZYŚCIW PRZEMYSŁOWYCH

    Dobrze zagospodarowana przestrzeń w łazience jest niezwykle istotna. Konieczne jest tutaj zadbanie również o to, aby przedmioty i urządzenia w niej były higieniczne i praktyczne w użyciu. W osiągnięciu tego celu pomocne są dozowniki do czyściw pomysłowych, które zajmują niewiele miejsca i zapewniają płynne dozowanie odcinków papieru (również jedną ręką). W MADO dostępnych jest wiele modeli takich urządzeń, dzięki czemu z pewnością znajdziesz produkt idealny dla siebie – i pod względem funkcjonalności, i rozmiaru, i koloru…

    Dozowniki do czyściw przemysłowych

    Dozowniki do czyściw przemysłowych można zauważyć w wielu miejscach – w biurowcach, w szpitalach, w szkołach oraz wielu innych miejscach. Nic dziwnego, wszak dozowniki do ręczniczków papierowych i innych czyściw są znacznie bardziej higieniczne niż suszarki do rąk, a to wciąż niejedyne ich zalety. Dozowniki do czyściw można łatwo dopasować do aranżacji łazienki lub kuchni, bowiem są różnorodne pod względami wizualnymi oraz rozmiaru (również w wersji mini). Co więcej, w MADO oferujemy dozowniki do czyściw przemysłowych zarówno ścienne, jak i stojące oraz… przenośne! Wśród nich znajdują się:

    - dozowniki do ręczników;

    - dozowniki do czyściw;

    - stojaki podłogowe na czyściwa;

    - dozowniki ścienne na czyściwa;

    - stelaże na czyściwa (stojące i ścienne)

    - oraz… cała masa akcesoriów!

    Krótko mówiąc, każdy znajdzie produkt doskonale dopasowany do swoich potrzeb!

    Dozownika TORK i TTSystem

    W MADO oferujemy dozowniki do czyściw przemysłowych sprawdzonych i cenionych marek – TORK i TTYsystem. Obie firmy oferują funkcjonalne i atrakcyjne urządzenia, które pozwalają zapanować nad higieną oraz nieporządkiem szybko i łatwo. Inteligentne dozowniki TORK i TTYsystem sprawiają, że czyściwo jest zawsze pod ręką, dzięki czemu bez trudu wytrzesz dłonie lub wyczyścisz daną powierzchnię. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dozowników do czyściw przemysłowych dostępnych w MADO oraz innych urządzeń. Oferujemy również atrakcyjne czyściwa, ręczniczki i papiery – wszystko, aby ułatwić Ci funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni oraz utrzymanie higieny!