TABLICE OSTRZEGAWCZE

TABLICE OSTRZEGAWCZE

Tablice ostrzegawcze to akcesoria, z których korzysta większość ekip sprzątających. Dzięki nim można poinformować o niebezpieczeństwie, jakie wynika z tego, że podłoga jest świeżo umyta lub wypolerowana – a w związku z tym śliska. Takie znaki można często zauważyć na korytarzach, przy schodach, w holach czy klatkach schodowych. Zwykle mają one jaskrawe barwy – ostrzegawcze kolory czerwony i żółty, na które błyskawicznie zwraca się uwagę. Widać je z daleka i od razu sugerują konieczność zachowania ostrożności.

Tablice ostrzegawcze – produkty dostępne w sklepie MADO

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w tablice ostrzegawcze w różnych formatach i kształtach. Dzięki temu można je dostosować do charakteru miejsca, w którym będą ustawione (np. rozmiaru, pomieszczenia). Zachęcamy do zapoznania się z następującymi grupami produktów:

  • tablice ostrzegawcze – rozkładane tablice dostępne w trzech wersjach językowych: polskiej ("Uwaga, mokra podłoga"), angielskiej ("Caution, wet floor") i niemieckiej ("Achtung, Rutschgefahr") oraz z charakterystyczną ikoną,

  • stojaki ostrzegawcze – z ikoną, bez napisów,

  • łańcuchy.

Znaki i tablice informacyjne

W miejscach odwiedzanych przez klientów, petentów czy pacjentów niekiedy zachodzi konieczność informowania także o innych kwestiach – np. o zamknięciu przejścia, prowadzonych pracach remontowych bądź konieczności ominięcia określonego obszaru. W naszej ofercie znajdują się znaki symbolizujące zakaz wstępu (biały poziomy pasek na czerwonym okrągłym tle) z napisem lub bez, a także znak nakazu skrętu czy też lampki ostrzegawcze, które można umieścić na stojakach. Wszystkie te produkty znaleźć można na liście poniżej. Warto zaopatrzyć w nie każdy obiekt pełniący jakąkolwiek publiczną funkcję – nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale także dla lepszego informowania odwiedzających osób.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami oraz do zakupów w sklepie. Wszystkie produkty mają podane parametry (wymiary, kształty itd.) - w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.